Zaginął Maciej Znamirowski z Niewodników. Policjanci go szukają i proszą o pomoc

Maciej Znamirowski po raz ostatni był widziany 8 grudnia tego roku, od tego czasu nie dał żadnego znaku życia. Policjanci z Niemodlina proszą o kontakt wszystkie osoby, które mają informacje o miejscu jego pobytu.

Maciej Znamirowski zniknął 8 grudnia w swojej wsi Niewodniki w gminie Niemodlin (województwo opolskie). Wtedy bliscy widzieli go po raz ostatni. Od tego czasu z nikim się nie kontaktował i nie wrócił do domu.

Zaginął Maciej Znamirowski

Mężczyzna ma 48 lat. Od 5 dni nie wiadomo, co się z nim dzieje, zaginiony nie nawiązał żadnego kontaktu z krewnymi. Rodzina za to skontaktowała się w tej sprawie z policją, która rozpoczęła oficjalne poszukiwania.

Maciej ZnamirowskiMaciej Znamirowski fot. Policja Opole

Funkcjonariusze proszą, żeby osoby posiadające jakiekolwiek informacje dotyczące miejsca pobytu zaginionego lub gdzieś go widziały, skontaktowały się z Komisariatem Policji w Niemodlinie pod nr tel. 77 402 36 53. Wiadomości można przekazać także do jednostek Policji na terenie całego kraju pod numerem 112.

Więcej o:
Komentarze (10)
Zaginął Maciej Znamirowski. Policjanci go szukają i proszą o pomoc
Zaloguj się
 • motyw4

  Oceniono 16 razy 12

  Też miałbym czasami ochotę zaginąć... kopnąć to wszystko w dupę, wyjechać najdalej jak się da nikogo nie informując i zacząć nowe życie bez tych wszystkich balastów :/

 • ulubione669

  0

  Zachodzę w głowę co się dzieje z tymi wszystkimi zaginięciami? Gdzie Ci ludzie znikają?

 • Oceniono 2 razy 0

  Kuszony powinny zacząć od drobiazgowego przesłuchania jego dilera oraz ustalenie wysokości kwoty jaką prawdopodobnie był winny

 • heraldek

  Oceniono 8 razy -8

  Nie wyznacza nagrode za znalezienie go zywego lub martwego to wtedy go znajde....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX