Rzeszów. Śmiertelny wypadek na torach kolejowych. Linia jest całkowicie zablokowana

W czwartek rano pociąg jadący z Jasła śmiertelnie potrącił mężczyznę w rejonie ul. Zawiszy Czarnego w Rzeszowie. Policja ustala tożsamość ofiary wypadku.

W czwartek ok. godz. 8.50 w rejonie nielegalnego przejścia przez tory niedaleko ul. Zawiszy Czarnego w Rzeszowie doszło do śmiertelnego wypadku. Pociąg jadący z Jasła do Rzeszowa nie zdążył się zatrzymać, zginął mężczyzna - donosi portal Nowiny24.pl.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna wbiegł pod nadjeżdżający pociąg i położył się na torach. Między nim a pociągiem było kilkanaście metrów odległości, w związku z czym maszynista nie miał szans, żeby zdążyć wyhamować - informowała lokalną "Gazetę Wyborczą" Dominika Kopeć z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Na miejscu wypadku pracuje policja, która ustala tożsamość mężczyzny. Linia kolejowa jest całkowicie zablokowana.

Miałeś wypadek samochodowy? Nie uciekaj z miejsca zdarzenia

Więcej o:
Komentarze (10)
Rzeszów. Śmiertelny wypadek na torach kolejowych. Linia jest całkowicie zablokowana
Zaloguj się
 • motyw4

  Oceniono 9 razy 1

  Co to za dziki kraj, w którym ludzie wolą zginąć pod pociągiem niż żyć w tym pisim raju dowodzonym przez kurdupla z Żoliborza :( trzeba pakować walizki i zjeżdżać gdziekolwiek, byle jak najdalej od tej wielkiej polski katolickiej :(

 • krzysztofiktofik

  Oceniono 3 razy -1

  Polska to taki kraj gdzie ludzie widzą tylko dwie partie walczące na przeciwko siebie i głosują tak by ta , która ma największe szanse wygrać przeciwko niej czyli takiej mogącej chociaż trochę zbliżyć się do tej z największą szansą na wygraną.Prawie każdy polak boi się zmian a od dziecka z mlekiem matki ma wyssane umiejętność kombinowania.
  Dlatego w Polsce ponad 70% ludzi cały czas mobbingowanych często nie wytrzymuje tego psychicznie i popełnia samobójstwo.A gdy jedna partia z drugą mówią , że w Polsce jest już lepiej a jak jest chociażby wskazuje na to zwiększająca się ilość samobójstw można jedynie być pewnym ucieczki młodych z tego kraju.Nie ma sensu szukać pracy w Polsce gdy właśnie traktowanie człowieka jest związane z jego upodlaniem.W pracy chcesz podwyżkę to pracodawca ci mówi - jak chcesz to się zwolnij bo na twoje miejsce mam już Ukraińca , który może pracować za niższą stawkę dlatego w Polsce stawka minimalne powinna być 25złotych brutto za godzinę pracy plus premia czy jakieś dodatki przy dzisiejszych kosztach życia.To właśnie nasze wybory na kogo głosujemy nas upodlają , a że lubimy wybierać tych samych darmozjadów i boimy się zmian to efektem jest właśnie to samobójstwo.Nie pierwsze i ostatnie zwłaszcza , że jesień ma to do siebie , iż ilość samobójstw drastycznie rośnie.
  Boimy się zmian dlatego jeszcze 10-15lat będziemy cierpieć bo sami na to pozwalamy.

 • lukask73

  Oceniono 7 razy -1

  Tzn. pieszy tak się wkleszczył w podkłady, że nie idzie ruszyć pociągu?

 • plastikpiokio

  Oceniono 4 razy -2

  to musiało być kawał chłopa że zablokował cały pociąg .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX