Zakopianka: Ciężarówka ze żwirem przewróciła się przy Głogoczowie. Służby usuwają skutki wypadku

Wypadek na Zakopiance. Ciężarówka przewożąca żwir wywróciła się w Głogoczowie. Utrudnienia w ruchu drogowym mogą potrwać nawet kilka godzin.

Do wypadku na Zakopiance doszło około 11:20 na wysokości miejscowości Głogoczów. Ciężarówka, która wiozła żwir przewróciła się na pasie rozdzielającym jezdnie, a żwir wysypał się na pas w kierunku Krakowa.

Wypadek na Zakopiance. Duże utrudnienia w ruchu drogowym

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad informuje, że skutki wypadku są usuwane przez odpowiednie służby, jednak utrudnienia w ruchu drogowym mogą potrwać kilka godzin. Obecnie ruch odbywa się nie dwoma, a tylko jednym pasem.

Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, że kierowca stracił panowanie nad pojazdem. W wypadku nie ucierpiała żadna osoba. 

Więcej o:
Komentarze (3)
Zakopianka: Ciężarówka ze żwirem przewróciła się na drodze.
Zaloguj się
  • remo29

    Oceniono 2 razy 2

    Ta droga to hybryda pojebstwa - wygląda jak "eska" z dodatkowymi atrakcjami w postaci ostrych zakrętów, zjazdów, podjazdów, skrzyżowań (!), przejść dla pieszych, przystanków autobusowych i dróg podporządkowanych bez pasów rozbiegowych. Kto kiedykolwiek miał przyjemność się tą trasą przejechać i zobaczyć husarię z lokalnych wsi w akcji, tego nie zdziwi wywrotka ciężarówki ze żwirem, który też widocznie poczuł wiatr w żaglach.

  • jarek_na_smietniku

    Oceniono 2 razy 2

    Adrian, czy Beti?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX