Pogoda na Wszystkich Świętych 2018 - długoterminowa prognoza pogody. Koniec złotej polskiej jesieni

Będzie zimniej i zimniej - mówią prognozy. Nie wróci już ciepła jesień, na Wszystkich Świętych prognozowane jest ochłodzenie. Będzie pochmurno, ale za to bez deszczu. Podobnie w Zaduszki.

Ciepło już nie będzie - ostrzega TVN Meteo. Według prognozy Tomasza Wasilewskiego, ochłodzenie jeszcze przybierze na sile.

W tym tygodniu będzie coraz zimniej - w środę od 7 do 11 stopni Celsjusza, w górach mróz. Potem może być nieco cieplej - na południu do 15 stopni.

Na przełomie października i listopada chłodniej - 6,7 stopni. Kolejne niewielkie ocieplenie już po Wszystkich Świętych - będzie do 13-14 stopni.

Prognoza pogody. Pogoda na Wszystkich Świętych nie rozpieści

Według "Gazety Pomorskiej", 1 listopada będzie ok. 9 stopni - w nocy ok. 4. Pochmurnie z przejaśnieniami. Nie będzie padać.

W Święto Zmarłych, 2 listopada - podobnie. Temperatura nieco wyższa, do 11 stopni (w nocy 6), pochmurnie z przejaśnieniami, bardzo małe opady deszczu.

Superksiężyc, zaćmienia i niezwykłe zbliżenia planet. Te zjawiska czekają nas w 2018 roku

Więcej o:
Komentarze (10)
Pogoda na Wszystkich Świętych 2018 - długoterminowa prognoza pogody. Koniec złotej polskiej jesieni
Zaloguj się
 • loneman

  Oceniono 5 razy 1

  Po co pogoda w wydumane "swieto"??
  Metafizyka olewa takie detale a poza tym jak gadaja na Podhalu niby jedynie trza dac na msze i "zalatwione" :-D

 • num10

  Oceniono 9 razy -1

  haha wszyscy tacy świetni, że aż święci, no szkoda, ja nie jestem święty a moralnie znacznie lepszy od wielu świętych, co zrobić, jak żyć !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX