Nauczyciel, który uderzył ucznia w Głogowie to szef klubu "GP". Miał być zasłużonym obywatelem miasta

Nagranie ze szkoły w Głogowie

Nagranie ze szkoły w Głogowie (youtu.be/iVThXPFCNXY)

Nauczyciel, który uderzył ucznia w twarz w szkole, to 68-letni Jan R. Mężczyzna szefuje klubowi "Gazety Polskiej", a niedawno wystąpiono o nadanie mu tytułu zasłużonego obywatela Głogowa. Jak ustaliła Gazeta.pl nauczyciel już poprosił, by mu go nie wręczać.

W internecie pojawiło się nagranie z Zespołu Szkół Samochodowych i Budowlanych w Głogowie, na którym widać, jak nauczyciel uderza w twarz jednego z uczniów.

- Nie rozumiesz tego? Jak ci poprawię z drugiej, to ku*** spadniesz - mówi nauczyciel tuż po tym, jak uderza ucznia z otwartej dłoni. O sprawie dowiedział się starosta, który zawiesił nauczyciela, z kolei dyrektor Zespołu Szkół złożyła zawiadomienie w prokuraturze.

 

Trwa wyjaśnianie incydentu, jednak "Gazeta Wrocławska" dotarła do informacji na temat bohatera nagrania. Okazuje się, że nauczyciel to 68-letni Jan R., z wieloletnim stażem.

Nauczyciel z Głogowa to szef klubu "GP". Ma zostać honorowym obywatelem

Gazeta wskazuje, że część uczniów szkoły bierze w obronę nauczyciela, wskazując, że uderzony nastolatek "ciągle go prowokował". Wrocławska "Gazeta Wyborcza" pisze z kolei. że na Facebooku powstała już grupa poparcia utworzona przez kilku uczniów, którzy zbierają głosy pod petycją w obronie nauczyciela.

Jak się okazuje, 68-letni Jan R. jest nie tylko nauczycielem. To także szef klubu "Gazety Polskiej" w Głogowie, a niedawno do Rady Miejskiej miasta trafił wniosek o nadanie Janowi R. tytułu zasłużonego obywatela miasta. Wystąpił o to Klub Radnych Jana Zubowskiego, a komisja poparła ten wniosek.

Z informacji Gazeta.pl wynika, że Jan R. poprosił przewodniczącego Rady Miejskiej, by wycofano wniosek o nadanie mu tego tytułu.

Tydzień na Gazeta.pl. Tych materiałów nie możesz przegapić! SPRAWDŹ

Polski uczeń w czołówce europejskiej, ale jego nauczyciel już nie

Znasz reguły ortografii? To ten quiz jest jedynie formalnością
1/19Mam ochotę zagrać w __, wiesz, gdzie jest lotka?
Zobacz także
 • Zdjęcie ilustracyjne Do trzech uderzeń drewnianą deską. Szkoła w USA przywraca kary cielesne. "Kolejne narzędzie"
 • Nagranie ze szkoły w Głogowie Głogów: nauczyciel uderzył ucznia w twarz. Jest nagranie. Dyrektorka szkoły mówi o prowokacji
 • Nowe informacje ws. śmierci Pawła Chruszcza, radnego z Głogowa Nowe fakty ws. śmierci radnego Pawła Chruszcza. Rodzina ma zastrzeżenia do pracy prokuratury
Komentarze (299)
Głogów. Nauczyciel, który uderzył ucznia, to szef klubu "Gazety Polskiej". Ma zostać honorowym obywatelem
Zaloguj się
 • bacowa

  Oceniono 126 razy 48

  Jeśli to szef klubu Gazety Polskie to pewne na 200% że prokuratorka umorzy postępowanie argumentują to ,,okazaniem niezadowolenia'' przez nauczyciela na zachowanie ucznia

 • zgred151

  Oceniono 107 razy 29

  Takie zachowanie nauczyciela potwierdza z jakich kregow sie wywodzi , Facet czuje sie bezkarny , bo pisuary nie pozwola mu zrobic krzywdy

 • partyboi

  Oceniono 61 razy 25

  Gazeta Polska - i wszystko jasne. Tradycyjny model wychowania. Najpierw do kościółka, później wpier*ol żonie/córce/synowi/uczniowi (niepotrzebne skreślić).

 • angus1000

  Oceniono 32 razy 24

  Tak czy inaczej to na pewno obrońca życia nienarodzonych. Pewnie jakiś kumpel Godkowej. Z narodzonymi to już co innego.

 • partiota4

  Oceniono 42 razy 12

  Na tym polega pisowska demokracja- mamy większość i możemy bić mniejszość po gębie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje