Pogoda na niedzielę: po zimnej nocy z przymrozkami czeka nas piękna niedziela

Pogoda w niedzielę będzie przyjemna. W przeważającej części kraju pojawi się dużo słońca, jednak na północy i zachodzie kraju prawdopodobnie pojawią się chmury.

W niedzielę pogoda sprawi nam miłą niespodziankę - wszystko za sprawą słońca. Po zimnej nocy, gdy będą mogły pojawić się nawet przymrozki, będzie całkiem ciepło. Warunki biometeorologiczne w całym kraju będą korzystne.

Pogoda na niedzielę: słonecznie i ciepło

Najcieplej będzie na zachodzie kraju - termometry w Zielonej Górze pokażą 18 stopni. W Gorzowie Wielkopolskim i Zielonej Górze - po 17 stopni, zaś w Szczecinie i Poznaniu - po 16 stopni. W Rzeszowie, Katowicach, Warszawie i Trójmieście będzie 15 stopni, a w Olsztynie, Lublinie i Białymstoku - 14 stopni. Najchłodniej będzie na Suwalszczyźnie, gdzie termometry pokażą 13 stopni.

Na poniższej interaktywnej mapie z serwisu Windy.com możesz zobaczyć, jaka będzie temperatura o danej godzinie. Wystarczy, że suwak na dole strony przesuniesz w lewo na godzinę, którą chcesz sprawdzić.

Superksiężyc, zaćmienia i niezwykłe zbliżenia planet. Te zjawiska czekają nas w 2018 roku

Więcej o:
Komentarze (3)
Pogoda na niedzielę: po zimnej nocy z przymrozkami pojawi się dużo słońca
Zaloguj się
 • loneman

  Oceniono 1 raz 1

  Lenie musza dzis pracowac😀😂😉😎😤

 • Amficelias Megalodon

  Oceniono 4 razy 0

  To dobrze przy tak fajnej pogodzie można będzie spokojnie pójść na spacer do galerii bo przecież dzisiaj otwarte

 • Janmil Mirosławski

  Oceniono 6 razy 0

  No to na grzyby szkoda tylko że tak jak w co poniektórych miastach próbują blokować film Kler a u nas wprowadzić zakaz w naszym lesie zbierania rydzów

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX