Zawiercie. Zderzyli się na skrzyżowaniu, uciekali z dzieckiem na ręku. Szuka ich policja

Policjanci z Zawiercia proszą o pomoc w ustaleniu sprawcy wypadku z sierpnia tego roku. Na zamieszczonych materiałach widać, jak po wypadku dwie dorosłe osoby, jedna z nich z dzieckiem na ręku, uciekają z miejsca zdarzenia.

Policjanci z Zawiercia szukają sprawcy wypadku z 24 sierpnia tego roku. Dotąd nie udało się go odnaleźć. Około godz. 10.30 doszło wówczas do zderzenia dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu ul. Daszyńskiego z ul. Skłodowskiej-Curie.

Kierowca srebrnej skody superb wymusił pierwszeństwo przejazdu, uderzając w opla, kierowanego przez 24-latkę. Kobieta trafiła do szpitala, na szczęście nie doznała poważnych obrażeń.

Monitoring zarejestrował, co działo się tuż po wypadku. Ze skody nagle wybiegły dwie osoby: mężczyzna i kobieta, która na rękach miała małe dziecko. Nadal nie udało się ich odnaleźć, a skoda miała tablice rejestracyjne z Anglii oraz kierownicę po prawej stronie.

Wypadek w Zawierciu. Policja publikuje opis domniemanego sprawcy

Policja z Zawiercia prosi wszystkie osoby, które mogą mieć informacje na temat sprawców wypadku, o pomoc. Nagranie jest kiepskiej jakości, ale tak funkcjonariusze opisują parę:

Poszukiwany mężczyzna jest krępej budowy ciała i może mieć około 40 lat. Ubrany był w czarną koszulkę i krótkie dżinsowe spodenki. Kobieta, która niosła na rękach małe dziecko, była szczupła. Ciemne włosy miała spięte w kok. Ubrana była w jasną koszulkę i jasne krótkie spodenki.

Informacje o wypadku można zgłaszać pod numerem telefonu 32 67 38 280 lub z najbliższą jednostką policji tel. 112. Informacje można przekazać także drogą elektroniczną na adres: kryminalny@zawiercie.ka.policja.gov.pl.

Więcej o:
Komentarze (75)
Zawiercie. Policja publikuje monitoring. Po wypadku para uciekała z dzieckiem na ręku
Zaloguj się
 • 45rtg

  Oceniono 41 razy 27

  To ten kwiat polskiego narodu, którego wyjazd był tak niepowetowaną stratą.

 • topel

  Oceniono 35 razy 17

  Policja chciałaby odpytać anglików o dane właściciela, ale nie mają takiego miasta jak Londyn. Jest Lądek...Lądek Zdrój.

 • maxthebrindle

  Oceniono 24 razy 8

  Przepraszam, ale UK nie leży na Marsie i naprawdę można sprawdzić, na kogo było zarejestrowane auto... Kulsonów przerasta?

 • cezar85

  Oceniono 22 razy 8

  ubezpieczenie na wyspach jest na kierowcę, a nie na samochód

  więc jaki problem zgłosić się do DVLA.....aaa, już rozumiem

 • cronny

  Oceniono 24 razy 6

  Jeśli tak spieprzali, to musieli mieć na sumieniu coś, przy czym wartość porzuconej skody superb to bzdet. Jeżeli nie zostawili odcisków palców w samochodzie - to byli zawodowcami, jeśli zostawili i policjanci nadal nie wie kim są - to ci policjanci nie są zawodowcami i w kwestii podwyżek - można powątpiewać, czy akurat im "siem należom".

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX