Komentarze (310)
Myśliwi zestrzelili tysiąc ptaków nad Zalewem Wiślanym. Twierdzą, że nie złamali prawa
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • marekzy

  Oceniono 16 razy 16

  Tu brakuje słów i nie wiadomo co powiedzieć. Nienawidzę myśliwych i tego związku morderców.

 • threemen

  Oceniono 15 razy 15

  Kasta ponad prawem. Jedna z licznych w dzisiejszej Polsce.

 • andzialak

  Oceniono 17 razy 15

  Bandyci i mordercy, a nie myśliwi.

 • aeromonas

  Oceniono 16 razy 14

  Najwyższa pora na delegalizację zabijania zwierząt dla rozrywki. To anachroniczne barbarzyństwo.

 • known2own

  Oceniono 16 razy 14

  Dewizowe polowania to wiadomo, że nie ma zasad. Mięso sobie zgniło na polu, bo przecież chodzi tylko i wyłącznie o przyjemność z mordowania bezbrpnnych zwierząt.
  Ale zobaczcie ilu myśliwych w sejmie - nie ma najmniejszych szans, żeby powstrzymac to lobby, w takim tempie jak dostają kolejne przywileje, to niedługą będą mogli polować na ludzi wskazanych przez usłuzną prokurature.

 • jantarski11

  Oceniono 14 razy 14

  Sku......y dla kasy własną matkę by sprzedali. własnie przechodziłem koło ambony postawionej przez tych "miłośników przyrody". Pod amboną jeden chlew z opakowań po napojach i słodyczach. Siedzi taki burak dwa metry nad ziemią żre, śmieci i udaje bohatera waląc do zwierzyny z sztucera z lunetą.

 • babette666

  Oceniono 13 razy 13

  Do Polski przyjechali bo u siebie wybili wszystkie, czy swoje oszczędzaja? A Polski Związek Łowiecki dostał kompletnego pie...a. To juz nie są myśliwi to są bandyci. Pieniądz przzeslonil im człowieczenstwo

 • priscilla.krolowa.pustyni

  Oceniono 15 razy 13

  Trzeci świat. Tak jak za PO teraz za PiS. Nadal jesteśmy wschodem, ku...!
  A myśliwi to po prostu zgraja, zakompleksiona banda z małymi wackami.

 • alpamayo07

  Oceniono 12 razy 12

  Mordercza rzeź bezbronnych ptaków przez barbarzyńców z chrześcijańskiej Italii. Niehumanitarna zabawa macho. Ciekawa jestem ile rozstrzelano ptaków z gatunków chronionych, ile poraniono, ile ton toksycznej amunicji ołowianej dostało się do gleby i wody? Należy ścigać europejskim listem gończym włoskich przestępców i złożyć pozew do prokuratury przeciwko Polskiemu Związkowi Łowieckiemu i odebrać mu licencję na komercyjne polowania na ptaki.

 • miecztemidy

  Oceniono 12 razy 12

  Co z tymi ludźmi jest nie tak ?
  Zwierze zabija inne zwierzę, aby zaspokoić głód.
  "bydle" nazywające się człowiekiem zabija dla przyjemności, nieomal orgazmu dostaje zboczony "bydlak",gdy strzela z broni technologicznie zaawansowanej - nie dając żadnych szans instynktowi przetrwania . "bydle" za swoje zbrodnie w stosunku do natury kiedyś zapłaci. Oby boleśnie w cierpieniach i nieodwracalnie dla całego gatunku.

 • Oceniono 12 razy 12

  Postrzelali sobie do ptaszków moneta poszła na Caritas, dobra zmiana nie widziała nic w tym złego więc o co chodzi

 • juma07

  Oceniono 14 razy 12

  A my się oburzamy na jakąś Maltę, że strzelają do wszystkiego co lata, na masakry bocianów, a sami pozwalamy ja idioci na hekatomby ptactwa dzikiego i jeszcze udajemy, że wszystko jest w porządku, a nawet bardziej.... Związek Łowiecki.. banda idiotów ze strzelbami....

 • aleksa66

  Oceniono 12 razy 12

  Strzelali do gęsi, to przelotne ptaki .Niedawno płakałam nad losem naszych bocianów zabijanych w czasie przelotów. A teraz taka rzeż w Polsce Bardzo proszę ludzi, którzy mogą zrobić porządek z tymi praktykami .Ukarać bezwzględnie surowo,rozwiązać ten zbrodniczy związek który za pieniądze sprzedaje życie bezbronnych zwierząt. Nie rozumiem ludzi którzy czerpią z tego przyjemność!!

 • men_53

  Oceniono 12 razy 12

  Zgodnie z prawem czy niezgodnie - 1000 ptaków - to nie byli myśliwi, to byli mordercy.

 • tag1

  Oceniono 12 razy 12

  to jest niestety Polska pisowska, protegowani Szyszki robią co chcą a zero siedzi cicho i obmyśla co by tu jeszcze spieprzyć w polskim prawie.

 • farcry3

  Oceniono 11 razy 11

  te wszystkie pospesetpeerowskie związki działkowców, myśliwych, PZPN-y i inne trzeba zdelegalizować. Myślałem, ze czasy dewizowych myśliwych się skonczyły a tu komuna wiecznie żywa. Tych psychopatów to powinni zamknąć na jakiejś wyspie i niech się wystrzelają .

 • szelmowaty

  Oceniono 13 razy 11

  Każdego,bez wyjątku,myśliwego powinien przebadać psychiatra.Tylko ludzie z poważnie zaburzoną osobowością mogą odnajdywać przyjemność w bezcelowym mordowaniu zwierząt.Gdyby robili to,aby wykarmić głodne rodziny,byłbym w stanie to zrozumieć.Ale zabijają,aby zabijać-psychole!

 • pascvale

  Oceniono 11 razy 11

  Degeneraci pozwolili degeneratm.

 • nanabun

  Oceniono 11 razy 11

  Jak byśmy mieli mało swoich zwyrodnialców z dubeltówkami, to jeszcze z Włoch importujemy. Banda alkoholików i impotentów.

 • iq120

  Oceniono 13 razy 11

  Makaroniarze mają to we krwi. Strzelają do wszystkiego co się rusza. A, że o pozwolenie na broń myśliwską do nie dawna było całkiem łatwo więc populacje ptaków były b. przerzedzane. Odbywało się to na ogół pod hasłem ochrony winnic przed szpakami i innymi owocożercami co oczywiscie nie przeszkadzało strzelać do wszystkiego co lata. Tamtejsi zieloni obstawiają pola i lasy tabliczkami z napisem: "caccia vietata" (polowanie zabronione). Mało to było skuteczne, ale ostatnio w związku drakońskimi karami za nielegalne polowania przenoszą się do bantustanów, np do Polski a tutaj hulaj dusza...

 • naboru_watanabe

  Oceniono 11 razy 11

  Zabijają zwierzęta dla zabawy - i dlatego sa dla mnie bandytami.

  Można podjać dyskusję o uzasadnieniu odstrzału np. grasujących w okolicy dzików, nawet odstrzał by uzyskac mieso daje się zrozumieć, przemysłowe mordowanie zwierząt jest koniecznością ....jednak ci kolesie ...do odstrzału.

 • hefajstos1

  Oceniono 11 razy 11

  To nie są myśliwi, to rzeźnicy. I są jeszcze ludzie, którzy bronią ich.

 • komentarz

  Oceniono 13 razy 11

  Ja zrobiłam wczoraj karmidełka dla sikorek. Maluszki natychmiast przyleciały. To naturalny odruch ludzki, że ratujesz, karmisz stworzonka słabsze od siebie. Bądźmy ludźmi.

 • stefan4

  Oceniono 12 razy 10

  Jeśli to się tak odbyło, jak opisane w tym artykule, to ci włoscy myśliwi są zwyrodniałymi sukinsynami, bez śladu zasad etycznych. Jak każdy myśliwy.

  Ale winnych łamania prawa szukałbym jednak nie wśród nich, tylko wśród POLSKICH organizatorów tej imprezy. Przecież Włosi sami nie poszli pod samą granicę rosyjską (Nowa Pasłęka to ostatnia polska miejscowość, dalej już tylko Rosja). Ktoś ich tam zaprowadził, żeby sobie pomordowali do woli. Zaciekła obrona ze strony Polskiego Związku Łowieckiego wskazuje, że to PZŁ był impresariem, i zapewne to PZŁ wziął pieniądze za rzeźnictwo.

  Dajmy więc spokój Włochom, oni i tak są już poza zasięgiem naszych rąk, bo możliwość ich ekstradycji do Polski możemy sobie między bajki włożyć. Zajmijmy się naszymi polskimi hadlarzami śmiercią. Oni są w naszym kraju i chodzą wolni. Nie przemykają się bojaźliwie, w obawie, że ich ktoś rozpozna -- przeciwnie, chełpią się swoimi morderstwami. I to MUSIMY zmienić.

 • karauff

  Oceniono 10 razy 10

  Kto i ile wziął żeby cos takiego się zdarzyło. Gdzie są nasze służby z Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska ? Jak się nazywa ten dyrektor ochrony środowiska w woj. pomorskim , za co bierze nasze pieniądze ? To jest sprawa dla prokuratury. Szanowna opozycjo - proszę zawiadomcie prokuraturę.

 • white_lake

  Oceniono 10 razy 10

  KU*WAAA!
  żeby im fiuty poodpadały

 • coswampowiemlubnapiszeraczej

  Oceniono 10 razy 10

  To moze w pierdlu panowie beda mieli czas by zapoznac sie z prawem lowieckim. Poza tym co trzeba miec we lbie by urzadzac taka rzez ptactwa?

 • warszawiak67

  Oceniono 10 razy 10

  Miarą człowieczeństwa w człowieku jest również jego podejście do zwierząt.

 • ukos

  Oceniono 10 razy 10

  "- Nie można utożsamiać wód Zalewu z morzem - mówi rzeczniczka związku Paulina Marzęcka."
  A dlaczego nie można utożsamiać? A bo łone se nie bedom utożsamiać, bo łone tak kcom, żeby nie utożsamiać. A łone to pierwszy sort PiSdacki.

 • tztz3

  Oceniono 10 razy 10

  Oni są ghorsi od pospolitych bandytów. Bandyta robi to dla zysku, coś chce, oni to robią dla przyjemności zabijania. Skur*ysny jakich mało.

 • zebrzec

  Oceniono 10 razy 10

  czlowiek to jest niezle gowno...

 • pizzon

  Oceniono 10 razy 10

  U siebie by nie postrzelali. Widocznie Wolska dla nich to Terra incognita. Coś jak Syberia albo Mongolia.

 • Oceniono 10 razy 10

  Nie brońmy zwyrodnialców, którzy pod płaszczykiem legalnych polowań urządzają rzeź ptakom I jeszcze bezczelnie wmawiają całemu społeczeństwa, że wszystko odbyło się w majestacie prawa. Po jasną cholerę wymordowali tyle bezbronnych ptaków
  I zostawili je martwe w całej okolicy. To jest skandal niebywały, w końcu należy raz na zawsze zakazać tym ZWYRODNIALCÓW czegoś tak odrażającego!!!!!

 • dziubdziusie

  Oceniono 12 razy 10

  Myśliwy, a głupi jak but (włoski)!

 • jurek953

  Oceniono 13 razy 9

  Myślicie,że to odosobniony przypadek?akurat,przyjeżdżają do nas myśliwi z obcych krajów,dają w łapę miejscowemu kacykowi i robią co chcą - dla nich Polska to trzeci świat - mylą się? wątpię.

 • wagadudu

  Oceniono 15 razy 9

  Jak się nie ma swojego ptaka sprawnego, to trzeba to kompensować strzelaniem do innych. Prawda, myśliwi?

 • nafu-haheki

  Oceniono 11 razy 9

  Kiedyś bym się denerwował, ale w czasie pis-dzielskich rządów
  można tylko czuć odrazę i beznadzieję, że potrafili uszlachetnić
  chamstwo i prostactwo do takiego stopnia samozadowolenia.

 • aldo666

  Oceniono 9 razy 9

  "Myśliwi z Włoch zestrzelili tysiąc ptaków nad Zalewem Wiślanym. Twierdzą, że nie złamali prawa"
  Trynkiewicz też mówi że nie złamał prawa

 • danny_trejo

  Oceniono 11 razy 9

  Z okazji zblizajacych sie Swiat chcialbym zyczyc wszystkim taki mysliwym, aby ich koledzy odstrzelili im (przez pomylke lub nie) ich wlasne dzieci. Z calego serca im tego zycze.

 • laerke

  Oceniono 9 razy 9

  To jest kolosalny skandal ! Do pierdla z nimi !!

 • jan-ru

  Oceniono 9 razy 9

  Pewnie Szyszko im zezwolił.

 • tegepe

  Oceniono 9 razy 9

  I kto odpowie za to barbarzyństwo?!

 • offler

  Oceniono 9 razy 9

  Chce zaznaczyc, ze niemam nic przeciw polowaniu i sam to nie jednokrotnie robilem, ale to nie jest polowanie, to jest bezsensowne strzelanie do zywego celu. 5 lat to minimum ktore bym im dal, bez wzgledu na czy to jest "legalne" czy nie. Polowac mozna tylko z 2 przyczyn- albo sie to robi dla miesa albo trzba odstrzelic zwierze z przyczyn humanitarnych albo z powodow niezbednego przezedzenia gatunku. To co oni zrobili nie wyglada mi ani na jedno ani na drugie.

 • puma_

  Oceniono 9 razy 9

  Co za gn**je. Więzienie za tę paskudną rzeż!

 • 1234qwerty

  Oceniono 11 razy 9

  W Polandii wszystko wolno. Przecież to republika bananowa.

 • pigeon_shit_dust

  Oceniono 9 razy 9

  W przyszlym tygodniu przywoze do Polska grupe Niemcow, ktorzy chca sobie postrzelac do Polakow.
  Czy musze wystpic o jakies pozwolenie ?

 • matatjahu

  Oceniono 9 razy 9

  polski związek myśliwski i lokalne koło główki w piasek, odpowiednie służby państwa główki w piasek. bezkrólewie na całego. państwa działa nadal tak jak na słynnych taśmach od puchacza i przyjaciół.

 • feldkurat-katz

  Oceniono 10 razy 8

  Zwiazek to organizacja przestępcza i powinna być ścigana przez prawo .

 • jakobhorner

  Oceniono 8 razy 8

  zamordowali i zostawili na zgnicie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX