Pod Wyszogrodem kierowca wjechał w pieszych. Kobieta i mężczyzna zginęli na miejscu

Dwie osoby zginęły w wypadku drogowym do jakiego doszło w Kobylnikach pod Wyszogrodem na Mazowszu. Pieszych potrącił kierujący samochodem osobowym.

Do wypadku doszło na drodze krajowej nr 50 w pobliżu przejścia dla pieszych. Na miejscu zginęli kobieta i mężczyzna. Sprawcą okazał się 23-letni kierowca seata ibiza, który jechał w kierunku Wyszogrodu.

Z informacji płockiej policji wynika, że 23-latek był trzeźwy. W miejscu wypadku są duże utrudnienia, ruch jeszcze przez kilka godzin będzie odbywa się wahadłowo.

Więcej o:
Komentarze (44)
Pod Wyszogrodem kierowca wjechał w pieszych. Kobieta i mężczyzna zginęli na miejscu
Zaloguj się
 • tigr

  Oceniono 20 razy 14

  Szybko ale (nie)bezpiecznie.

 • komentarz

  Oceniono 11 razy 9

  Skończcie z tymi eufemizmami, do jasnej cholery! Kierowca ZABIŁ pieszych!

 • felicjan.dulski

  Oceniono 7 razy 7

  Dlaczego "trzeźwość" ma tłumaczyć sprawcę?
  Większość, przytłaczającą większość wypadków powodują trzeźwi ale bezmyślni, nieuważni, nieznający przepisów ruchu drogowego, kiepsko prowadzący pojazd i rozluźnieni (bezpiecznie zapier.alający).
  Fakt, że gdyby coś tam łyknęli i mieli świadomość tego, że może im wykazać ponad 0.5‰, to może byliby bardziej skupieni?

 • face42

  Oceniono 11 razy 7

  czy to nie wspaniale, że był trzeźwy?!

 • tytus.de.zoo

  Oceniono 28 razy 6

  Nikt nie zapyta czy jechał nie za szybko, czy w tym czasie nie pisał smsa, czy nie był zbyt zmęczony, żeby jechać. Wszyscy zapytają "czy piesi mieli odblaski?".
  Jadący za szybko, pijani, zmęczeni kierowcy nie są dla policji i Polaków problemem. Piesi bez odblasków - to jest prawdziwe zmartwienie. Wystarczy, że dojdzie do potracenia pieszego na pasach i od razu są setki komentarzy - czy pieszy miał odblaski + że wtargnął. Nikt nie pyta czy kierowca jechał przepisowo, czy nie był zbyt zmęczony na jazdę, czy był trzeźwy, czy gadał prze komórkę. Także, policja rozda znów trochę odblaskow i problem pijanych piratów się powinien rozwiązać.

 • ochujek

  Oceniono 5 razy 3

  Jak nie ksiądz pedofil to pirat na drodze. Premierze i Dudo, jak żyć w wolnej Polsce?

 • felicjan.dulski

  Oceniono 7 razy 3

  Przecież był TRZEŹWY!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX