Wielka ulga dla rodziców. WOŚP przekazała szpitalowi w Opolu specjalne fotele

WOŚP przekazała szpitalowi w Opolu 47 foteli dla rodziców - dzięki nim będą mogli w komfortowych warunkach towarzyszyć dzieciom podczas hospitalizacji.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra cały rok - o czym świadczy przypadek z Opola. Uniwersytecki Szpital Kliniczny w tym mieście zgłosił się do WOŚP z prośbą o specjalne fotele, przeznaczone dla rodziców.

Teraz, we wrześniu, dotarły do szpitala w Opolu. Szpital pochwalił się podarunkiem na Facebooku i poinformował, że 47 foteli z logo WOŚP trafi na oddziały: pediatrii, laryngologię i OIOM dziecięcy.

Co więcej, na tym nie kończą się dary od WOŚP: niedługo do opolskiego szpitala trafią leżanki na oddział chirurgii dziecięcej.

Fotele już są na oddziałach, są wyposażone w kółka, co ułatwia ich przestawianie między salami, mogą być też rozkładane. Są przeznaczone przede wszystkim dla rodziców, którzy czuwają przy swoich pociechach w trudnych dla nich chwilach.

Więcej o:
Komentarze (62)
Opole. WOŚP przekazała szpitalowi specjalne fotele dla rodziców
Zaloguj się
 • ercu

  Oceniono 38 razy 16

  To są właśnie te "drobiazgi" których nie kupuje ministerstwo. Po to jest WOŚP, by uzupełniać nie utrzymywać. To do tych wszystkich krzyczących, że WOŚP to kropla w morzu wydatków ministerstwa. Owszem to kropla, ale ona czyni różnicę. Czyni ja bo MY chcemy ją czynić, a MY nic nie musimy. Jurek też nic nie musi, ale chce. Przeciwnicy WOŚP też chcą, ale nie potrafią.

 • lady_ela

  Oceniono 46 razy 14

  Rozumiem, że każdy szanujący się pisior odmówi korzystania z takiego fotela tak samo jak nie życzyli sobie leczenia swoich dzieci sprzętem od WOŚP.

 • 31.februarius

  Oceniono 33 razy 13

  "WOŚP przekazała szpitalowi w Opolu 47 foteli dla rodziców - dzięki nim będą mogli w komfortowych warunkach towarzyszyć dzieciom podczas hospitalizacji."

  Ciekawe w czym by rodzice towarzyszyli hospitalizowanym dzieciom gdyby nie Juras?!

 • j23-nadaje

  Oceniono 24 razy 10

  W rewanżu caritas przyśle księciunia który rodzicom ulży dobrym słowem, a i może któreś dziecko weźmie "pod swoją opiekę"

 • hanusinamama

  Oceniono 7 razy 7

  Ile PIS płaci matołkom za minusowanie tego? Ludzie sie cieszą, ze dzieci beda mogly normalnie z rodzicami byc w szpitalu, ze rodzic w ludzkich warunkach bedzie mógł czuwać przy dziecku...i masa minusów. Rozumiem ze te pisowskie trole maja po 17 lat, bo kazdy rodzic nie wazne za jaka jest partią - wie jak to jest wazne

 • frickvandevil

  Oceniono 9 razy 7

  Jurku, do końca świata i jeden dzień dłużej :-*

 • hatteras

  Oceniono 39 razy 7

  Was kiedykolwiek slyszal ,aby Ociec dyrektor -57 najbogatszy Polak - przekazal cokolwiek na chorych,biednych,bezdomnych,czy na osierocone dzieci?

 • spyderman2

  Oceniono 12 razy 6

  po wygranych wyborach pis dalej będzie walczył z p. Owisakiem i jego orkiestrą tylko dlatego że pisowskie tłuste kocury nie mogą położyć łapsk na zebranej kasie

 • valun

  Oceniono 4 razy 4

  ale dziś na gazecie pisiorki minusują, strach ich ogarnia ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX