Cerekwica Stara. Zmarł 5-miesięczny Adaś, którego matkę ugodzono nożem przed porodem

5-miesięczny Adaś z Cerekwicy Starej nie żyje. Matka chłopca w marcu została dźgnięta nożem przez byłego partnera i ojca dziecka. Była w 9. miesiącu ciąży. W napadzie zginęli rodzice kobiety.

Adaś przyszedł na świat pięć miesięcy temu w wyniku cesarskiego cięcia. Chłopiec urodził się z niedotlenieniem mózgu, jego stan był ciężki. Lekarzom udało się uratować chłopca, jednak w jego organizmie doszło do poważnych uszkodzeń neurologicznych. Po wyjściu ze szpitala chłopiec przebywał z mamą w domu.

Jak informuje "Głos Wielkopolski", w sobotę nad ranem 25-letnia matka zauważyła, że syn ma problemy z oddychaniem. Wezwała karetkę. Chłopiec zmarł mimo dwugodzinnej reanimacji.

Tragedia w Cerekwicy Starej

Do tragedii w Cerekwicy Starej w Wielkopolsce doszło w nocy z 14 na 15 marca. Około 1 w nocy Eryk J. wszedł do domu jednorodzinnego, w którym mieszkała jego była dziewczyna. 25-latka  była z nim w ciąży. 22-latek zaatakował nożem czworo śpiących domowników: 59-letnich rodziców kobiety, ją samą, a także jej 22-letnią siostrę.

Rodzice zginęli na miejscu, córki trafiły do szpitala w Jarocinie.

25-latka w 9.miesiącu ciąży miała rany kłute i cięte w okolicach szyi. Nożownik ugodził ją także kilkukrotnie nożem w brzuch, w wyniku czego czego ucierpiał też nienarodzony Adaś.

Eryk J, przyznał się do winy, czeka na proces. 22-latkowi grozi dożywocie.

Dzwonisz na 112 i co dalej? Te rzeczy musisz powiedzieć, żeby szybko i sprawnie wezwać pomoc

Więcej o:
Komentarze (80)
Cerekwica Stara. Nie żyje 5-miesięczny Adaś, którego matkę ugodzono nożem
Zaloguj się
 • ste100

  Oceniono 37 razy 21

  Kara śmierci. Tu nie ma żadnego ALE. Na proces zasługuje człowiek, a to nie jest człowiek - to jest zwykł chwast, należy go wyrwać. Jak nie ma chętnych to ja sam go przywiążę do krzesła, włączę prąd i pójdę do domu.

 • andrzejkot79

  Oceniono 31 razy 17

  Polscy patrioci rosną w siłę. 22 letni ONRowiec, wybitny patriota, obrońca życia, zagorzały zwolennik dobrej zmiany i wartości „ mnie tez się należy” spełnił swóją potrzebę. Jak to ojciec Tadeusz powiedział niedawno: „taką piękną młodzież teraz mamy”. Brawo PIS

 • dziecko.marca

  Oceniono 44 razy 16

  😢 Wyłączcie komentarze.

 • deuz

  Oceniono 15 razy 13

  Niepojete okrucienstwo jak mozna dzgnac kobiete w ciazy, niewazne czy prawicowiec czy lewak czy czarny czy bialy kazdego smiecia który tknie kobiete w ciazy powinno sie utylizowac!

 • 12345a65

  Oceniono 30 razy 12

  Zabił. Zniszczył. Nieodwracalnie. Bo wzrastał wśród zwierząt, które dziś wypisują na forach (bo kto im zabroni), żeby jego także zabić. A jeszcze żeby publicznie, obdzierając ze skóry i żeby oni mogli to oglądać, patrzeć jak robi pod siebie, jak wyje, rzęzi i w ogóle cierpi. Bo one zwierzęta, które jeszcze nie zabiły, też chcą sobie zabić, żeby było tak "sprawiedliwie".

 • rumpa

  Oceniono 15 razy 11

  Może mi ktoś wyjaśnić sens dwugodzinnej resuscytacji dziecka z ciężkimi uszkodzeniami neurologicznymi po niedotlenieniu mózgu? Przecież to zbrodnia medyczna.

 • nieudocznik

  Oceniono 27 razy 11

  norma w katolickim kraju

 • Marek Marek

  Oceniono 23 razy 11

  buahahaa
  jemu grozi dozywocie chyba tylko w marzeniach ofiar
  dostanei góra 15 lat
  po 10 będzie wychodził na przepustki i na wolności będzie częściej niż za bramą

  a dziecko zmarło bo pewnie było źle odżywiane, taka będzie linia obrony
  a mógł ją rozjechac autem na placek gdy siedziała sobie na przystanku, dostałby pouczenie i koniec historii, a tak posiedzi, ale wyjdzie i pozna nową ofiare

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX