Długoterminowa prognoza. Pogoda na Wszystkich Świętych oraz Święto Niepodległości

Długoterminowa prognoza pogody. Piękne jesienne dni odchodzą powoli w zapomnienie. 1 listopada, Dzień Wszystkich Świętych będzie jednym z ostatnich słonecznych dni, z kolei 11 listopada pogoda nie będzie zbyt przyjemna. Czeka nas Święto Niepodległości w deszczu.

W listopadzie zdarzy się tylko kilka słonecznych dni, z każdym tygodniem będzie też coraz chłodniej. Coraz częściej dni będą deszczowe i chłodne. Zima czai się tuż za rogiem. 

Długoterminowa prognoza pogody. Na Wszystkich Świętych będzie ciepło i słonecznie

W ostatnim tygodniu października będziemy mogli cieszyć się ostatnimi słonecznymi dniami tej jesieni. Synoptycy przewidują, że kolejny tydzień będzie słoneczny i dość ciepły, a nasze termometry pokażą wtedy od od 9 do 15 stopni.

Dzień Wszystkich Świętych będzie wyjątkowo ładny. Jak pokazuje prognoza pogody na portalu AccuWeather, 1 listopada będzie towarzyszyło nam słońce. Będzie także dosyć ciepło - we Wrocławiu i Katowicach aż 16 stopni Celsjusza, w Krakowie i Poznaniu - 14, a w Warszawie, Łodzi oraz Gdańsku temperatura osiągnie wartość 12 stopni Celsjusza.

Jaka będzie pogoda w dniu 11 listopada? Święto Niepodległości w deszczu

Po słonecznym dniu Wszystkich Świętych czeka nas odczuwalny spadek temperatur i pogorszenie warunków atmosferycznych - już od 3 listopada pogoda w Polsce będzie pochmurno i deszczowo. Jak pokazują mapy pogodowe, w Święto Niepodległości będziemy musieli zaopatrzyć się w parasole lub przeciwdeszczowe kurtki. W Warszawie zaobserwujemy przelotne opady, a temperatura nie przekroczy 9 stopni Celsjusza. Trochę cieplej będzie w innych regionach kraju - w Krakowie, Katowicach, Wrocławiu i w Rzeszowie termometry pokażą ok. 11 stopni, a w Poznaniu 10 stopni. 

Pogoda na ostatni tydzień listopada. Ostatnie słoneczne dni, później śnieg i marznący deszcz

Deszczowa pogoda utrzyma się w Polsce do 21 listopada. Po tym dniu nastąpi krótka poprawa pogody i na niebie znowu zobaczymy słońce, choć nie będzie już tak ciepło jak na początku miesiąca - termometry pokażą od 5 do 8 stopni. Słoneczny czas nie potrwa jednak długo, bo już na początku grudnia zaobserwujemy pierwsze opady śniegu oraz marznącego deszczu.

Zobacz, jak dobrze zaplanować urlop w 2018 roku i zyskać na tym prawie 2 tygodnie wolnego

Więcej o:
Komentarze (18)
Długoterminowa prognoza. Pogoda na Wszystkich Świętych oraz Święto Niepodległości
Zaloguj się
 • antropoid

  Oceniono 16 razy 10

  ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI przestało być fajne, odkąd pissiory i razem z nimi naziole zaczęły je traktować jako swoje parteitagi i pretekst do politycznej nawalanki.

 • sacc77

  Oceniono 6 razy 4

  A jaka będzie pogoda na ŚWIĘTO ZMARŁYCH?

  Dlaczego bezmyślnie uleganie narracji i żądaniom zorganizowanej grupy przestępczej o charakterze pedofilskim, która to grupa ustami swych hierarchów żąda aby nie używać określenia ŚWIĘTO ZMARŁYCH a jedynie Wszystkich Świętych?
  Tym bardziej, że ci tak zwani "święci" są jedynie wymysłem kleru?

 • loneman

  Oceniono 2 razy 0

  Zle gdyby by nazisci zmarzli 11listopada bo biskupi i chora wladza wyliby z rozpaczy szukajac kozlow ofiarnych 😧😨😳

 • januszz4

  0

  Właśnie się zastanawiam, czy wymieniać opony na zimowe. Całą ostatnią zimę przejeździłem na oponach letnich, ponieważ jeździłem praktycznie tylko po mieście, a we Wrocławiu prawie w ogóle nie było śniegu.

 • mariusz rzepka

  0

  Proszę.... przestańcie już prognozować pogodę i zaśmiecać Internet, od miesiąca słyszę, że już koniec jesieni, że zima już za rogiem, że Pan Jackowski przewidział ostrą zimę już na wszystkich świętych...... ludzie już zrobili zapasy węgla, przestancie straszyć i twórzcie sensowne tematy.

 • jedenzero84

  Oceniono 3 razy -1

  A ja myślałem, że w listopadzie będzie coraz cieplej. GW mnie zdziwiła. Eh ta pogoda potrafi zaskoczyć.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX