Pogoda na najbliższe dni. Znowu będzie ciepło. Miejscami nawet do 25 stopni

Prognoza pogody na najbliższe dni. Będzie ciepło i słonecznie - temperatury będą wahać się między 17 a 23 stopniami, miejscami będzie nawet 25. I taka aura może utrzymać się do weekendu, a może nawet dłużej.

Choć już październik, przynajmniej na kilka dni powróci lato. W czwartek i piątek będzie słonecznie w całej Polsce, a temperatury mogą osiągnąć nawet 25 stopni Celsjusza - podaje Tvnmeteo.pl.

Pogoda w czwartek oraz w piątek - ciepło i słonecznie

Najcieplej będzie na Dolnym Śląsku, ale i w innych częściach kraju można spodziewać się ponad 20 stopni - temperatury wahać się będą między 17 a 23.

Słonecznie i ciepło ma też być w najbliższy weekend - w sobotę będzie ok. 20 stopni, w niedzielę - 19.

Meteorolodzy nie przewidują żadnych opadów w ciągu kolejnych dni. Wiatr będzie umiarkowany, południowo-wschodni. Może osiągnąć do 60 km/h.

Rafał Trzaskowski: ja będę Asterixem, który pogoni złych Rzymian

Quiz z granic. Sprawdź, co pamiętasz z polskiej geografii
1/15Naturalną granicą między Polską a Niemcami jest m.in. rzeka:
Zobacz także
  • Tatry - wejście na Gerlach Słowacja. Polka wyszła w góry bez koniecznego sprzętu. "Była w apatii, nie mogła się ruszyć"
  • Pogoda na październik Długoterminowa prognoza pogody. Październik pełen słońca. Ochłodzenie nadejdzie dopiero w listopadzie
  • Pogoda. IMGW ostrzega przed silnym wiatrem w północnej i zachodniej Polsce Silne wiatry w Polsce. IMGW wydało ostrzeżenia dla dwóch województw [POGODA]
Komentarze (1)
Pogoda na najbliższe dni. Znowu będzie ciepło. Miejscami nawet do 25 stopni
Zaloguj się
  • 0

    To jest ciekawostka temat powraca ale nie o sinicach mi chodzi tylko o żyrafy w ogrodach zoologicznych na terenie Polski czy one naprawdę są koszerne że nie można jej poczęstować kotletem schabowym?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje