Komentarze (387)
"Murem za Wackiem". Bronią operatora TVN, do którego przyszło ABW
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • ronin929

  Oceniono 13 razy 5

  Jak widać po jazgocie katofaszystow i pisich troli TVN celnie uderza. Murem za Tvn

 • rafikman

  Oceniono 9 razy 5

  PIS - Pazerni i Skorumpowani

 • kotmiki

  Oceniono 9 razy 5

  Wolne i niezależne media ,prasa to podstawa demokracji i wolności ;niestety PiS boi się prawdy bo staje się partią faszystowską chce jednej prawdy pisowskiej prawdy ,która dla mnie jest goownoprawdą taka zakłamaną rzeczywistością ;tak odradza się na naszych oczach polski przedwojenny faszyzm dzieje się proces jaki miał 90 lat temu Prezes Kaczyński jak każdy faszysta chce niepodzielnie rządzić umysłami ludzi ,na razie opanował umysłu polskiej ciemnoty ;faszyzm wyrasta nie tylko w Polszy rodzi się we Italii ,USA ,Brazyli częściowe w RFN czy Francji ;wszystkoe ten trndy faszystowskie skończą się katastrofą dla świata ..bo inaczej nie kończą

 • damtek

  Oceniono 9 razy 5

  Przemysław Szubartowicz:

  Wygodnie jest ścigać operatora TVN za reportaż wcieleniowy o hitlerowcach, bo w ten sposób łatwiej będzie odwrócić uwagę mediów od afery KNF. To są takie gry i gierki wyrafinowanego pijaru pisowskiego, który ma tę wadę, że skazuje państwo PiS na definitywną porażkę. Już wkrótce.

 • damtek

  Oceniono 9 razy 5

  Jak trzeba uderzyć w media liberalne, to zeznania jakiegoś hitlerowca są wiarygodne. Jak trzeba stanąć murem za Sasinem, to zeznania gangstera są niewiarygodne. Przy PiS nawet Kali wyrasta na czcigodnego moralistę.
  P.Szubartowicz/twitter

 • elenem

  Oceniono 11 razy 5

  Nie pomogą akcje ABW.
  Koniec PISu jest rychły ! Ostatnie podrygi sukinsynów bolszewickich.
  Teraz juz tylko kradną.... ile im się uda rozgrabić razem z Kościołem.

 • terazjakinick

  Oceniono 13 razy 5

  Zbyszek czeka na telefon z ambasady? Czy sam ogarnie burdel?

 • Mariusz Zając

  Oceniono 8 razy 4

  ZERO KOGO TY CHCESZ ZASTRASZYĆ, TY SIĘ WEŹ ZA TE ŁYSE PAŁY, A NIE PORZĄDNYCH LUDZI.

 • jacmenos

  Oceniono 10 razy 4

  Jakim trzeba być tępym pisowskim łbem ,żeby zadzierać z TVN ?
  Stacją z amerykańskim kapitałem ? Mimo otwartych ostrzeżeń ambasador?

 • mazzini890

  Oceniono 8 razy 4

  Pisowcy jesteście niereformowalni nawet ambasador i to znajoma Trumpa was ostrzega a wy swoje. Do czasu.Nie jesteście aż tak ważni strategicznie dla mocarstw by wiecznie chroniły wam tyłek. Zarząd TVN spokojnie się w USA wytłumaczy ,tłumacząc się choćby Prowokacją dziennikarską i śledztwem. A to rzad jest podejrzewany o nacjonalistyczne sympatie.W świat pójdzie przekaz: flirtujący z faszystami dyktator Kaczyński atakuje stacje tv, własność amerykańskiego kapitału, mimo ostrzeżeń ich ambasador, za to ze ta śledziła nazistów." Komu uwierzy Kongres i Trump mający notabene zięcia Żyda i córkę już z prawa Żydówke. Pisowi? Putin będzie styczniu w USA, nie trudno zgadnąć co powie Trumpowi i Kongresowi.Gdzie geniusz Jara?

 • verdura2763

  Oceniono 8 razy 4

  Bo to jest ku.ewsko dobra zmiana

 • damtek

  Oceniono 14 razy 4

  23 stycznia 2018 r. PMM @MorawieckiM dziękował dziennikarzom TVN24 za to, że tropią działalność polskich neonazistów. 10 miesięcy później ABW, podległe PMM, wkracza do domu dziennikarza i stawia mu zarzuty z art. 256 kk. Panie Premierze, tak Pan dziękuje?
  Adam Bodnar/twitter

 • damtek

  Oceniono 16 razy 4

  Operator TVN ma usłyszeć zarzuty za wcieleniówkę i ujawnienie patologii. Ciekawe czy upadną przed sądem I instancji czy dopiero w Strasbourgu. I ciekawe ile znowu spadniemy w rankingu wolności prasy. Akurat Reporterzy bez Granic przysłali ankietę.
  Adam Ozga/twitter

 • saammm

  Oceniono 20 razy 4

  Jak widać iststnio na forach, nacjonaliści murem za działaniami ABW, murem za PiS-em. W końcu to on rękami KUKIZ15 wciągnął ich do Sejmu (bo nie łudźmy się, że ta formacja zaistniałaby bez pomocy PiS-u), to on pozwala im na coraz śmielsze działania. Za to nacjonaliści odpłacaja się. bo wiedzą, że to ich wielka sznsa. Cioekaw jestem, czy PiS im płaci i czy wcześniej dostawali "pożyczki" od Putina, jak inni nacjonaliści w Europie...

 • czechy11

  Oceniono 14 razy 4

  PISOWCY NIE ODWROCICIE UWAGI OD ZŁODZIEJSTWA I KORUPCJI W WASZYCH SZEREGACH. NAPRAWDĘ ZNAMY TE METODY I PRZY CAŁYM SZACUNKU DLA TEJ SZOPKI NIE DAMY SIE ZMYLIĆ.

 • j21p

  Oceniono 9 razy 3

  TUSZOWANIE AFERY KNF przez Biereckiego:
  1. portal wPolityce.pl ( wlasnosc Biereckiego z Pis) opisał, że główny oskarżony ws. "urodzin Hitlera", neonazistowskiej imprezy ujawnionej przez dziennikarzy", zeznawał, jakoby ktoś zapłacił mu za ich zorganizowanie.
  2. Wpolityce opublikował zdjęcia Piotra Wacowskiego, ktory  został sfotografowany podczas wykonywania gestu ( co jest oczywiste - realizowali material w konspiracji)
  3. Skrajnie konserwatywna organizacja prawnicza Odro Iuris ( zwiazane z PIS) złożyła zawiadomienie do prokuratury.
  4. ABW na smyczy politykow - wiecie juz czemuszafa ABW półtora roku zrobili z kaprala na pułkownika. Szef ABW awansował o 14 stopni w 18 miesiecy

  Szambo wybija - na chwile zapominamy o sultanie Glapinskim I jego panienkach. Media swiatowe pisza o kuriozalnych decyzjach polskulich sluzb. Kolejny CIOS w wizerunek POLSKI.

 • lepiregenre

  Oceniono 3 razy 3

  Aby zrozumieć w jakim obecnie znajdujemy się miejscu wystarczy wrócić do historii, otóż już w 1830 roku we Francji nastąpił szybki wzrost liberalnej i republikańskiej opozycji. Gdy więc 26 lipca 1830 ostatni Burbon król Karol X obalił nowo wybrany gabinet ministrów oraz zawiesił wolność prasy, a policja rozpoczęła niszczenie prorepublikańskich drukarni – w następnym dniu wybuchła w Paryżu tzw. rewolucja lipcowa. Powtórzyły się elementy pierwszej rewolucji: barykady, szturm i zdobycie ratusza, wskrzeszono Gwardię Narodową, a na jej czele stanął znów, jak w 1789, gen. La Fayette. Chyba już czas aby ten kraj wreszcie dojrzał i dorównał przynajmniej XIX wiecznej Francji.

 • raz1dwa2trzy3

  Oceniono 7 razy 3

  Ziobrę spotka los torcika z wafelków.
  Chłopcy ze swastykami, będą sie Ziobrą delektować.
  W anclu.

 • mazzini890

  Oceniono 5 razy 3

  Jarku ty już z USA wojujesz? Pani Ambasador i to znajoma Trumpa ostrzegła was przed atakiem na media. Mścisz się że USA nie chcą za darmo cię bronić i pozwolić ci dyktatorzyć?Za cienki jesteś koleś na takie gry. Fort Trump od początku była mało realna.Teraz znika we mgle.

 • damtek

  Oceniono 5 razy 3

  US-Owned Broadcaster Says Its Faces Intimidation From Poland

  A może minister Ziobro po prostu lubi jak o Polsce często pisze się w New York Timesie?
  Szymon Jadczak/twitter

 • rgfm

  Oceniono 13 razy 3

  Czyli ziobro i pis to naziści. I to tacy z drugiej półki, bo z ogromnymi kompleksami wobec Noemców.

 • damtek

  Oceniono 15 razy 3

  Działania prokuratury #PiS przeciwko Piotrowi Wacowskiemu z #TVN to nie ewenement, a norma

  Prokuratorzy domagali się ujawnienia informatorów od @BojanowskiW i @PiotrZytnicki, autorów głośnych materiałów, które stawiały policję i służby w złym świetle
  Straszyli ich procesami.
  Bartosz Wieliński/twitter

 • c.t.k

  Oceniono 13 razy 3

  "Komisarz Paul Fuchs dość wcześnie doszedł do przekonania, że animozje i zatargi polityczne w polskim społeczeństwie są na tyle głębokie, a frustracja na tym tle na tyle trwała, że byłoby bardzo korzystne z punktu widzenia interesów niemieckiej policji bezpieczeństwa, aby "Polacy zaczęli się wzajemnie zwalczać" i każdy pretekst ku temu będzie dobry. Nie było zatem zapewne dziełem przypadku, że dość wcześnie zwrócił uwagę na polskie środowiska nacjonalistyczne, zwłaszcza o skrajnie prawicowym nastawieniu i czynnych antykomunistycznych skłonnościach."
  Jacek Wilamowski
  HONOR, ZDRADA, KAŹŃ...Afery Polski Podziemnej 1939-1945
  Cytat pochodzi z w/w książki,a dotyczy asa hitlerowskich tajnych służb,"Lisa z Radomia",Hauptsturmführera Paula Fuchsa.Człowieka,który krwawo zapisał się w zwalczaniu Państwa Podziemnego

 • Oceniono 21 razy 3

  PiS-owscy ciemniacy połykają każdy wciskany im kit dlatego PiS-owska TV teraz będzie siać o Gawłowskim i o operatorze TVN propagandę żeby tuszować afery w KNF,bankach a najbardziej chodzi o tuszowanie afery Skok w których pojawiają się nazwiska prawdziwych patriotów i złodziei

 • fakiba

  Oceniono 19 razy 3

  Jeśli wejdziesz między wrony .... , ABW jest na usługach kaczora jak wszystkie służby w Polsce , ale do czasu

 • wazelinowyczopekprezesa

  Oceniono 4 razy 2

  Poszli mu podrzucić dowody jak Trynkiewiczowi w więzieniu?:)

 • threemen

  Oceniono 8 razy 2

  Autorytarna władza broni swoich wyborców.

 • kuponik1

  Oceniono 4 razy 2

  Idziemy po was nazistiwskie chwasty

 • damtek

  Oceniono 8 razy 2

  Popieram:

  Gdy naziolom włos z głowy nie spada, a człowiek który demaskuje faszystowskie praktyki jest prześladowany, stańmy w jego obronie #muremzaWackiem
  Nola Rajs

 • rubo45

  Oceniono 20 razy 2

  To ostatnie paroksyzmy pisowskiego reżimu. Już widzą swój koniec.

 • dar61

  Oceniono 1 raz 1

  Preludium „polonizacji” mediów.

  ****
  '...Tym bardziej. że Wacowski...'
  Redaktorze Patryku. Warto poczytać słowniki w haśle: cofanie przecinka.
  Ni kropki, ni komy.

 • gozal

  Oceniono 5 razy 1

  "Skrajnie konserwatywna organizacja prawnicza Odro Iuris złożyła zawiadomienie do prokuratury ws. możliwości popełnienia przestępstwa przez ekipę TVN." Kochani, trzeba się poważnie zastanowić nad tym, jak uciąć tym skrajnie nieodpowiedzialym, zindoktrynowanym i zaślepionym skrajną ideologią katolską dziadom i babom z ordo jurwis wstęp do instytucji państwowych (myślę o mieszaniu w edukacji, pracach legislacyjnych dot. m.in. odstępu do legalnej aborcji itp.) i zablokować inne formy szkodzenia przez nich społeczeństwu (tak jak w/w sprawie). przecież normalni ludzie sobie nie życzą, żeby jakieś sprane mózgi terroryzowały całe społeczeństwo i mieszały w sprawach dotyczących ogółu ludzi o różnych poglądach, a nie tylko wycinka skrajniaków.

 • jacmenos

  Oceniono 9 razy 1

  pisowskie kundelki znowu próbują kąsać ! Ujadają i próbują podgryzać ! Jak basior tylko raz warknie - znowu ze skowytem się wycofają udając , że takie dzielne i czujne ! Tym razem próbują znowu podgryźć TVN . Kundle w końcu doczekają się rakarza i tyle !

 • Oceniono 5 razy 1

  Wierność i braterstwo. Naprawdę godne naśladownictwo Schutzstaffel. A akcja w lesie niesamowita, Goebbels byłby dumny.

 • bart5554

  Oceniono 8 razy 0

  A czy Węglarczyk będzie bronił Gadowskiego? Gadowskiego pozwał niemiecki koncern medialny Ringier Axel Springer, właściciel m.in. Onet, Fakt, Newsweek. Gadowski powiedział, że Niemcy w czasie II wojny światowej robili z ludzi mydło, abażury ze skóry ludzkiej, a prochy zmarłych rozsypywali na polach. Powiedział także, że w Ringer Axel Springer pracują potomkowie nazistów i innych niemieckich zbrodniarzy oraz, że sam koncern miał epizod współpracy z nazistami. Koncern poczuł się urażony i chce wymusić na dziennikarzu przeprosiny oraz karę pieniężną. Za mówienie prawdy! Czy Wyborcza lub pan Węglarczyk z Onet nagłośni tę sprawę?

  W ostatni piątek w Warszawie w Sądzie Okręgowym miała odbyć się sprawa. Sędzia z nieznanych powodów odwołał posiedzenie. Czy dlatego, że przyszło tam wielu Polaków, którzy chcieli okazać wsparcie Gadowskiemu? Werdykt w tej sprawie pokaże, czy żyjemy w wolnym kraju i czy sądy są niezawisłe! Polecam szukać na ten temat informacji i śledzić sprawę.

 • banan125

  Oceniono 18 razy 0

  przerażający jest stan umysłu większości 'członków' tzw. rządu oraz trollowskich głupków (za 7 gr +vat za wpis) na ich smyczy

 • rubo45

  Oceniono 16 razy 0

  Pisiory to złodzieje, wyszła prawda na jaw więc sie próbują bronić. Czeka na nich cela plus

 • probono1210

  Oceniono 3 razy -1

  Tez mi sie wydaje, ze jest w tym przypadku bardzo duze prawdopodobienstwo prowokacji, zeby szkalowac nasz narod.
  Dobrze jesli sprawdzimy kto jest "prawdziwym" wlascicielem tej stacji TV.

 • eryn_7

  Oceniono 11 razy -1

  Dziennikarz zatrudniony w niemieckim przedsiębiorstwie stwarza "fakt medialny" sam hejlując i zachęcając do tego innych, po czym będąca w posiadaniu niemieckim GW traumatyzuje tym materiałem seniorów - weteranów Powstania Warszawskiego...
  Wstyd i hańba!
  To nie jest żadne dziennikarstwo.
  Jeśli Niemcy stać na posiadanie wielu mediów w Polsce, to pewnie ich też stać na opłacanie żałosnych pajaców hajlujących po krzakach, czy to "dziennikarzy", czy innych takich, co to się nie powstydzą brać od każdego kto daje...
  A jak i to nie wystarczy, by zadyma była dość widoczna, to się z Niemiec przyśle własnych neonazistów oraz oprotestowującą ich Antifę... bo przecież spokojni Polacy mogliby przejść obojętnie, rzucając jedynie pełne niesmaku spojrzenia na wulgarnych pajaców.

  W ten sposób mają w obu rękach obie strony stwarzanego przez siebie w Polsce konfliktu: i faszystów antysemitów i oburzone nimi liberalne media.

  A założyciel skrajnie prawicowych Wszechpolaków - Roman Giertych jest adwokatem najbardziej proniemieckiego polityka w Polsce broniąc go w aferze Amber Gold...
  Wygląda jakby Niemcy mocno trzymały za... haki i polityków w Polsce, i obie strony wirtualnego konfliktu faszystów z antyfaszystami.

 • yan57

  Oceniono 7 razy -1

  my baby murem za wackiem

 • mr.hell

  Oceniono 3 razy -1

  zabawy socjalistów?

 • kotmiki

  Oceniono 19 razy -1

  Jedyna dobra wiadomości ; dzięki PiS Polska wymiera w obliczu niepewnych czasów rozmnaża się tylko patologia ,rosnie emigracja ...w 2060 roku będzie was tylko 20 mln zapluty karzeł reakcji w EU Polska będzie mikrusem a nie dumnym rzekomo narodem hahahahahahaha

 • prawdawaszaboli

  Oceniono 2 razy -2

  "Dziennikarze murem" - dziennikarze z TVN... :)

 • W. W.

  Oceniono 14 razy -2

  Precz z nazistami z TVN!!!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX