Jacek Wojciechowicz zawiesza kampanię wyborczą. Ze względu na wypadek 87-letniego ojca

Jacek Wojciechowicz nie zjawił się w czwartek na konferencji prasowej, na której miał przedstawić kandydatów swojego ruchu "Akcja Warszawa". Kandydat na prezydenta musiał zająć się swoim 87-letnim ojcem.

Jacek Wojciechowicz jest kandydatem na prezydenta Warszawy i przewodniczącym komitetu wyborczego "Akcja Warszawa”. Polityk zawiesił dziś swoją kampanię wyborczą. 

Jacek Wojciechowicz przerywa kampanię

W środę wieczorem sąsiedzi ojca Jacka Wojciechowicza znaleźli 87-letniego mężczyznę w bardzo złym stanie. Starszy mężczyzna był poobijany i unieruchomiony. Podejrzewa się, że spadł ze schodów. Mężczyzna znajduje się obecnie w szpitalu w stanie ciężkim.

W czwartek rano Jacek Wojciechowicz miał wziąć udział w konferencji prasowej na Placu Bankowym. Miał podczas niej zaprezentować kandydatów ruchu "Akcja Warszawa", którzy będą walczyć o stanowiska w nadchodzących wyborach samorządowych. Sztab wyborczy kandydata na prezydenta Warszawy poinformował, że Jacek Wojciechowicz z samego rana udał się do Raciborza, gdzie mieszka jego ojciec. 

Z informacji do których dotarł "Fakt", wynika, że Jacek Wojciechowicz zawiesił kampanię wyborczą. 

Nie ma mowy o żadnym ostatecznym zawieszeniu czy wycofaniu się. Jacek Wojciechowicz miał dziś dzień przerwy od kampanii ze względu na sytuację rodzinną - mówi w rozmowie z Metrowarszawa.pl Grzegorz Gruchalski, szef sztabu wyborczego Jacka Wojciechowicza.

Mówi również, że dzisiejszy brak Jacka Wojciechowicza na konferencji nie oznacza, że komitet "Akcja Warszawa" nie działa. - Działamy i to bardzo prężnie - dodaje. 

Już 21 października wybierzemy władze samorządowe

Więcej o:
Komentarze (30)
Jacek Wojciechowicz zawiesza kampanię wyborczą. Ze względu na wypadek 87-letniego ojca
Zaloguj się
 • benia_b

  Oceniono 10 razy 6

  Jacek! Współczuję, ale wracaj do Raciborza, tam twoje miejsce.

 • Bogdan Gawlik

  Oceniono 15 razy 5

  Brawo za ten czyn. Rodzice są najważniejsi! Jeszcze nie jedna kampania przed Panem.

 • grazena

  Oceniono 6 razy 4

  panie Wojciechowicz " kicha" pan w swoje gniazdo przy każdej okazji ale czerpało się wielkimi łyżkami afeeeee jakim pan chce być prezydentem???? Warszawo pomyśl !!!!!

 • abrus7

  Oceniono 8 razy 2

  Oczywiście współczuję panu kandydatowi jednak w kampanii nie ma to większego znaczenia, ten facet nie nadaje się do rządzenia miastem, zaszedł za skórę mieszkańcom gdy odpowiadał za transport, komunikację i infrastrukturę, siedział w układzie z HGW a teraz gdy ta go wykopała na śmietnik, robi jej podkopki choć sam nie ma zaplecza ani poparcia społecznego.

 • totylkoja000

  Oceniono 7 razy 1

  Pocałunek śmierci... niepełnosprawny umysłowo NIESIoŁOWSKI poparł mikro-kandydata Wojciechowicza, który odsunięty od koryta PO, zatęsknił za szmalem.

 • proteusz33

  Oceniono 12 razy -2

  Poseł Stefan Niesiołowski (PSL-UD) poparł niezależnego kandydata na prezydenta Warszawy Jacka Wojciechowicza. „To dla mnie ogromny zaszczyt, bo wszyscy znamy pana marszałka, jego przeszłość, jego walkę o wolną Polskę” - oświadczył Wojciechowicz.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX