Ciężarówka z Hiszpanii zatrzymana na S8. W środku mandarynki i naprawdę dużo marihuany

112 kilogramów marihuany przejęli funkcjonariusze CBŚP i łódzcy celnicy. Ładunek narkotyków był ukryty w transporcie mandarynek z Hiszpanii.

Służby dotarły do informacji, że z Hiszpanii do Polski przewożony jest trasą S8 duży ładunek marihuany. We współpracy z łódzkimi celnikami funkcjonariusze CBŚP zatrzymali samochód ciężarowy na jednym z parkingów w okolicach Zduńskiej Woli. W naczepie ciężarówki z transportem hiszpańskich mandarynek pies do wykrywania narkotyków znalazł 32 czarne plastikowe worki z marihuaną.

Zatrzymano 52-letniego kierowcę ciężarówki, któremu w Prokuraturze Rejonowej w Zduńskiej Woli postawiono zarzut udziału w wewnątrzwspólnotowym handlu dużą ilością narkotyków. Sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu zatrzymanego na 3 miesiące.

Więcej o:
Komentarze (30)
Ciężarówka z Hiszpanii zatrzymana na S8. W środku mandarynki i naprawdę dużo marihuany
Zaloguj się
 • dante_waw

  Oceniono 7 razy 7

  Wesolych... a nie przepraszam po prostu... Swiąt zycze...

 • lukas1805

  Oceniono 16 razy 6

  Dlaczego Kierowca został aresztowany? Najprawdopodobniej nie wiedział nawet co ma w ładunku a już na pewno nie był kimś kto był organizatorem przerzutu. ale zerowa prokuratura, kulsony vel confetti i zerowy sąd mogą się pochwalić statystykami. A birecki na wolności

 • mistrzglobusa

  Oceniono 4 razy 4

  Służby dotarły do informacji o przewożonym ładunku!? Do białego proszku już niie dotarli? Coś tu nie tak z tymi ładunkami egzotycznych owoców, prowokacja ekipy gamoni. Teraz siedzą i muszą to wszystko z utylizować. Wszystko idzie do spalenia, proszę tylko nie za bardzo się zaciagać

 • kiesier

  Oceniono 4 razy 4

  Czyli M&Ms :-)

 • raz1dwa2trzy3

  Oceniono 4 razy 4

  Jak teraz Mikołaj będzie fruwał?
  A renifery?

 • wesslingharald

  Oceniono 10 razy 4

  112 kg? Piękna akcja. Ale wiecie, ze tymczasem bokiem poszło kilka ton? :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX