Komentarze (269)
Marsz Polski Niepodległej we Wrocławiu rozwiązany. Trzy osoby ranne, sześciu zatrzymanych
Zaloguj się
 • vito60

  Oceniono 68 razy 46

  Jak określić stan państwa, w którym Miedlar czy Rybak są praktycznie bezkarni? Odpowiedz, że jest to państwo demokratyczne nie jest odpowiedzią właściwą. W demokracjach prawo funkcjonuje. Anglicy potrafili wsadzić Miedlara w samolot powrotny.

 • kumpel_ciorana

  Oceniono 47 razy 33

  Cały ten onr daje po prostu możliwość zakomleksionym, osiedlowym frustratom poczuć się w silnym i ważnym. W grupie odstawiają kozaków ale jak ich spotkać pojedynczo to wychodzi jakie z nich niedouczone, zagubione gamonie. Wiem coś na ten temat bo w pracy miałem takich kilku zatrudnionych na niższym stanowisku i widziałem jak zachowują się poza swoją grupą, osiedlem.

 • fakiba

  Oceniono 55 razy 27

  Wrocław obok warszawy staje się się "stolicą" faszyzmu i nacjonalizmu , ciekawe jak długo jeszcze

 • vito60

  Oceniono 43 razy 25

  Kmioty narodowe, mieniące się patriotami splugawili to wielkie święto. Który to już wybryk Rybaka i tego niby księdza? Pisia prokuratura nie tylko ich nie ściga, ale nawet występowała o złagodzenie wyroku dla Rybaka.

 • otulonywiatrem

  Oceniono 42 razy 24

  Międlarowi nadmiar modlitw wyprał mózg, a teraz biedny chłopczyk odkrył, że ma jaja i nie wie co z tym artefaktem zrobić, Chciałby dorosnąć, zostać mężczyzną ale nie wie biedactwo jak. Tu pomoże tylko dobra terapia!

 • fakiba

  Oceniono 42 razy 24

  Gdyby ci obserwatorzy byli z pis to żadna krzywda by ich nie spotkała , ochronę by mieli taką jak sam Duduś

 • paseo

  Oceniono 33 razy 23

  Jak widać znalazło się zaledwie 9000 idiotow popierających tak nędzne kreatury jak Rybak I Miedlar. To bardzo pocieszajce,choc i tak za dużo.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX