Komentarze (254)
Tęczowy Piątek lista szkół. Zostanie opublikowana jedynie mapa miejscowości
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • siekieraaxe

  Oceniono 4 razy 2

  Ideologia i propganda powraca do szkól.
  KIedy Dni filmu radzieckiego?"

 • nullik

  Oceniono 4 razy 2

  A po opublikowaniu takiej mapy... dyrekcje z tych szkół do wymiany?

 • jan kowalski

  Oceniono 6 razy 2

  Brak tolerancji jest karana.
  Homoseksualiści byli , są i będą w każdym społeczeństwie . stanowią 1%-2% każdego społeczeństwa i prawdziwa tolerancja polega na tolerowaniu mniejszości.
  Tolerancja nie jest jednak to samo co demonstracja upodobań seksualnych , która jest najbardziej intymną strefą każdego człowieka.
  Większość homoseksualistów, których znam jest osobami bardzo wrazliwymi ( dotyczy mężczyzn ). Co do kobiet , to widziałem jedną osobę na Eurowizji z małego i słodkiego kraju afrykańsko-azjatyckiego , która zrobiła na mnie bardzo negatywne wrażenie. Jej agresja i słowa piosenki były przerażające dla mnie .
  Nie rozumiem także symbolu w kolorze tęczy , bo tylko pary heteroseksulne urodzą dzieci , które są kompilacja genów , a więc tęczą .
  Pary seksualne maja absolutne prawo do szczęscia i do zwykłego traktowania. Nie jest to jednak wzór

 • wlodzimierz.il

  Oceniono 10 razy 2

  >Zostanie opublikowana jedynie mapa miejscowości

  Bo praktycznie ŻADNA szkoła nie bierze w tym udziału.
  W myśl przepisów nie wolno tego robić bez zgody rodziców.
  Mamy kolejne propagandowe kłamstwa pederastów.

 • anahanna

  Oceniono 16 razy 2

  Zboczeńcy, zróbcie sobie tęczowy piątek w redakcji Gazety, a od dzieci z dala!!!!

 • zielony listek

  Oceniono 16 razy 2

  A tak na prawdę dlaczego w szkołach robi się jakieś spotkania czy tez uświadamianie bez zgody i wiedzy władz oświatowych i ministerstwa oświaty.Dyrektorzy szkół nie powinni wpuszczać do budynków szkolnych takich propagatorów.

 • balcerowicz_musi_wrocic

  Oceniono 6 razy 2

  Dlaczego akcja ma sprawić, aby tylko "młode lesbijki, geje, osoby biseksualne, transpłciowe, queer i interpłciowe poczuły, że w szkole jest miejsce też dla nich"? Czy akcją nie powinny być również objęte osoby hetero i takie, które w gaciach i pod czerepem mają to samo? Czy te osoby nie muszą czuć, że szkoła jest miejscem też dla nich?

  Przyjęcie założeń takich jak w tej akcji to jawna dyskryminacja.

 • vomitus

  Oceniono 12 razy 2

  To jest jawna manipulacja - domagamy się listy szkół w których "uczy się" tolerancji.
  Takie postępowanie jest niemoralne i niedemokratyczne.

 • Twoja Koza

  Oceniono 10 razy 2

  Tęczowy Piąteczek? - Marian wypnij tyłeczek!

 • saves

  Oceniono 22 razy 2

  Geje jak i Żydzi. Robią wszystko, aby inni ich nienawidzili. Dzięki temu mają później powód do rozpaczy, że są prześladowani.

 • kreciarobota59

  Oceniono 16 razy 2

  ;Przecież środowiska LGB obiecywały że chcą tolerancji,że dzieci nie będą do tego mieszane i co ? pomyleńcy.Jakim prawem bez wiedzy Rad RODZICÓW i samych rodziców chcecie to demoralizacje wprowadzać.Wszystkich dyrektorów którzy to zaakceptują zwolnić.Rodzice zainteresujcie się szkołami gdzie chodzą wasze dzieci.!

 • 1group

  Oceniono 28 razy 2

  Gazeta "wychodzi z portek" by rozpropagować akcję dewiantów.Mam nadzieję,że rodzice nie pozwolą na indoktrynację swoich dzieci.

 • T. S.

  Oceniono 24 razy 2

  Rodzice! Jeśli szkoła do której uczęszczają wasze dzieci znajdzie się na tej haniebnej liście to w tym dniu niech pozostaną one w domu. Puste klasy odpowiedzią na zboczone inicjatywy!

 • komentarz

  Oceniono 10 razy 2

  📀Podejrzewam, że szkoły w których będzie miał miejsce ten piątek już są przyjazne, zatem akcja ma cechy czczej prowokacji. Oby nie zemściło się to na dzieciach w konserwatywnych, nieprzyjaznych szkołach...📀

 • polakadam

  Oceniono 22 razy 2

  No tak, bo zaraz by przyleźli wszechpolacy i broniliby tradycyjnych wartości.
  Tak samo jak bronili księży pedofilów i pomagali w zdejmowaniu dziecięcych bucików z kościelnych płotów.

 • marcin1948

  Oceniono 3 razy 1

  Walić w ryj jak któryś zboczeniec będzie chciał przekroczyć mury szkoły.Skoro agitacja polityczna jest w szkołach prawnie zabroniona to i agitacja ideologiczna również powinna być zabroniona.A skoro ideologia to nie polityka to środowiska Narodowe powinny też zrobić swoją agitke ,wyjaśniając młodym ludziom co to jest idea nacjonalizmu.

 • wujtommy102

  Oceniono 1 raz 1

  Brak tolerancji dla gejów w społeczeństwie wśród funkcjonariuszy kk może spowodować brak tolerancji społeczeństwa dla licznych funkcjonariuszy kk , którzy są gejami. Powszechnie wiadomo,że wskaźnik gejów w kk jest najwyższy na świecie wśród wszystkich grup zawodowych.

 • irenevonbrick

  Oceniono 9 razy 1

  Dlaczego tolerancja środowisk LGBT nie toleruje zdania,opinii zwykłych ludzi.

 • pieknestraszydlo

  Oceniono 13 razy 1

  Gdyby w szkołach zorganizowano np. Piątek Tolerancji - to ok. Ale znowu tylko o jednym. Niedobrze się człowiekowi robi już od tych nachalnych protestów i marszów.

 • jan_sobczak1

  Oceniono 17 razy 1

  Mapa tęczowych pedofilów. Brawo!

 • 14ar14

  Oceniono 17 razy 1

  Sami dewianci wiedzą że epatowanie swoim zboczeniem to wstyd. Stąd ukrywanie szkół splugawionych homopropagandą.

 • rg

  Oceniono 7 razy 1

  Szeroko rozumianej tolerancji trzeba uczyć przez cały rok.
  Akcyjność nie jest skuteczna, ale i tak reakcja ministra i kuratora żenująca.

 • aeromonas

  Oceniono 17 razy 1

  Nie dajcie się zastraszyć. Młodzieży potrzebna jest rzetelna wiedza i wsparcie, nie kościelna indoktrynacja i wciskanie ciemnoty. Trzymam kciuki za powodzenie Tęczowego Piątku!

 • komentarz

  Oceniono 5 razy 1

  Podejrzewam, że szkoły w których będzie miał miejsce ten piątek już są przyjazne, zatem akcja ma cechy czczej prowokacji. Oby nie zemściło się to na dzieciach w konserwatywnych, nieprzyjaznych szkołach...

 • greencoffee

  Oceniono 7 razy 1

  "Jeżeli jakiś dyrektor podjął decyzję o zorganizowaniu tzw. Tęczowego Piątku z pominięciem procedur, to znaczy, że złamał prawo oświatowe" - racja! W tym kraju o tym kto zlamal prawo decyduje niezawisly minister czegos albo czegos innego.

 • westgreg

  Oceniono 9 razy 1

  Nie zaskoczyłoby mnie, gdyby szkół było nie 211, ale 3 (lub w ogóle by ich nie było), a celem całej akcji było pokazanie "homofobii polskiego rządu". To byłby całkiem udany montaż.

 • menel13

  Oceniono 5 razy 1

  A ile jest szkół w Polsce?

 • gassarbaiter

  Oceniono 17 razy 1

  Nie wysyłajcie jutro swoich dzieci do szkoły, trynkiewicz już na nie czeka i nie istotne czy w sutannie czy bez. Większość pedofilów to homosie, a prawie wszyscy pedofile czarnosukienkowi to homosie.

 • labrospoland

  0

  Niech każdy swoje upodobania seksualne zostawi w sypialni a nie wynosi je do miejsc publicznych. Nie interesują mnie czyjeś dewiacje. Ja nikomu nie opowiadam o swoim życiu seksualnym. A indoktrynacja seksualna w szkołach jest wysoce naganna. Na miejscu rodziców podałabym dyrektorów do prokuratury.

 • slowemtym

  0

  1 Kor 13:4-5
  4. Miłość…
  5. nie dopuszcza się bezwstydu…

 • slowemtym

  0

  Bóg mówi w Biblii o homoseksualiźmie, że jest to obrzydliwość (Kpł 18,22; 20,13), bezwstyd i zboczenie (Rz 1,27), bezeceństwo i zło (Sdz 19,23), grzech przeciwny naturze (Mdr 14,26; Rz 1,26), a ci którzy się takich czynów dopuszczają plugawią się (Kpł 18,24) i będą wyłączeni spośród swego ludu (Kpł 18,29), a będą ukarani śmiercią (Kpł 20,13) i nie posiądą Królestwa Bożego (1 Kor 6,9)…

  Boże prawo jest po ro aby je przestrzegać, a Ten kto je stworzył, ma moc aby uleczyć i o to bojący się Boga może prosić ! Przez Jezusa Chrystusa, który umarł za nasze grzechy. AMEN

 • slowemtym

  0

  Biblia mówi:
  Kpł 18:22.24-25.29
  22. Nie będziesz obcował z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą. To jest obrzydliwość!
  24. Tymi wszystkimi rzeczami nie plugawcie się, bo tymi wszystkimi rzeczami plugawiły się narody, które wypędzam przed wami.
  25. Także i ziemia stała się nieczysta. Ukarałem ją więc za jej winę, a ziemia wypluła swoich mieszkańców.
  29. Bo każdy, kto czyni jedną z tych obrzydliwości, wszyscy, którzy je czynią, będą wyłączeni spośród swojego ludu.
  Kpł 20:13
  13. Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli.
  Rz 1:25-28.32
  25. Prawdę Bożą przemienili oni w kłamstwo i stworzeniu oddawali cześć, i służyli jemu, zamiast służyć Stwórcy, który jest błogosławiony na wieki. Amen.
  26. Dlatego to wydał ich Bóg na pastwę bezecnych namiętności: mianowicie kobiety ich przemieniły pożycie zgodne z naturą na przeciwne naturze.
  27. Podobnie też i mężczyźni, porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali nawzajem żądzą ku sobie, mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie.
  28. A ponieważ nie uznali za słuszne zachować prawdziwe poznanie Boga, wydał ich Bóg na pastwę na nic niezdatnego rozumu, tak że czynili to, co się nie godzi.
  32. Oni to, mimo że dobrze znają wyrok Boży, iż ci, którzy się takich czynów dopuszczają, winni są śmierci, nie tylko je popełniają, ale nadto chwalą tych, którzy to czynią.

 • slowemtym

  0

  Rz 1:25-28.32
  25. Prawdę Bożą przemienili oni w kłamstwo i stworzeniu oddawali cześć, i służyli jemu, zamiast służyć Stwórcy, który jest błogosławiony na wieki. Amen.
  26. Dlatego to wydał ich Bóg na pastwę bezecnych namiętności: mianowicie kobiety ich przemieniły pożycie zgodne z naturą na przeciwne naturze.
  27. Podobnie też i mężczyźni, porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali nawzajem żądzą ku sobie, mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie.
  28. A ponieważ nie uznali za słuszne zachować prawdziwe poznanie Boga, wydał ich Bóg na pastwę na nic niezdatnego rozumu, tak że czynili to, co się nie godzi.
  32. Oni to, mimo że dobrze znają wyrok Boży, iż ci, którzy się takich czynów dopuszczają, winni są śmierci, nie tylko je popełniają, ale nadto chwalą tych, którzy to czynią.

 • nevermind87

  Oceniono 2 razy 0

  To jest straszne jak MEN pod zarządem Zalewskiej i pseudoprawicy i kościół, po raz kolejny rozpędzili machinę dezinformacji, i podsycania uprzedzeń do ludzi LGBTQ którzy m.in są społecznością w Polskich szkołach. Dla przeciwników tęczowego piątku, sama myśl że tacy ludzie istnieją i zasługują na szacunek, prawo do obrony przed dyskryminacją, oraz prawa do bycia sobą jest jest już homopropagandą.... Gdy w szkołach stosuje się wyrafinowaną przemoc religijną i (SYSTEMOWO różnymi środkami zmusza się dzieci do uczęszczania na lekcję religii to MEN pod zarządem Zalewskiej nie ma nic przeciw. Ta kampania nie ma nic wspólnego, z propagowaniem seksualności wśród dzieci i młodziwie jak to kłamliwie przedstawiają przeciwnicy. To akcja która ma pokazać że geje, lesbijki i osoby trans również są uczniami i mają między innymi prawo do bycia sobą i wsparcia i obrony w sytuacji gdy spotka ich dyskryminacja, ze względu na odmienność.

 • wlodzimierz.il

  Oceniono 16 razy 0

  Tzw. homofobia to naturalna reakcja zdrowego organizmu wobec obrzydliwych praktyk, które nie służą przedłużeniu gatunku.
  Wbudowany w normalną psychikę odruch wstrętu ostrzega: nie rób takich rzeczy bo to biologicznie niczemu nie służy.

  Tak jak wobec propozycji spożywania odchodów.
  Jakże zdegenerowani są osobnicy, którzy ulegając systematycznie prowadzonej, kłamliwej homopropagandzie, dali zrobić sobie pranie mózgu i takiego odruchu się pozbyli a przez to szkodzą swojemu własnemu gatunkowi biologicznemu.

 • zielony listek

  Oceniono 16 razy 0

  za organizowanie tych tęczówek dyrektorzy szkół powinni zostać wysłani na zieloną trawkę.

 • anahanna

  Oceniono 14 razy 0

  Spierd... dewianci od dzieci!!!!

 • kuponik1

  Oceniono 18 razy 0

  Zboczonypiatek

 • P B

  Oceniono 8 razy 0

  Przykre jest to, że Polska w znakomitej większości jest wciąż tak daleko od demokracji, wolności i równości, że wciąż istnieje potrzeba przypominania o tym, poprzez organizację tego typu dni.
  Część Polaków nie dojrzała do wolności.
  Strasznym jest to, że człowiek odbiegający od chorej pis- owskiej normy musi najpierw walczyć sam ze sobą, by zaakceptować fakt bycia w seksualnej mniejszości przez wielu ograniczonych umysłowo ludzi wciąż uznawanej za chorobę lub zboczenie.
  Potem musi walczyć o akceptację i społeczne zrozumienie lub pozostać w ukryciu, a więc w sprzeczności z samym sobą.
  W Holandii czy Anglii widok dwóch osób tej samej płci okazujących sobie czułość jest normą, w Polsce najczęściej wywołuje oburzenie. Ludzie boją się być sobą.
  Mój syn jest osobą biseksualną, gdy był nastolatkiem zamieszkał ze swoim ówczesnym partnerem, który jest gejem. Dziś nie są już parą, ale nadal mieszkają razem, wspierają się i prowadzą wspólnie swój maleńki dom.
  Mój syn miał moje wsparcie od zawsze, jego chłopak nie. Po wielu latach walki jego rodzice w końcu zrozumieli swój błąd, dziś akceptują tego fantastycznego chłopaka, a nie stracili go, bo to jemu zależało na nich, nie odwrotnie.
  Młodzi ludzie bywają o wiele bardziej dojrzali emocjonalnie niż wielu dorosłych.

 • kuponik1

  Oceniono 10 razy 0

  Kazdy inzynier wie ze tlok porusza sie w cylindrze a nie w rurze wydechowej,
  Raz sierpem
  Raz mlotem
  Zboczona cholote

 • val_drakul

  Oceniono 14 razy 0

  Jezeli zrobia to w szkole do ktorej chodza moje dzieci
  podam dyrektora szkoly do sądu

 • slade1972

  Oceniono 10 razy 0

  Tęczowa kuchnia dla młodzieży!
  Będzie pieczenie kiełbasek! Grzanie paróweczek! Ubijanie śmietanki! Jajeczka na twardo! Robimy lody! I wiele innych atrakcji!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX