Skradziony rower wart 12,5 tys. euro odnalazł się w Rokietnicy. "Jedyny taki na świecie"

12,5 tys. euro wart jest rower, który został odnaleziony przez policjantów z Rokietnicy w Wielkopolsce. Rama roweru wykonana z 11 warstw karbonu, a malowanie i akcesoria sprawiają, że drugiego takiego nie ma.

17 czerwca w Holandii z samochodu dostawczego skradziono 5 rowerów, wśród nich znalazł się rower marki Specialized S-Works. Wartość: 12,5 tys. euro.

Wielkopolska. Rower o wartości 12,5 tys. był w Rokietnicy

"Model tego roweru, rozmiar oraz jego malowanie i akcesoria powodują, że jest jedynym egzemplarzem na świecie. Rama roweru wykonana z 11 warstw karbonu, a edycja tego modelu stylizowana przez kolarza rangi światowej Petera Sagana" - informuje wielkopolska policja.

Holender, który jest właścicielem roweru informację o kradzieży opublikował na portalu. Na to ogłoszenie odpowiedział Litwin, który zakupił ten rower w Polsce, a konkretnie w sklepie w Rokietnicy niedaleko Poznania. Litwin postanowił oddać rower do sklepu i osobiście przywiózł do go Rokietnicy. Wtedy do akcji wkroczyli policjanci z komisariatu w Tarnowie Podgórnym. "W wyniku tych działań odzyskali rower. 23 września br. właściciel roweru zgłosił się do policjantów w Tarnowie Podgórnym i odebrał swój drogocenny jednoślad" - czytamy w komunikacie policji.

Więcej o:
Komentarze (161)
Policjanci z Tarnowa Podgórnego odzyskali rower wart 12,5 tys. euro
Zaloguj się
 • kot_kotando

  Oceniono 109 razy 107

  Może się czepiam, ale brakuje mi w artykule informacji jak właściciel sklepu tłumaczył się z posiadania kradzionego towaru.

 • cyberspace

  Oceniono 67 razy 63

  Jaki udział w odzyskaniu mieli policjanci ? z artykułu wynika że żaden

 • winiek66

  Oceniono 65 razy 61

  Policjanci niczego nie odzyskali. To pechowy klient postanowił oddać trefny towar. Ale w statystykach będzie, że to sukces naszej Policji. Brawo niebiescy.

 • podmiot.lir

  Oceniono 40 razy 34

  Litwin postanowił oddać, a Policja odzyskała. Dobre.

 • dziadekjam

  Oceniono 57 razy 21

  " Litwin postanowił oddać rower do sklepu i osobiście przywiózł do go Rokietnicy. Wtedy do akcji wkroczyli policjanci z komisariatu w Tarnowie Podgórnym. "W wyniku tych działań odzyskali rower."
  =====
  No qwrwa! Ktoś tu w ch.ja leci...

 • xyz876

  Oceniono 20 razy 20

  No dobra, niech teraz odnajdą pozostałe 4 skradzione rowery. Podpowiedź: klienci sklepu z Rokietnicy sami nie przyjadą na komisariat.

 • micmarci

  Oceniono 27 razy 17

  Wspaniale zachowanie Litwina. A u nas ku*wa, niestety, Polak potrafi ...

 • ad2009

  Oceniono 12 razy 10

  I co ? Wlasciciel tego sklepiku z rowerami ma papiery na zakup tego roweru? Czy jak u Rydzyka - w rower zasil go bezdomny bez adresu? No i oszukal biedny skjkarb państwa - sprzedal go za polowę ceny.. Co zatem z VATem??

 • leksie

  Oceniono 20 razy 10

  W Holandii cala historia byla w radiu. Ale nadal nie wiadomo jak rower znalazl sie w sklepie?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX