Komentarze (434)
Jacek Międlar wzywał do "żniw" na Żydach. Prokuratura nie reaguje
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • baby1

  Oceniono 5 razy 5

  Jak się będzie robić depislamizacje, to wzorem ustawy deubekizacyjnej wszystkim prokuratorom PiS-owskim obniży się emerytury do minimalnej i niech nie płaczą, że im źle.

 • jurek42

  Oceniono 9 razy 5

  jak ksiądz może być jednocześnie antysemitą i modlić się do Zyda Jezusa ? ....pamiętam jak sprzeczałem się z księdzem takze antysemitą , który twierdził , ze Jezus nie był wcale Żydem a jego matka była Polką zej wsi spod Krakowa

 • kaner

  Oceniono 23 razy 5

  korzystając z wolności słowa ch** Ci w dupę prokuratorze polityczny.

 • krzywelustro

  Oceniono 21 razy 5

  Czy kto wie, z czego to nieszczęsne stworzenie się utrzymuje? Pewnie na garnuszku Mamusi?

 • def11

  Oceniono 27 razy 5

  Ziobro i Jaki czuwają nad swoim elektoratem, krzywdy zrobić nie dadzą.

 • safelogica

  Oceniono 19 razy 5

  Ponieważ w Europie antysemityzm jest odpowiednikiem pierdzenia w komunikacji publicznej to Polacy są postrzegani jako totalne chamidła i gbury. Jak nas widzą tak nas traktują

 • tag1

  Oceniono 8 razy 4

  Nazwisko tego prokuratora!!! jak się zdarzy jakiś niebezpieczny incydent na tle narodowościowym to ten pan(i) z miejsca won z urzędu i do paki.

 • obidient1

  Oceniono 6 razy 4

  Prokuratura Ziobry to beznadzieja i groźba dla Polski.

 • sacc77

  Oceniono 14 razy 4

  Czyli jak rozumiem publiczne wzywanie do "żniw na pismanach" rówież będzie jedynie korzystaniem z wolności słowa a nie wzywaniem do pogromów?

 • Tomasz S

  Oceniono 4 razy 4

  Teraz PiSowską prokuraturę trzeba nauczyć prawa, które stanowi, że publiczne nawoływanie do nienawiści lub przestępstwa jest karane...niestety głupi naród, który pozwala odradzać się nazistom i innym tego typu pajacom i kretynom, pozwala na to by mieli poparcie władzy....głupi naród, który zapomniał do czego to prowadzi....

 • Wojciech Janowski

  Oceniono 20 razy 4

  Wyjątkowa swołocz i kanalia. Kto go chroni i osłania? Nawet czarni odcięli się od tego bydlaka...

 • mozart

  Oceniono 24 razy 4

  Międlar - to przyjaciel ludu, element bliski socjalnie państwu PiS. Jest nietykalny!

 • czarek_sz

  Oceniono 28 razy 4

  Ja bym się chętnie dowiedział co na portalu Jewish.pl pisze się o Polakach. Sami plują na Polaków jadem a jak ktoś im nadepnie na odcisk to zaraz wielkie aj waj.

 • xsawer

  Oceniono 6 razy 4

  No, niechby włożył jakiemuś spiżowi koszulkę z napisem konstytucja.

 • marlboro_mann

  Oceniono 26 razy 4

  Zydzi duzo gorzej lza Polske. Mordercza rasa zydowska morduje na co dzien Palestynczykow i wmawia swiatu, ze to Polacy, a nie Niemcy bitnych i walczacych do ostatniej kropli krwi Zydow wojsko polskie od 1939 r. gazowalo.

 • makary_firsztuk

  Oceniono 18 razy 4

  (...) Prokurator Hanna Stachowicz powołała się w nim na wolność słowa i prawo do wyrażania swoich poglądów. Jej zdaniem felieton Międlara był "wyrażeniem osobistego sprzeciwu wobec wypowiedzi i postrzegania historii przez dziennikarkę" (…) - warto byłoby przytoczyć tezy owej dziennikarki i wtedy oceniać to, czy pan Międlar znieważa grupę ludności z powodu jej przynależności narodowej, czy też, zwracając tezy dziennikarki, obnaża klasę jej wypowiedzi.

 • iarna

  Oceniono 36 razy 4

  To ja też skorzystam z wolności słowa: Międlar - ty pie4dolony ch...u złamany, hitlerowska ku4wo, do gazu z takimi jak ty.

 • niko8472

  Oceniono 30 razy 4

  Czyli mozna juz nawolywac do dorzniecia watachy. Coraz ciekawiej w tym Kaczostanie.

 • nowomysliciel2010

  Oceniono 28 razy 4

  Czy skandując słowo konstytucja prokuracina pis-dzielska uważa, że wtydy nie wolno korzystać z wolności wypowiedzi.

 • ref-lex

  Oceniono 3 razy 3

  Prokuratura uznala to za wolnosc slowa? Humm, wiec skopac dupsko prokuraturze..:)
  Przeciez to sa idioci. Powiedzcie cos takiego o PiS-ie...Pewny wyrok

 • sunzi15

  Oceniono 3 razy 3

  Dr. Goebels w PiSlandii nie musialby popelniac samobojstwa.
  Prokuratura Ziobry odmowilaby wszczecia postepowania,
  twierdzac, ze korzystal z wolnosci slowa.
  Moze moglby tez jako dobry nacjonalista i chrzescijanin
  zastapic Kurskiego w PiSowskich mediach?

 • alima.zgali451

  Oceniono 5 razy 3

  Na swojego Jezusa też byś poszedł ze żniwami naziolku?

 • czarek1

  Oceniono 5 razy 3

  "Międlar znany jest z kontrowersyjnych poglądów". Czy głoszenie nienawiści do jakiejkolwiek grupy etnicznej, czy wyznaniowej jest po prostu "kontrowersyjne"? Chyba potrafimy rozróżnić między poglądem, a bełkotem faszystowskim, nieakceptowanym w normalnym, cywilizowanym świecie? Może powiemy, że to, co napisał Hitler w „Mein Kampf” jest też tylko „kontrowersyjne”?

 • kaczepieczone

  Oceniono 3 razy 3

  Za "wyrażanie poglądów i wolności słowa" o dużo mniejszym kalibrze sądy skazywały "złotoustych" na całkiem konkretne wyroki. Jak ostatnio daje się zauważyć, reforma sądownictwa działa gdyż sądy i prokuratura dostosowują się do oficjalnej linii politycznej partii.
  Swoją drogą dość zabawne jest nawoływanie do żniw na "kąkolu" a jednocześnie modlenie się do boga "kąkolowców" oraz celebrowanie ich patriarchów :) Najciekawsze w tym wszystkim jest to, ze "żniwiarze" koronowali na króla Polski najbardziej znanego "kąkola".
  Jako ciekawostkę podam iż obecnie panujący król nie został ujęty w najnowszym wydaniu "Poczet władców Polski". Poproszę wydawcę o erratę.

 • magda9600

  Oceniono 17 razy 3

  Międlar mówi prawdę o Żydach i dlatego jest prześladowany. Niestety, Żydzi nienawidzą Polaków i posuną się do każdego kłamstwa by nas oczernić. Dobrze, że trafił na uczciwego prokuratora.

 • 2kotunia1

  Oceniono 9 razy 3

  dlaczegóż to mój post zawiera niedozwolone treści? cóż takiego złego napisałem? prawdę o kurduplu i jego zausznikach?, że wzywam uczciwych Polaków do działania? przecież jest wolność słowa- takoż rzekła w majestacie prawa "Pani Prekurtator" namaszczona przez zero!

 • filosem

  Oceniono 9 razy 3

  Pani sędzia chyba przeoczyła fakt, ze to co zrobił ten człowiek jest klasycznym przykładem nawoływania do nienawiści na tle rasowym i religijnym.
  Zdaniem Sądu Najwyższego "nawoływanie do nienawiści” wskazane w art. 256 k.k. - w tym na tle różnic narodowościowych – „sprowadza się do tego typu wypowiedzi, które wzbudzają uczucia silnej niechęci, złości, braku akceptacji, wręcz wrogości do poszczególnych osób lub całych grup społecznych czy wyznaniowych bądź też z uwagi na formę wypowiedzi podtrzymują i nasilają takie negatywne nastawienia i podkreślają tym samym uprzywilejowanie, wyższość określonego narodu, grupy etnicznej, rasy lub wyznania" (tak postanowienie z dnia 5 lutego 2007 r., sygn. akt IV KK 406/06, OSNwSK nr 1/2007, poz. 367).

  Działanie musi być publiczne, ale niekoniecznie w miejscu publicznym.
  Tyle w temacie.

 • war68

  Oceniono 5 razy 3

  Tak samo jak niemcy o obozach na terenach okupowanych
  Wolnosc slowa

 • tea_fighter

  Oceniono 11 razy 3

  Ten gość budzi moją odrazę.
  Ale jak stażyści z gazeta.pl układają tytuły artykułów typu "wzywał do żniw na Żydach" to też jest nienormalne. Sugeruje, że nawoływał do mordowania/wycinania. Padło to w innym kontekście.

  Nie zamierzam tłumaczyć tego ponurego typa Międlara. ale gazeta też ma swoich siepaczy na śmieciówkach. Jak im kazać to przekręcą sens słów, ale mogą też nawoływać do nienawiści.
  Mam nadzieję, że ktoś ten zwierzyniec kontroluje i nie użyje ich do jakiegos wyjątkowo niecnego celu :-) .

 • gajzol

  Oceniono 15 razy 3

  Ciekawe jak Mossad skorzysta ze swojego "prawa do wolności słowa" :-)

 • tristan987

  Oceniono 13 razy 3

  Korzystajac z "prawa do wyrażenia swoich poglądów, wolności słowa, ktore stanowia jeden z zasadniczych filarów społeczeństwa demokratycznego, bez których nie istnieje demokratyczne społeczeństwo" chcialbym stwierdzic, ze kiedys osoby o pogladach takich jak "prokurator Hanna Stachowicz" Armia Krajowa golila na lyso.

 • nuclearsnake

  Oceniono 19 razy 3

  a od kiedy to mowa nienawiści, fałszywe oskarżenia, znieważanie, podżeganie/pochwała przestępstwa to "wolność słowa"? coś dużo paragrafów ona łamie i jakoś nie jest już wolnością słowa, gdy jest skierowana w stosunku do PiS i kościoła; i co to za wymagania pluralizmu, tolerancji, otwartości na inne poglądy, bez których nie istnieje demokratyczne społeczeństwo, z jednoczesnym zaPiSem prawnym o "obrazie uczuć religijnych"? taka Doda nie miała tejże swobody wypowiedzi, gdy wypowiadała się o autorach biblii i została za to skazana na 5 tys, grzywny w imię poglądów katolskich, więc co z tym nieograniczaniem się wyłącznie do poglądów, które są "uważane za nieobraźliwe lub neutralne, lecz [swoboda wypowiedzi] odnosi się także do tych, które obrażają, oburzają lub wprowadzają niepokój w państwie lub części społeczeństwa"? Prawy i Sprawiedliwy prokurator nie tylko kłamie, stosuje podwójne standardy, ale i pochwala przestępstwa antysemitów

 • olo3to

  Oceniono 33 razy 3

  Przecież tu jest Polska a nie Izrael ,nie podoba się ? Proszę wracać do swoich .
  Tylko ciagle narzekanie na Polaków ,jacy to oni źli .

 • waldemar591

  Oceniono 21 razy 3

  No i w czym problem?

  Niemiecki sąd II instancji podtrzymał wyrok sądu I instancji z 2015 roku uznając, iż podpalenie przez pochodzących z Palestyny 31-letniego Mohamad E, 26-letniego Ismaila A. i 20-letniego Mohammada A. synagogi w Wuppertal przez obrzucenie jej koktajlami Mołotowa nie było motywowane antysemityzmem lecz zostało zakwalifikowane jako "wyrażenie opinii".

  Można? Można.

  Zaraz ... ale to przecież w Niemczech było a sprawcy to tzw. "uchodźcy" ... a to co innego.

 • jokanda102

  Oceniono 17 razy 3

  Czy mozemy rozpoczac Żniwa przez duze Ż na Miedlarach i miedlaropodobnych????

 • wilem07

  Oceniono 9 razy 3

  po co piszecie o tym czyms... ?

 • miroslawa_potrzeba

  Oceniono 9 razy 3

  Ciepły on.

 • nutka7.17

  Oceniono 13 razy 3

  Wolność słowa kończy się tam gdzie zaczyna się podżeganie do działań karalnych, czyżby pani prokurator najwyraźniej nie znała definicji wolności słowa oraz ogólnej definicji wolności?
  A zatem prawo do swobodnego wypowiadania się, zwane potocznie wolnością słowa, nie oznacza, że możemy pleść, co nam ślina na język przyniesie. To prawo do wypowiadania opinii, ale w granicach prawa państwowego i praw innych ludzi.

 • klarb

  Oceniono 15 razy 3

  Pani Prokurator, zastanawiam się, czy pani ma pełno w gaciach, czy pusto w głowie?

 • kukunapniu

  Oceniono 15 razy 3

  pani Hanna Stachowicz .... prokurator z tegorocznego nadana, bardzo aktywna w karaniu opozycji za protesty, bardzo łaskawa dla faszystów, niedługo dostanie podwyżkę i awansu od ministra Ziobro
  a może nawet zostanie członkiem izby dyscyplinarnej w SN

 • zzz.zzzz

  Oceniono 13 razy 3

  Biedny, chory z nienawisci gó...arz...

 • karolus2222

  Oceniono 15 razy 3

  TEN MATOŁEK TO WKŁAD POLSKIEGO KOŚCIOŁA DO CYWILIZACJI ? !

 • 4boel

  Oceniono 25 razy 3

  Fakt, że ten siejący nienawiść i nawołujący do zbrodni typ był księdzem, świadczy bardzo źle o polskim kościele katolickim.

 • waldus059

  Oceniono 27 razy 3

  Mam nadzieje pisowski gnoju,że będziesz wisiał sku...synie

 • japiota

  Oceniono 15 razy 3

  Hipotezy mogą być tylko dwie: albo nienormalny albo agent - zaszantażowali go sprawami obyczajowymi i na polecenie tłucze pałką w kraty.
  Innego racjonalnego wytłumaczenia nie ma.

 • psitkacz

  Oceniono 2 razy 2

  skorzystam z wolności słowa: zachęcam żeby mu ukręcili łeb

 • ref-lex

  Oceniono 2 razy 2

  Prokuratura uznala to za wolnosc slowa? Humm, wiec skopac dupsko prokuraturze..:)
  Przeciez to sa idioci.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX