Szczątki czterech noworodków w Ciecierzynie. Nieoficjalnie: Matka przyznała się do winy

Trwa wyjaśnianie okoliczności śmierci czterech noworodków, których szczątki policja znalazła na posesji w Ciecierzynie w woj. opolskim. Jak podaje RMF FM, matka dzieci miała przyznać się zabójstwa.

Policja i prokuratura sprawdzają, co tak naprawdę wydarzyło się w domu w Ciecierzynie w woj. opolskim. W środę znaleziono tam zwłoki noworodka, a później szczątki trzech kolejnych dzieci. Jak podaje portal Nto.pl, jedno z ciał było w piecu, inne odkopano.

Sprawa wyszła na jaw, gdy pracownicy opieki społecznej zorientowali się, że po porodzie 27-letniej mieszkanki Ciecierzyna zniknęło nowo narodzone dziecko. Według informacji RMF FM, kobieta miała przyznać się do zbrodni.

- To kobieta przy tuszy. Kiedyś wydawało nam się w pracy, że jest w ciąży. Kiedy zapytaliśmy ją o to, odpowiedziała: "Gdzie tam, ja taka gruba jestem!" - mówiła w rozmowie z Nto.pl znajoma kobiety. 

Lokalne media informują również, że 27-latka wychowuje ze swoim partnerem 6-letniego syna.

Więcej o:
Komentarze (47)
Szczątki czterech noworodków w Ciecierzynie. Nieoficjalnie: Matka przyznała się do winy
Zaloguj się
 • yenk

  Oceniono 19 razy 19

  Potrafi używać różańca ale nie potrafi użyć prezerwatywy bo tego właśnie uczą w PAŃSTWOWEJ szkole.

 • aeromonas

  Oceniono 21 razy 17

  Gdyby aborcja na życzenie do 12 tygodnia była legalna, kobiety nie byłyby zmuszone "przyznawać się do winy". W Polsce zabija się noworodki, bo jeśli wmówiono ludziom, że wczesna aborcja to "morderstwo" - w takim razie co za różnica?

 • marrob

  Oceniono 13 razy 13

  Katolicka, typowo polska wersja antykoncepcji.

 • jurek4491

  Oceniono 8 razy 8

  Rodzina kościółkowa , typowy elektorat PiS-u , co niedzielę była widziana w kościółku .

 • mitexmitex

  Oceniono 14 razy 8

  Dobra katolicka zmiana powinna jak najszybciej wprowadzić zakaz aborcji to wtedy matki nie będą mordować niechciane dzieci

 • jur.jam

  Oceniono 9 razy 7

  Jurna była ,. ale nieporadna .

 • 1.kolorowanka

  Oceniono 8 razy 6

  Oplakane skutki braku dostepu do aborcji i antykoncepcji. Gdybysmy nie zyli w takim swietojebliwym panstwier, opieka spoleczna moglaby sfinansowac takiej zalozenie spirali i byloby po krzyku. Niestety, dopoki w umyslach ludzi jest katotaliban, nic sie tu nie zmieni.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX