Zatrucie gazami spalinowymi w Woli Skarbkowej. 2 ofiary śmiertelne

W miejscowości Wola Skarbkowa (woj. kujawsko-pomorskie) dwie osoby śmiertelnie zatruły się gazami spalinowymi, które wydobywały się z agregatu prądotwórczego wstawionego do domu. Trzecia osoba trafiła do szpitala.

Jak podaje "Gazeta Pomorska", do zatrucia doszło w Woli Skarbkowej w powiecie radziejowskim w niedzielę przed godziną 20. 

Zatrucie gazami spalinowymi. Nie żyją dwie starsze osoby

Agregat prądotwórczy został wstawiony do domu jednorodzinnego w Woli Skarbkowej z powodu awarii dostępu do sieci elektrycznej. To z niego wydobywały się gazy, które doprowadziły do śmiertelnego zatrucia dwóch osób.

Jak poinformowała Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu, ofiary zatrucia to dwie starsze osoby. Trzeci z domowników został przewieziony do szpitala - jego stan nie jest znany. Straż zabezpieczyła miejsce zdarzenia i poinformowała, że inne osoby mieszkające w okolicy nie są zagrożone.

Więcej o:
Komentarze (39)
Wola Skarbkowa. Zatrucie gazami spalinowymi, 2 ofiary śmiertelne
Zaloguj się
 • ochujek

  Oceniono 25 razy 19

  Nobel dla katolickich naukowców. Nareszcie gazy prądotwórcze. Szkoda że trujące.

 • kastoripollux

  Oceniono 16 razy 14

  Gazy prądotwórcze. Szał, ja też mam trochę gazów, dostanę instrukcję jak z nich zrobić prąd? Obiecuję, że będę uważał żeby mnie te gazy prądotwórcze nie zabiły.

 • mjpm

  Oceniono 10 razy 8

  Ciekaw jestem tylko, czy autor/ka artykułu ma dość inteligencji, by płonąć teraz ze wstydu, czy też wszystko spływa po nim/niej jak po kaczcce ;-)

 • XD D

  Oceniono 10 razy 8

  Też czasem mam gazy, ale czy one prądotwórcze?
  Tak btw. to nic innego, jak czad był, niestety (spalanie + brak wentylacji)

 • czyli.kon.karne

  Oceniono 7 razy 7

  "dwie osoby śmiertelnie zatruły się gazami prądotwórczymi"
  prądotwórczymi? serio matole tępy nieuku??

 • szabepio

  Oceniono 7 razy 7

  Gazy prądotwórcze. Ku** a jakim trzeba być idiotą zeby to napisać. Rozumiem takie teksty w gościu niedzielnym czy gazecie polskiej ale na GW?!

 • plastikpiokio

  Oceniono 6 razy 6

  może jakis dr. fizyki lub dr . od gazów i ciał lotnych wyjasni co to są gazy prądotwórcze ????---a ja proponuję tego pisarczyka do nagrody nobla z literatury.---i jeszcze ---brawo on ///co on żre /

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX