Pogoda w piątek. Zaczyna się bardzo (jak na październik) ciepły weekend

Pogoda w piątek. Będzie ciepło i słonecznie

Pogoda w piątek. Będzie ciepło i słonecznie (Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta)

W piątek pogoda będzie bardziej przypominać koniec lata niż jesień. Będzie słonecznie, a na zachodzie kraju termometry pokażą nawet 25 stopni Celsjusza.

Pogoda w piątek zapowiada się ciepło i słonecznie. Przez cały dzień niebo nad Polską będzie bezchmurne, będzie wiał lekki, południowo-wschodni wiatr - wynika z prognozy na serwisie windy.com. 

W ciągu dnia temperatury wzrosną do 19-20 stopni na wchodzie Polski oraz na wybrzeżu, przez około 23 stopnie w centrum i na południu, do nawet 25 w zachodnich województwach. Nie są prognozowane żadne opadu. 

Polska znajduje się w strefie wyżu znad Rosji. Ciśnienie będzie wynosić od 1030 Hpa na wschodzie do 1026 hPa na zachodzie kraju. Według prognozy serwisu pogodynka.pl biomet będzie korzystny w przeważającej części Polski.

Zobacz prognozę na interaktywnej mapie:

Superksiężyc, zaćmienia i niezwykłe zbliżenia planet. Te zjawiska czekają nas w 2018 roku

Czy znasz PRL od A do Z? Sprawdź się w naszym quizie
1/24Co oglądano za pomocą rzutnika Ania?
Zobacz także
  • Sędzia Waldemar Żurek: Zarzucano mi brak pracowitości. Po tylu latach harówki tak mnie potraktowano. Leń to ostatnie słowo, jakiego bym użył wobec siebie. "Koledzy z klasy mogą zaświadczyć" - Żurek odpowiada na lustracyjne wątpliwości KRS
  • Tzw. niska emisja - dymy z przestarzałych kotłów -'śmieciuchów' opalanych węglem i 'czym popadnie'. Jedno z głównych źródeł smogu Smog w Gorzowie Wielkopolskim, 2018-10-18. Sprawdź jakość powietrza w mieście
  • Wypadek na drodze krajowej nr 45 Kluczbork. Bmw wypadło z jezdni na drodze krajowej nr 45. Nie żyje 28-letni kierowca
Skomentuj:
Pogoda w piątek. Zaczyna się bardzo ciepły weekend
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje