Nowy świadek ws. Tomasza Komendy. Ochroniarz z Miami może pogrążyć prawdziwego mordercę

Śledczy dotarli do świadka, który pracował w dyskotece w Miłoszycach, gdy zginęła 15-letnia Małgosia K. - podaje "Fakt". Za jej zabójstwo Tomasz Komenda niesłusznie spędził w więzieniu przez 18 lat.

Do brutalnego gwałtu i zabójstwa 15-letniej Małgosi K. doszło w nocy z 31 grudnia 1996 roku na 1 stycznia 1997 w Miłoszycach. Za tę zbrodnię niesłusznie został skazany Tomasz Komenda, który po spędzeniu 18 lat w więzieniu w maju br. został uniewinniony przez Sąd Najwyższy.

Zabójstwo, za które niesłusznie skazano Komendę. Śledczy dotarli do innego świadka

Obecnie w areszcie przebywa dwóch podejrzanych o zabójstwo 15-latki: 43-letni Ireneusz M. i 40-letni Norbert B. Pierwszy to uczestnik dyskoteki, drugi - ochroniarz.

Jak podaje "Fakt", śledczy przez kilka miesięcy szukali jego kolegi, innego pracownika ochrony dyskoteki Alcatraz. Ten, wedle informacji dziennikarzy, przebywa w USA, a dokładnie w Miami, gdzie wyjechał wiele lat temu.

Mężczyzna podczas rozmowy telefonicznej miał przekazać prokuratorom informację, że "posiada wiedzę" na temat zbrodni w Miłoszycach. Przesłuchanie mężczyzny ma odbyć się w niedalekiej przyszłości.

Więcej o:
Komentarze (50)
Nowy świadek ws. Tomasza Komendy. Ochroniarz z Miami może pogrążyć prawdziwego mordercę
Zaloguj się
 • reksio_1967

  Oceniono 29 razy 25

  gość ma szczęście że w tym kraju nie ma kary śmierci o którą tak niektórzy się upominają. Jak widać skazaćnie winną osobę jest bardzo łatwo.

 • ochujek

  Oceniono 28 razy 16

  Ale sędzia który skazał na zlecenie Kaczyńskiego i policjanci manipulujący dowodami pozostaną bezkarni. Prokurator też.

 • a-lfa

  Oceniono 16 razy 16

  No cóż. Zasada jest prosta liczy się sukces a jak fakty nie pasują do sytuacji tym gorzej dla faktów. A specjalista od tych spraw zwykł mawiać iż "nie ma ludzi niewinnych są tylko źle przesłuchiwani". I jak widać w powyższym przypadku miał niestety racje i co gorsze nadal ta dewiza przyświeca tak jak przyświecała wielu - czyli tak Policji jak i prokuratorom jak i sądom.

 • 123k321

  Oceniono 17 razy 15

  Podziękujmy L. Kaczyńskiemu za naciski na prokuraturę w tej sprawie. Miały być wyniki to były, a że skazano niewinnego to mniejsza. Tak rządzi PiS.

 • brylant1

  Oceniono 21 razy 15

  Winny tej tragedii (skazania na 18 lat Komendy) już nie żyjei sobie SPOCZYWA wśród zasłużonych...

 • mossebo

  Oceniono 23 razy 15

  Tego psa który prowadził śledztwo na początku powinno się utopić

 • masakramasakra

  Oceniono 15 razy 11

  w stanach czy nie to coś czuję że niebawem zejdzie w niewyjaśnionych okolicznościach, jakiś zawał, wypadek lub samobójstwo.

 • onduma

  Oceniono 20 razy 10

  Jak widac w Polsce nie szuka sie winnych a po prostu latwych do osadzenia. Po co bawic sie w detektywistyczne dzialania jak mozna przesluchac "zgodnie z procedurami" i z kilogramow papierow wybrac tego co pasuje. A gdzie zasada"lepiej pusic trzech winowajcow wolno niz skazac jednego niewinnego". Mialem nieprzyjemnosci byc przesluchiwany i zauwazylem , ze procedury sa ale logiki żadnej. Wedlug znanej policyjnej zasady." Nie ma niewinnych sa tylko źle przesluchani"

 • starszy-65

  Oceniono 7 razy 7

  No dobra ja rozumiem, że bandytów należy znaleźć i ukarać ale co z policjantami i prokuraturą którzy dla mnie poprzez "niedoróbki zawodowe" (lenistwo i niechlujstwo) są współuczestnikami tego i drugiego bardzo poważnego przestępstwa przeciwko Komedzie???

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX