Były kurator sądowy przez lata gwałcił dzieci krewnych. Finał głośnej sprawy z Lubelszczyzny

Krzysztof M., były kurator sądowy, przez lata molestował i gwałcił dzieci krewnych. Po latach sprawa wyszła na jaw. Sąd po dwuletnim procesie wydał wyrok - mężczyznę skazano na dziewięć lat więzienia.

Finał głośnej sprawy byłego kuratora sądowego Krzysztofa M. Mężczyzna wykorzystywał seksualnie dzieci swoich krewnych podczas rodzinnych wizyt. Koszmar dzieci trwał od 1992 roku, jego ofiarami były dwie dziewczynki i jeden chłopiec.

Krzysztof M. dopuszczał się tych przestępstw w latach 1992-2008. Pierwszą ofiarą obecnie 56-letniego mężczyzny była 2-letnia dziewczynka, która została pod jego opieką.

W jego mieszkaniu w Lublinie krewni zostawiali na kilka dni dzieci. Tak było też w 1995 roku, gdy wykorzystywał 5-letniego chłopca, gwałcił również jego kilkuletnią siostrę. M. dotykał intymnych części ciała dzieci czy masturbować się przy nich.

9 lat więzienia i po 50 tys. zł zadośćuczynienia dl ofiar

Mężczyzna zastraszał dzieci, mówiąc m.in. "jak komuś o tym powiesz, to rodzicom stanie się krzywda".

Jak informuje "Dziennik Wschodni", zakończył się dwuletni proces w tej sprawie. Krzysztofowi M. groziło do 12 lat więzienia. Ostatecznie Sąd Rejonowy Lublin-Zachód zdecydował, że były kurator sądowy spędzi za kratkami dziewięć lat i ma wypłacić każdej z ofiar po 50 tys. zł zadośćuczynienia.

Wyrok nie jest prawomocny.

Więcej o:
Komentarze (77)
Lublin. Krzysztof M., były kurator sądowy, skazany za pedofilię. Gwałcił dzieci krewnych
Zaloguj się
 • chi-neng

  Oceniono 36 razy 24

  Dla mnie jest NIE DO POJECIA, ZE RODZICE TEGO NIE ZAUWAZYLI PRZEZ TYLE LAT, a szczegolnie przpadek z 2 -letnia corka.
  NIE DO POJECIA!

 • jan.ma

  Oceniono 23 razy 19

  Powiem coś okropnego. Rozumiem, do pewnego stopnia, pedofila, ktory swoje koszmarne zboczenie musi jakos rozladować, ale NIE ROZUMIEM rodziców, którzy nie tylko nie potrafią uchronic dzieci przed pedofilem, ale nie potrafią zauważyć fizycznych i psychicznych skutków molestowania. Debile? Postawa cichego przyzwolenia? Oni TEŻ powinni byc pociągnięci do odpowiedzialności, bo zaniedbali obowiązki rodzicielskie!

 • komentarz

  Oceniono 13 razy 11

  Ciekawe, że pedofile zawsze wybierają zawody w których stoi się na straży moralności, poucza innych i ma zaufanie.

 • kaktus-2

  Oceniono 12 razy 8

  przechodzi ludzkie pojęcie.... wykorzystywał dzieciaki przez 16 (słowem SZESNAŚCIE) lat!!! a posiedzi 9... W tym wypadku powinien być przepis, że długość odsiadki nie może być krótsza od czasu wykorzystywania dzieci!!!

 • ochujek

  Oceniono 8 razy 6

  Prałacina Henia Jankowska też gwałcił dzieci. Wojtyła takich hołubił. Law, Wesołowski, Macial, Skorodecki... Smród ciągle wychodzi zza grobów.

 • apep54

  Oceniono 12 razy 6

  UWAGA admin !!! komentarz "nanorobot"- pedofil. Proponuję zainteresować kogo trzeba .

 • zdradliwe_pisozyty

  Oceniono 5 razy 5

  Gdyby został księdzem to pezenieśli by go do nowej parafii gdzie jest więcej dzieci

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX