Komentarze (253)
Grzegorz Schetyna zapowiada wejście Polski do strefy euro. "Gdy odsuniemy PiS od władzy"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • janiu46

  Oceniono 5 razy 3

  O!!!!!To już za jakieś 8 lub 12 lat.

 • buchholz23

  Oceniono 5 razy 3

  tak, tak, odsunąć PiS od władzy nawet kosztem wojny domowej. Oto widoczny program wyborczy KO. Reszta programu jest starannie owiana tejemnicą. Głupota jednak nie zwalnia od konsekwencji za postępowanie. Po tych widocznych owocach Schetyna i KO będą osądzani.

 • droch

  Oceniono 5 razy 3

  Byłbym za. Ale mu jakoś nie wierzę.

 • as.pik

  Oceniono 5 razy 3

  To akurat jest kiepski pomysł na dzisiaj. Po kilkunastu latach funkcjonowania strefy euro widać, że euro służy dobrze najsilniejszym gospodarkom (zwłaszcza Niemcom, którzy mają dzięki temu ogromną nadwyżkę w handlu zagranicznym), ale nie służy słabszym. W razie kolejnego kryzysu (który wydaje się zbliżać) Polska nie będzie miała takiej poduszki, dzięki której względnie dobrze przeszła przez kryzys 2008 roku.
  Więc tym raczej wyborców PO nie przyciągnie.

  A w ogóle to PO powinna schować Schetynę tak, jak PiS chowa Kaczyńskiego przed każdymi wyborami, jeśli chce wygrać.

 • onduma

  Oceniono 7 razy 3

  O to nie bedzie predko....

 • wolfspider

  Oceniono 25 razy 3

  Hahaha....

 • ggchmiel

  Oceniono 15 razy 3

  Najlepszym prezentem dla piSSu jest Grzegorz Schetyna jako przewidniczący PO.

 • jrb11

  Oceniono 2 razy 2

  Ten pacan nie rozumie flaczego PiS wygrywa wybory. To po prostu reakcja na glupote ktora ten Pan reprezentuje wlacznie z tym co PO "osiagnelo". PiS przy wladzy jest zasluga takich jak ty Szetyna,Tusk globslisci/lewacy. VON

 • Zbigniew Lisowski

  Oceniono 2 razy 2

  Palant,kto mu doradza,nie cierpię pisekty ale takie obiecanki to debilizm,kto go poprze?

 • gesipipek65

  Oceniono 6 razy 2

  Grzesiowi ps.,,Porcelanka" wydaje się ,że Polacy tylko marzą o wejściu do strefy euro , bo chcą stracić ok. 1/5 swoich pensji czy emerytur. Takie będą koszty wprowadzenia tej waluty.

 • alik-w-plomieniach

  Oceniono 4 razy 2

  Przyjęcie euro to jest pistolet przystawiony do pustych łbów folwarcznych januszów polskiego byznesu. Teraz, to może ładnie na papierze wyglądać, że w ŁOJCOWYCH, ŁODWIECNYCH ZŁOTYCH POLSKICH cham polski dostaje półtora tysiąca, ale przestanie, kiedy te półtora tysiąca zamieni się w 350 euro, czyli kwotę poniżej europejskiego progu nie tylko ubóstwa, ale i godności ludzkiej. Bo ceny się raczej nie zmienią, duża Cola już kosztuje w Polsce 8 zł, gdzie w Irlandii czy Niemczech cena to 2€. Za to nagle może się okazać, że niektóre firmy zostaną przyłapane na bezczelnym windowaniu cen i sprzedawaniu tego samego dwa albo trzy razy drożej (przykładem szampony, pianki do golenia czy mydło - sprawdźcie sobie, ile kosztują w niemieckim Rossmannie, a ile w polskim).
  I skończy się picowanie tych wszystkich Morawieckich, Rostowskich i innych cwaniaków, że polska gospodarka musi być "konkurencyjna", co oznacza, że musimy wpie...ć szczaw i mirabelki, tyrając jak woły w montowniach ściągniętych tutaj na mocy hucpiarskich umów.

 • marek277

  Oceniono 4 razy 2

  Co on pier...lli? Drugi Tusk. En jako premier w 2008 r na Forum gospodarczym w Krynicy wysskoczył z hasłem "Euro na Euro". Zeby wejśc do strefy trzeba spełniać odpowiednie kryteria, a Polska ich nie spełnia i jeszcze długo nie bedzie.Apolitycy to kłamcy, Pan Schetyna wybitny w tym zakresie dla dobra partii spraujacej władzę.

 • józef Gl

  Oceniono 4 razy 2

  Taki debil jak Schetyna ma rozne glupie pomysly on tylo robi zamet to jest jego polityka i nic wiecej i chamskie wpisy dzikuje tymu panu

 • grosz-ek

  Oceniono 2 razy 2

  Spoko, wystarczy być tylko tańszym i lepszym od Niemiec...

 • jacaja

  Oceniono 6 razy 2

  A co ma piernik do wiatraka, panie Schetyna.? Po pierwsze i ostatnie odsunąć trzeba ciebie od platformy, to dzięki takim betonowym imbecylom nie są w stanie przeskoczyć pisu.

 • romek_z_warszawy

  Oceniono 4 razy 2

  Po pierwsze: Nie spełniamy kryteriów wejścia do strefy euro. Zrozumcie to wreszcie ludziska. To, czy my chcemy jest w tym przypadku mało istotne.

 • spieprzajdziadu444

  Oceniono 2 razy 2

  Poczekajcie na następną porażkę pisowskiego PR/jeśli wogle coś takiego ktoś tam rozkminia/ To już za parę dni, jak marsz w Wawie zamieni się w nazistowską napie.rdalanke i to na oczach całego świata. To przeleje czarę goryczy wobec tej pożal się Boże dobrej zmiany.

 • amicus888

  Oceniono 4 razy 2

  Zabawny jesteś Schetyna. PiS powinien Ci pogratulować, że robisz dla nich tyle dobrego.

 • pan-mario

  Oceniono 4 razy 2

  PO mające takiego lidera powinno się rozwiązać. Niepotrzebnie tracicie czas i pieniądze. Popierałem PO ale się zawiodłem. Nie macie nikogo lepszego od Schetyny- chama i idioty? Nawet Tusk na białym koniu wam nie pomoże. Może jedynie śmierć Kaczki. Nie ma osoby na którą można by głosować, uwierzyć ,że to ona da nadzieję na lepsze jutro. Wszyscy to krętacze i złodzieje.

 • val_drakul

  Oceniono 4 razy 2

  Wprowadzaj wprowadzaj
  dzieki takim bredniom PIS bedzie mial wiekszosc konstytyucyjna

 • Zygfryd Mamut

  Oceniono 4 razy 2

  Duży błąd Panie Schetyna, bardzo duży błąd.
  Polacy nie chcą euro.
  Odpowiem też na pytanie dlaczego obecna opozycja jest taka słaba, bo ma bardzo słabych, bez charyzmy, nie grzeszących jakąś wybitną inteligencją bez kszty geniusza liderów.
  Żeby ktoś sobie nie pomyślał że jestem zwolennikiem PiS'u.
  Jestem zaciekłym wrogiem tej pisowskiej szarańczy.

 • asr1

  Oceniono 4 razy 2

  No nareszcie dociera do platformy, że w miastach żyje 60% populacji , że czas ogłosić prosty program dołączenia do cywilizacji zachodniej !!! ,i rozwiązać CBA, IPN i wszelkie zbędne służby i instytucje, Zacząć procedury wejścia do strefy euro i wprowadzić rzetelne procedury naboru do pracy w spółkach skarbu państwa już o zrobieniu porządku z kk nie wspomnę !! i będzie sukces wbrew wrzaskom czarnej sotni !!!

 • cierniooczek

  Oceniono 14 razy 2

  jeszcze kilka takich wypowiedzi i PiS ma druga kadencję. Rozumiem, że Grześ podekscytowany wynikiem Trzaskowskiego chciał błysnąć. No i BŁYSNĄŁ !!!! W Niemczech minimalna krajowa wynosi chyba 9 euro za godzinę ! PO podniesie minimalną pensje dla polaków do prawie 40 zł / godzinę pracy ?

 • ajro

  Oceniono 8 razy 2

  spieprzaj dziadu!!!

 • maras63

  Oceniono 8 razy 2

  No tak, a tak dobrze szło. Z Berlina parę euro wpadnie do kabzy, na bilety do kina wystarczy (spotkałem kiedyś Schetynę w DCK we Wrocławiu) :-)

 • spieprzajdziadu444

  Oceniono 10 razy 2

  Ja pie.dole, co on gada! Jakie euro, przecież to porażka. Już się fajnie zaczynało robić, a tu w PiSdu, tu taki strzał w kolano... Donald wracaj, zrób z tym porządek

 • qawsedrftg

  Oceniono 8 razy 2

  Żeby tylko zdążyć przed zawaleniem się strefy euro... może spłacimy trochę włoskich długów?

  A co z Uchodźcami, Grzesiu?

 • gr_ub_y

  Oceniono 18 razy 2

  Schetynie mocno do głowy uderzyło to ostatnie zwycięstwo wyborcze tylko w jednym województwie.

  Jego eunuchy i wiodące media utrzymują go w przekonaniu o wielkim tryumfie i że tego co chce PO pragnie również cała Polska.

  To dobrze.

  Obudzi się z większością konstytucyjną w rękach Prawa i Sprawiedliwości.

 • Małgorzata Świątek

  Oceniono 1 raz 1

  malgorzata-swiatek-1957@wp.pl piszesz, ze masz wyksztalcenie wyzsze o kierunku historycznym, jestem przekonana ,ze chodziles do niemieckiej szkoly i tam skonczyles studia, bo ja chodzilam do polskich szkol i mam tylko srednie wyksztalcenie ale mnie uczono innej historii i z domu wynioslam inne przekazy patriotyzmu. A moze zdobyles tytul magistra za cene "swini". Aby wprowadzic w Polsce euro trzeba najpierw zmienic konstytucje. Nosicie koszulki z tym napisem a przez caly czas to wy jako PO ja lamiecie. Powino dla ciebie zastosowac sie TRYBUNAL STANU jestescie nie rzetelna partia ???!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • jrb11

  Oceniono 1 raz 1

  Pierwszy "intelektualista Polski" stal sie teraz pierwszym "ekonomista". bez sensu. Ktos tam w Polsce ma troche dobrze w glowie jak Polska zamienia dolary na zloto.Ysk i trzeba zamieniac inny wymysl globistow. Euro na zloto albo yuany.Szatyna lepiej nic nie mow wtedy nie udowadnisz ze twoj wyglad kretyna jest prawdziwy.

 • socjolog12

  Oceniono 3 razy 1

  No cały Grzesio.... cała opozycja totalna - kret.yni bez pojęcia.

 • Zbigniew Lisowski

  Oceniono 1 raz 1

  Palant,kto mu doradza,nie cierpię pisekty ale takie obiecanki to debilizm,kto go poprze?

 • wlodzimierz.il

  Oceniono 5 razy 1

  Schetyna nie wyciągnął żadnych wniosków z klęski wyborczej PO.

 • ponury424

  Oceniono 3 razy 1

  Oj żeby głupota miała skrzydła, to szybowałbyś Czesiu nie tylko jak gołębica, ale byłbyś orłem.

 • block52

  Oceniono 1 raz 1

  A kiedy to będzie ?

 • jw1

  Oceniono 3 razy 1

  Wzrost cen, zarżnięcie polskiego eksportu, kontrola Niemiec nad polską gospodarką. Taki byłby efekt

 • szoferek1

  Oceniono 9 razy 1

  Panie Schetyna,przestań Pan piendrolić dyrdymały!!! Żeby wejść do strefy Euro to po jakim kursie...4:1 ? Za 1000 zł. Polak dostanie 250 Euro i co z tym zrobi,pojedzie na Ukrainę czy na Białoruś po chleb? Z taką wizją to jesteś Pan nadal w kaczej doopie!!!

 • mariovanpetersen

  Oceniono 3 razy 1

  Jak wprowadzi euro to pierwszy zdechnie z głodu,idiota ze swinskim uśmiechem...

 • ja_prostak

  Oceniono 3 razy 1

  Może niech wprowadzi euro w tych województwach gdzie wygrali

 • zarliwy

  Oceniono 1 raz 1

  P. Schetyna, strefa euro+ ? Czym się różnicie - w dochodzeniu do władzy - od swoich przeciwników? Przecież te wszystkie dotychczasowe plusy miały z Polski zrobić eldorado, a czym się to skończyło widać każdego dnia. Czy zdarzy się ktoś, kto odważnie powie przed wyborami - czekają nas podwyżki tego, likwidacja takich to a takich przywilejów, posłowie i senatorowie to służba a nie bezdenny wór z którego się " należy", kościół ma się odpiedrolić od PAŃSTWA płacić podatki i ZUS na ogólnych zasadach, immunitet i czarna kiecka nie będą chronić przed karą za wykroczenia? Jak to Wam się uda, to wtedy weźcie się za przyjemne.

 • spieprzajdziadu444

  Oceniono 3 razy 1

  Zaraz, a może to i przemyślane co powiedział? Ciemnej masie euro dobrze się kojarzy. Może to przemyślana próba odbicia ciemnej masy PiSu? Jak tak na to spojrzeć to jest jakaś logika

 • Marcin W

  Oceniono 3 razy 1

  Z Panska charyzmą........mimo wszystko sukcesów zycze

 • lukamipisze

  Oceniono 13 razy 1

  I własnie dlatego na tych złodziei nie nalezy głosować.

 • justas32

  Oceniono 15 razy 1

  Widzę po komentarzach że Putin wydal rozkaz na opluwanie Schetyny ...

 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 3 razy 1

  Osobiście wolałbym najpierw prywatyzację spółek Skarbu Państwa poprzez Giełdę Papierów Wartościowych.

  Zlikwidowanie tej obecnej komuny jest dużo bardziej kluczowe dla gospodarki niż wprowadzenie euro. A dla demokracji dużo ważniejsze jest wprowadzenie poprawką do konstytucji instytucji niezależnego prokuratora generalnego i odebranie jego uprawnień ministrowi sprawiedliwości.

  Euro to najmniejszy problem.

 • czarek2851

  Oceniono 5 razy 1

  Lubie was ale darujcie sobie strefę euro bo nie będę miał na kogo mgłosować

 • intelektualista123

  Oceniono 9 razy 1

  schetyna to palant, bo dobrze wszyscy wiedzą, że wprowadzenie euro to jest koniec dla takich słabych państw, ale czego się spodziewać po idiotach z PO i ich przystawek????
  niech jeszcze powie ilu Murzynów islamskich przyjmie w ramach swojej europejskości???

 • catbel

  Oceniono 5 razy 1

  Nareszcie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX