Uczennice pobiły się przed szkołą w Ostrowi Mazowieckiej. Zamiast reakcji okrzyki: "W mordę ją!"

Przed szkołą w Ostrowi Mazowieckiej doszło do bójki między uczennicami. Zamiast zareagować, świadkowie zdarzenia filmowali bójkę i zachęcali jej uczestniczki do jeszcze większej agresji. Sprawą zajmuje się mazowiecki kurator oświaty.

Do bójki między uczennicami Zespołu Szkół nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej doszło 7 grudnia w południe, ale dopiero w ostatnich dniach nagranie ze zdarzenia trafiło do sieci.

Nastolatki pobiły się przed szkolą. Nikt nie zareagował

Jak informuje "Polsat News", konflikt między 16 i 17-latką  rozpoczął się w mediach społecznościowych, gdzie uczennice obrzucały się wyzwiskami. Później znalazłwój finał w bójce przed szkołą.

Zdarzenie było nagrywane przez uczniów, którzy zebrali się na dziedzińcu. Na nagraniu zamieszczonym przez portal Tosiędzieje.pl widać, jak w pewnym momencie jedna z nastolatek biegnie w stronę drugiej i uderza ją w brzuch. Rozpoczyna się bójka, a żaden ze świadków nie reaguje. Uczniowie wyciągają telefony i nagrywają, a niektórzy dopingują nastolatki do jeszcze większej agresji.

 

- Wyp***, dawaj, dawaj! W mordę ją! - krzyczą uczniowie zebrani na dziedzińcu. 

W pewnym momencie jedna z nastolatek zostaje rzucona przez drugą na maskę zaparkowanego obok szkoły samochodu. Zostaje kilkanaście razy uderzona przez koleżankę. Nagranie urywa się, gdy pobita nastolatka łapie się za brzuch. 

Dyrekcja szkoły poinformowała o bójce policję. Nie było konieczności wzywania na miejsce pogotowia. Sprawą zajął się też mazowiecki kurator oświaty, który zapowiedział, że nie wyklucza przeprowadzenia w Zespole Szkół nr 1 kontroli.

Więcej o:
Komentarze (147)
Uczennice pobiły się przed szkołą w Ostrowi Mazowieckiej. Zamiast reakcji okrzyki: "W mordę ją!"
Zaloguj się
 • jerry9

  Oceniono 30 razy 24

  najgorsze jest w tym zachowanie osób postronnych, filmowanie, okrzyki.
  Komórki kompletnie ogłupiają te biedne dzieciaki i niweluja jakieś bariery moralne. Bo można sfilmować i wrzucić do sieci, więc beka. Kiedyś zaczną zabijać tylko po to żeby sfilmowac i wrzucic do neta

 • volongoto41

  Oceniono 26 razy 22

  - Mężczyzna leży w śniegu, może warto pomóc?
  - Tak, zwrócił moją uwagę, bo jak wczoraj szłam do pracy, to też leżał....

 • siwywaldi

  Oceniono 21 razy 17

  Szosa łącząca Różan z Ostrowią Mazowiecką stanowi umowną granicę Mazowsza i Kurpi. I nie wiem czemu, ale mieszkańcy leżących wzdłuż tej drogi wsi z rozszerzeniem na 5 km na południe i północ to WYJĄTKOWO specyficzni ludzie, znani z zawiści, awanturnictwa i przyzwyczajenia do życia na minimalnym poziomie. Tak było 60 lat temu i niewiele zmieniło się dzisiaj. A wiem to, bo z racji pewnych zależności zawodowych (a wcześniej rodzinnych), dość często tam bywałem. Dlatego opisywane tu zdarzenie, WCALE mnie nie zdziwiło.... :-)

 • taciakje_g.pl

  Oceniono 36 razy 16

  Rośnie młodzieżówka patriotycznych polaków. Bredzińskiego duma rozpiera.

 • wichura

  Oceniono 16 razy 14

  Już po pierwszej sekundzie ujęcia było wiadome, która to napastniczka a która będzie bita. Zastanawiam się, co wyrośnie z tego szlaufa w kapturze - podejrzewam, że koło trzydziestki będzie przepijać 3x500plus pod sklepem...
  Za małolata bijatyki były czymś codziennym, ale po pierwsze - tak gdzieś do 15 roku życia, w liceum już nie wypadało, po drugie - tylko między chętnymi, gdy przeciwnik się poddawał / uciekał to się go już nie tłukło.
  PS: filmy kręci się w poziomie, nie w pionie! O jakości nie będę dyskutował, bo to kwestia sprzętu, nie każdego stać.

 • fonim

  Oceniono 25 razy 11

  W latach siedemdziesiątych chodziłem do liceum. Takie zachowania były nie do pomyślenia.

 • balcerowicz_musi_wrocic

  Oceniono 17 razy 11

  Potencjał celebrycki widzę spory.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX