Komentarze (82)
Brudziński życzy zdrowia policjantom na L4. A Komendant Główny kusi 1000 złotych
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • wujtommy102

  Oceniono 7 razy 3

  Ale przecież nikt spośród polityków rządzących policją nie choruje, nie chorują tez biurwy stanowiące połowę stanu osobowego policji. To właśnie oni powinni zająć się służbą patrolową i w razie potrzeby pałowaniem , bo zarabiają kilkakrotnie więcej od policjantów ze służb patrolowych i są okazami zdrowia. .

 • rotterdamus

  Oceniono 2 razy 2

  Cyrk lepszy od Staniewskich....wpierw pałują i przyduszają w imię PiSowkich nakazów. Poczym uznając, iż to przyduszanie i własne "morale' wiecej warte jest, więc dawajcie mi dodatki za bandytyzm. Pieprzona milicja ma obecnie stres. Nie mają problemu z akcjami... antydemokracja, Ale , że im nie za to nie zapłacono!!! Niech zdychają, pisowskie kundelki.
  Policyjny śmieć na usługach jakiejkolwiek partii, jest niczym kondom....raz użyty, ląduje w śmieciach. Nowy ma tą samą przyszłość, lecz niewielu wie, że skończy tak samo.

 • an1005

  Oceniono 2 razy 2

  A jak to właściwie jest z tymi zwolnieniami?. Zawsze słyszałam ze jak pracownik przedstawia lipne zwolnienie to i on podlega karze i lekarz. A tu co, nagle 50 % komendy łapie grypę????

 • rascal76

  Oceniono 2 razy 2

  Wystarczy Zielu. Co ten Zielu ma na Kaczora, że nie chcą go zwolnić?

 • rascal76

  Oceniono 2 razy 2

  Zieliński powiedz coś.

 • obserwatorfiubziu

  Oceniono 4 razy 2

  CHWALILI WAS JAK IM SPĘDY SMOLEŃSKIE ZABEZPIECZALIŚCIE I ARESZTOWANIA KOD-owców TO BYLIŚCIE BEZWOLNI I BEZMYŚLNI, PRACOWALIŚCIE DLA MIERNOT Z OCHOTĄ !TERAZ POCIERPCIE, JAK ZAPOMNIELIŚCIE O HONORZE POLICJANTA!

 • bator99

  Oceniono 2 razy 2

  Zieliński odejdzie z policji, policjanci wrócą do służby. Takiego gniota jak on jeszcze nie było.

 • rudy_63

  Oceniono 2 razy 2

  Gazeto dlaczego nie nawołujesz do przymusowych szczepień policjantów przeciw Grypie (choć nie wiem czy to nie epidemia Odry). Józef Stalin to by ich przymusowo wyszczepił, a teraz to nawet Policjantom się w d-pach poprzewracało, jeszcze trochę to będziemy mieć zgniły zachód...

 • skaut001

  Oceniono 2 razy 2

  ktos im te zwolnienia wypisuje ... .

 • tadjan

  Oceniono 4 razy 2

  no, gestapowcy do dzieła.... kobiety lać i wyzywać od qrew, skoro jojo prosi uniżenie.

 • punter

  Oceniono 2 razy 2

  ten tysiąc złotych to umowa B2B czy etat ?

  bo może w Policji jak w LOT będzie - pałowanie i konwojowanie na fakturę VAT

 • muzoman

  Oceniono 1 raz 1

  Brudziński nie jest zdolny do uzdrowienia sytuacji w policji, która jest w rozkładzie. Sytuacja zmierza w kierunku anarchii, sabotażu i upadku tej służby. To już katastrofa a państwo jest bezradne.

 • Artur Stefi

  Oceniono 1 raz 1

  co z policjantami majacymi obstawiac manifestacje i kontrmanifestacje tego dnia w innych miastach niz Warszawa? Im sie 1000 zl nie nalezy z tego wynika

 • rotterdamus

  Oceniono 1 raz 1

  Żywiołowe opisy niosą błędy...ale niezamierzone.
  A na koniec! Ci co potępiają EU. nawet nie wiedzą, że bez tej opcji Polska byłaby nadal grajdolem.
  Ok. Nie każdy musi jechać za granicę Polski ale wielu co by chciało , to ich w sumie nie stać, lecz nie jest to wina EU ale złodziejskich Rządów w RP czy PiSu czy w zdaniem innych.
  Geopolityczna pozycja Polski sprawia, iż cofanie się do opcji " bliżej Wschodu" spowoduje w konsekwencji to cofnięcie. A "powtórki z rozrywki nie będzie". EU. to nie cyrk rzeczonych Staniewskich! Vide GB. już robią pod siebie...A są o 3 Nieba lepiej sytuowanym państwem, aniżeli biedna Polska. Mówi się , że Rosja to stan umysłu...Polska ma to samo. Czarowanie rzeczywistosci na nic się tutaj nie zda! Gdyby większość ludu wysunęła nos dalej aniżeli własne ksenofobiczno- katolickie podwórko wiedzieli by, iż istnieje inny wymiar, aniżeli chory obecnie twór, nazywany Polska!!!!

 • rotterdamus

  Oceniono 1 raz 1

  Pomimo wyroków, uznających nadużycia policji wobec mnie, do tej pory...a lat minęło hihi wiele, żadnych przeprosin etc.Wciaz odwołania...A ja głupek wpadłem tylko 2x na święta do znajomych w kraju. Po 20 latach niebytu Po Raz pierwszy na rejestracji Rotterdamu i w okolicy Konina robiąc nocą siusiu policyjny patrol uznał mnie za międzynarodowego dillera??? Niby Ok. Po 48 byłem wolny ale ... Wigilia poszła koło nosa. ICH komentarz: Holenderskie tablice dały nam sygnał do.../ Hahaha. Teraz się śmieje, ale wówczas??!! Druga wizyta... Wymuszenie łapówki na trasie granica- Poznań. Dałem im do zrozumienia, iż są złodziejami...efekt. 2 dni aresztu w jakimś grajdołek koło Wrocławia. I...cały czas próba wymuszenia kasy. ? Ok 200 € / w portfelu miałem ok.2000€
  Gdy po totalnej awanturze zarządzałem kontaktu z moim stałym adwokatem z Niemiec, nagle stwierdzili, że mi " tym razem daruja' ale kazali szybko spieprzyć!!! K***są nadal dziki kraj.
  Jak czytam, że wzywają Polaków do powrotu to mam od śmiechu skręt kiszek. Nikogo kto , choćby rok, ale jako płacący podatki, a nie turysta, nie ściągną spowrotem do polskiego grajdołek nienawiści i finansowego złodziejstwa. Ja np. za ostatni rok, pomimo pobytu półrocznego w szpitalu otrzymałem podatkowego zwrotu tyle, ile zarabia przeciętny Polak przez prawie ten rok w jakim ja chorowałem...No moment. Kto tam do tego cyrku dla ułomnych powróci...???? Oczywiście pytanie retoryczne. PiS= XV Skansen. Ale ktoś ten bandycki układ wybrał. Więc bawcie się nadal do woli!!!

 • rotterdamus

  Oceniono 1 raz 1

  Hihi, reżimowa milicja nie opłacana należycie za antydemokratyczne postępowanie żąda srebrników... kuriozalne!!! Typowo Polska w Realu

 • kenjed

  Oceniono 1 raz 1

  Teraz mają dosyć ? A dlaczego dopiero teraz, a nie wcześniej ? Co usprawiedliwia wcześniejsze żarliwe wspieranie dyktatury ? Jeżeli nagle postanowili zawalczyć o godność policyjnej służby, prawa emerytalne to dlaczego nie upominają się o szacunek dla tych policjantów którym Zieliński odebrał emerytury ?

 • sprawiedliwosc

  Oceniono 1 raz 1

  Strajkujcie i walczcie to jest chore że robicie za tak śmieszne pieniądze.... Niebezpieczeństwo czeka na was na każdej służbie a rodziny czekające na wasz powrót żyją w strachu. Policjanci trzymajcie niebieską linię ! Wszyscy L4 powinni położyć solidarność ! A P.Brudziński niech się postawi na waszym miejscu i niech żyje za taką wypłatę
  1000zł ? Ludzie nie są do kupienia. Kpina jedna wielka kpina
  Walczcie ! Niech moc będzie z Wami

 • kenjed

  Oceniono 1 raz 1

  Nisko wyceniają honor i godność osobistą. Czy cenę określili sądząc po sobie ?
  Chociaż 1000 zł dla łamistrajka to o wiele za dużo. Ten co nie ma honoru i szacunku dla swoich kolegów nie warty jest nawet złotówki.

 • rascal76

  Oceniono 1 raz 1

  Jestem łysy i się policjanty wystraszą. TVP na pewno pokaże go jako męża stanu.

 • siwywaldi

  Oceniono 3 razy 1

  ...chciałbym się państwu w pas pokłonić i na wasze ręce złożyć serdeczne podziękowania wszystkim funkcjonariuszom - mówił Brudziński. 
  =======================================================
  He, he...
  Ja znam tylko JEDEN przypadek, gdy to eks-kibol z SZACUNKIEM "kłaniał się w pas" policjantom. Niezorientowanych informuję, że było to po tym, jak wyszedł z budynku komendy po tzw. "rozmowie wychowawczej", polegającej na przesunięciu rozumu z dupy do głowy za pomoca tzw. pałki służbowej.... :-))

 • niko8472

  Oceniono 3 razy 1

  1000 zl dziennie chce placic komendant? Fju. Ciekawy precedens, ile daje za sluzbe 12.11? Tez tysiac?

 • rotterdamus

  0

  A tak do tyłu...od lat, żadna policyjna Polska szkoła nie wzoruje się na zasadach z panstw Zachodnich. Jedynie powielają opcje Nam juz znane. No ...z jakimś odbiciem w kierunku koloru uniformów. Hahaha Mieszkając od 30 lat w kilku krajach na tym globie mam porowna. Ok.zadna Policja święta nie jest, lecz ta Polska, to bandytyzm. Złodzieje i sadyści bez nadzoru i kar, stąd czuja się bezkarni. Znam niestety z autopsji!!! Bandycka policja. Bandy mi kraj. Nie wieder!!!!
  Poza tym to ci sami wykładowcy z mentale pro Bierut, więc np. Z mojej strony nie ma zdziwienia.

 • tadjan

  Oceniono 4 razy 0

  to gestapo może 1000 na L4 dorobić?

 • tadjan

  Oceniono 4 razy 0

  a kapelan modli się za was, gestapowcy?

 • Maks Maks

  Oceniono 4 razy 0

  Nie lubię POPIS-u ale mundurowi w Polsce od zawsze mają zbyt dobrze, no i przewraca się w głowach.

 • antares777

  0

  Eeee -tam. Pani premier i jej ministrom przecież należało się, tak jak psu...

 • aronia0

  Oceniono 2 razy 0

  Ja maja placic dodatkowo policjantom, aby zabezpieczali rozne imprezy to czy nie lepiej wynajac jakos duza firme ochroniarska. tez za kase a jest pewnosc, ze sie nie rozchoruja.
  A tak na powaznie - nie lubie policji, ktora stala sie milicja. Ale reakcja Brudzinskiego i tego grubego wiceministra od policji (nawet nie warto zapamietywac nazwisko) jest ponizej dna.

 • ja-sio7

  Oceniono 2 razy -2

  ciekawe jakim prawem moje podatki idą na ekstra wynagrodzenie za pracę którą policjanci powinni wykonywać w ramach służby ?????

 • b.szrama

  Oceniono 3 razy -3

  A nam dawali za pracę w kopalni w soboty i niedziele po dwa kilo kiełbasy w 88 roku. Polacy, jacy wy jesteście żałośni!!!!

 • domektomek

  Oceniono 5 razy -5

  Tylko 1000 zł ?
  PO z pewnością dałoby więcej.
  I jeszcze 120 % na L4.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX