Ciechocinek. Po bilety na "Kler" ustawiają się tutaj ogromne kolejki. Kino zwiększyło liczbę pokazów

Kino Zdrój przy Miejskim Centrum Kultury w Ciechocinku przeżywa prawdziwe oblężenie. Wszystko za sprawą filmu "Kler", który jest tu wyświetlany dwa razy dziennie. Kolejka chętnych na seans ciągnie się także przed budynkiem.

Do Kina Zdrój w Ciechocinku przy Miejskim Centrum Kultury ustawiają się wielkie kolejki na "Kler" Wojciecha Smarzowskiego. Zainteresowanie jest tak duże, że instytucja wyjątkowo wprowadziła przedsprzedaż biletów i zwiększyła liczbę seansów.

Jak widzimy na zdjęciach, ludzie czekają na schodach, a także przed samym budynkiem. Film jest tu wyświetlany dwa razy dziennie - o godz. 16 i 19.

"Kler" Wojciecha Smarzowskiego pobija kolejne rekordy

"Kler" obejrzało już od premiery 2 504 616 osób. Tylko w miniony weekend do kin poszło aż 772 316 widzów. Już teraz film Smarzowskiego jest najchętniej oglądanym filmem tego roku. A szykują się kolejne rekordy.

Jeśli na "Kler" pójdzie do kin więcej niż 3 mln 11 tys. osób (a na to się zanosi), będzie to najchętniej oglądany film w polskich kinach w tej dekadzie (na razie liderem są "Listy do M. 3" z 2017 r.)

Sonda: Co Polacy myślą o "Klerze" Smarzowskiego po pokazie?

Więcej o:
Komentarze (138)
Ciechocinek. Po bilety na "Kler" ustawiają się tutaj ogromne kolejki. Kino zwiększyło liczbę pokazów
Zaloguj się
 • lukasz_patrykus

  Oceniono 52 razy 42

  coś czuje że tego trendu już żadne klesze zaklęcia nie zatrzymają, film przyczyni się w końcu do tego że Polacy otwarcie zaczną mówić o tym co myślą o KK i dyskutować jego przyszłą role i miejsce w naszym kraju

 • pinio67

  Oceniono 55 razy 39

  Smarzowskiemu i całej ekipie należą się ukłony w pas. Już widać, że rośnie liczba komentarzy zwracających uwagę na to, że nie pedofilia jako taka, ale wszechwładza, bezkarność, obłuda i załganie kleru jest najważniejszym problemem pokazanym w filmie.
  + WSPÓŁODPOWIEDZIALNOŚĆ tzw. wiernych za przyzwolenie na taką sytuację.

  WON z katolstwem !!!

 • Mr. X

  Oceniono 28 razy 26

  Im bardziej władza i KK neguje, tym bardziej ludzie chcą zobaczyć.
  Taka ludzka natura.
  Zakazany owoc ....
  Dla odmiany "Smoleńsk" jest jak dzieło Hitlera.
  W wolnej sprzedaży była klapa, to rozdawali podczas ceremonii ślubnej.

 • ryszard1955

  Oceniono 21 razy 21

  Film "Kler" pokazuje to co większość Polaków wiedziała od dawna ale wszyscy się bali powiedzieć to publicznie.

 • artur0121

  Oceniono 30 razy 20

  Aj klerowi doopa swędzi

 • kastoripollux

  Oceniono 22 razy 18

  A na propagandowym gniocie filmowym Krauzego o Smoleńsku sale kinowe świeciły pustkami chociaż sekta robiła co mogła aby zachęcić pobożny lud smoleński aby się poszedł podrajcować.

 • Oceniono 26 razy 18

  Większość ludzi idzie na film ale nie potrafi wyciągnąć wniosków po seansie. Mianowicie w niedzielę pójdą do kościoła słuchać klechowych bzdetów dadzą na tacę przyjmą pedofila po kolędzie. A wystarczy odciąć tych nierobów złodziei oszustów i pedofilów od pieniędzy i sami zginą.

 • kloda-wa

  Oceniono 15 razy 15

  Kina pękają w szwach. Byłem wczoraj w kinie i ledwie kupiłem bilety. A to chyba drugi tydzień od premiery. Mocny film z dobrą grą aktorską i świetną reżyserią.
  Film pokazuje tragedię zwykłych księży i bestialstwo i okrucieństwo biskupów katolickich oraz skorumpowanie przedstawicieli władz , którzy z różnych powodów próbują tuszować nieprawidłowości. Głównym problemem filmu nie jest sama pedofilia ( w końcu główny pedofil sam jest ofiarą innego pedofila, tak samo jak i ksiądz który protestuje przeciwko metodom KK) , ale postępowanie wierchuszki Kościoła Katolickiego. Postępowanie zdemoralizowanych ludzi w purpurowych szatach, pozbawionych wszelkich zasad.
  Dobre kino.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX