Zab鎩stwo 14-latka ko這 Gostynia. Policja prosi o pomoc w znalezieniu konkubenta matki dziecka

W czwartek w jednym z dom闚 w Gogolewie ko這 Gostynia odnaleziono cia這 14-letniego ch這pca. O dokonanie zbrodni podejrzewany jest konkubent jego matki. Policja poszukuje m篹czyzny. Za pomoc w ustaleniu miejsca jego pobytu wyznaczona zosta豉 nagroda.

Jak podaje "Głos Wielkopolski", ciało chłopca znalazła matka. Prokurator Jacek Masztalerz na podstawie rozległej rany w okolicy potylicznej stwierdził, że prawdopodobnie doszło do zabójstwa. Jak powiedział, szczegóły będą znane w piątek, na ten dzień zaplanowana jest sekcja zwłok.

W sprawie poszukiwany jest konkubent matki, 49-letni Zbigniew Ptaszyński. Miał on powiedzieć swojemu pracodawcy po przyjściu do pracy, że "zrobił coś strasznego". Pracodawca zaniepokojony powiadomił o tym policję. 

Mężczyzna może poruszać się granatowym Seatem Cordoba o nr rej. PGS18259. Osoby, które mają informacje dotyczące miejsca przebywania mężczyzny, proszone są o kontakt pod numerem alarmowym 112 lub całodobowym numerem gostyńskiej komendy 65 575 82 00.

Za pomoc w dotarciu do podejrzanego przewidywana jest nagroda pieniężna. 

Wi璚ej o:
Komentarze (22)
Zab鎩stwo 14-letniego ch這pca ko這 Gostynia. W sprawie poszukiwany jest konkubent jego matki
Zaloguj si
 • muzoman

  Oceniono 7 razy 7

  Znowu dramat, biedny ch這piec.

 • komentarz

  Oceniono 8 razy 2

  Niestety, samce patoli nie wytrzymuj presji, 瞠 to cudze potomstwo. Blisko嗆 o鈔odka dla bestii te mog豉 mie wp造w.

 • krzywelustro

  Oceniono 7 razy 1

  Za pomoc w dotarciu do podejrzanego przewidziana jest nagroda pieni篹na. Pierwsze雟two b璠 jednak mieli ci informatorzy, kt鏎zy si jej zrzekn lub przeznacz na tzw. szczytny cel (tj. na zapomog dla ubogiego mnicha z Torunia)

 • bloodysunday99

  0

  Mamusia nie zauwa篡豉 瞠 co by這 nie tak mi璠zy nowym tatusiem a dzieckiem? Nie wierz 瞠 wszystko by這 cacy, a nowy tatu pewnego dnia rozwali dziecku g這w m這tkiem. Mamusia nie zauwa篡豉 瞠 co si dzieje? To co to za mamusia? Nie broni mordercy, ale jestem ciekaw co tam si dzia這 do czasu morderstwa.

 • 4v

  Oceniono 2 razy -2

  "policja prosi szuka" (taki tekst na g堯wnej portalu)

 • kann2

  Oceniono 12 razy -6

  Konkubent. I wszystko jasne

 • seroo1

  Oceniono 10 razy -6

  Nie ma tablic rejestracyjnych z trzema literami i pi璚ioma cyframi...

Aby oceni zaloguj si lub zarejestrujX