Wyszedł do babci i zaginął. 12-letni Daniel jest leczony neurologicznie, ma problemy z komunikacją

12-letni Daniel wyszedł z domu w miejscowości Izdebki na Podkarpaciu i ślad po nim zaginął. Chłopiec jest leczony neurologicznie i ma problemy z komunikowaniem się. Trwają poszukiwania zaginionego dziecka.

Daniel Sękowski wyszedł z domu we wtorek około godziny 14:30. Miał odwiedzić babcię, która mieszka w tej samej miejscowości - Izdebkach na Podkarpaciu. Chłopiec był widziany, gdy bawił się w okolicach jej domu. O godzinie 16 ślad się urywa, nikt nie widział już Daniela. 

Sytuacja jest szczególnie dramatyczna, ponieważ Daniel jest leczony neurologicznie i ma problemy z komunikowaniem się

Wszystkie służby zostały postawione na nogi. Policja, ratownicy medyczni, strażacy i strażnicy graniczni szukają Daniela. Mają do dyspozycji psy tropiące, śmigłowiec, dron z kamerą termowizyjną i quady. W poszukiwania zaangażowani są też rodzina i mieszkańcy okolicy. Ponadto w akcji biorą udział Grupy Pomocy Humanitarnej PCK z Rzeszowa i Przemyśla, ratownicy czy Stowarzyszenie Quad Team Pogórze.

Daniela nadal nie udało się znaleźć, ale - jak deklaruje policja - poszukiwania będą kontynuowane do czasu odnalezienia chłopca. 

Daniel ma 150 cm wzrostu i jest krępej budowy. Ma ciemne, krótkie włosy, pełne uzębienie i normalne nos i uszy. Gdy wychodził z domu był ubrany w ciemne getry z pomarańczowymi wstawkami oraz brązowo-żółty sweter z długimi rękawami.

Wszystkie osoby, które zauważą chłopca przypominającego Daniela lub mają jakiekolwiek informacje, które pomogą ustalić, gdzie się znajduje, proszone są o pilny kontakt z policją. 

Dzwonić można na Komendę Powiatowej Policji w Brzozowie nr telefonu 13 43 08 310, 510 997 303 lub nr alarmowy 112.

Więcej o:
Komentarze (8)
Wyszedł do babci i zaginął. 12-letni Daniel jest leczony neurologicznie, ma problemy z komunikacją
Zaloguj się
 • alfred_hugecock

  Oceniono 8 razy 8

  Serio nie ma ani jednego normalnego zdjęcia tylko fragment ksera szkolnej fotografii grupowej i jakieś samoyebki / klatki z kamerki internetowej?

 • nanorobot

  Oceniono 13 razy 5

  "Ma ciemne, krótkie włosy, pełne uzębienie i normalny nos i uszy. "

  No. Większość ludzi ma jak wiadomo jasne, długie włosy, jest szczerbata, ma krzywy nos i odstające uszy. Chłopak od razu rzuci się w oczy ...

 • gabrys13

  Oceniono 4 razy 2

  powinni lepiej pilnować dziecka zwłąszcza neurologicznie leczonego. Brak aktualnych zdjęć, przecież w szkole robią.

 • luckey13

  0

  Sądząc po rysopisie, to wcale nie dzieciak ma problemy z komunikacją...
  Gdyby nie chodziło o zaginięcie dziecka, to było by to po prostu śmieszne.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX