Pięciu dorosłych mężczyzn gwałciło 11-latkę. Jednym z oprawców był przyrodni brat

We wsi pod Rzeszowem odkryto, że 11-latka była gwałcona przez pięciu dorosłych mężczyzn. Jeden z nich to jej przyrodni brat, reszta - jego koledzy. Prokuratura nie zdradza szczegółów ze względu na dobro poszkodowanej.

Horror rozgrywał się w jednej z podrzeszowskich wsi. Prokuratura Okręgowa w Rzeszowie nie podaje dokładnej lokalizacji z obawy o dobro poszkodowanej oraz jej rodziny. 

Rzeszów. 11-latka była gwałcona przez pięciu mężczyzn

Podczas interwencji policji dotyczącej innej sprawy na jaw wyszło, że 15-letnia obecnie dziewczynka od kilku lat była krzywdzona przez swojego przyrodniego brata oraz czterech jego kolegów, którzy często odwiedzali go w domu. Jak informuje portal Nowiny24.pl, mężczyźni mają obecnie od 40 do 66 lat. Dramat zaczął się, gdy poszkodowana miała 11 lat. Mężczyźni gwałcili ją, dotykali w miejscach intymnych i całowali. 

Sprawą od razu zajęła się prokuratura. Wszyscy oprawcy usłyszeli zarzuty obcowania płciowego z nieletnią oraz zmuszania jej do innych czynności seksualnych. Akt oskarżenia trafił już do sądu. 

Trzech z pięciu mężczyzn od kilku miesięcy przebywa w areszcie. Wobec pozostałych zastosowano inne środki zapobiegawcze, znajdują się jednak na wolności. Za przestępstwo grozi im od 2 do 15 lat więzienia. 

Więcej o: