Dominik Tarczyński leci na konferencję do USA? Będzie na niej bloger od rasistowskich teorii

Dominik Tarczyński widnieje na liście prelegentów konferencji Phyllis Schlafly Gateway Eagle Council, organizowanej przez amerykańskie środowiska prawicowe. Wśród innych mówców znajdziemy m.in. blogera, który przekonuje o zależności między rasą a ilorazem inteligencji.

Konferencja Phyllis Schlafly Gateway Eagle Council obędzie się między 14 a 16 września na lotnisku w Saint Louis w USA.

Dominik Tarczyński na konferencji skrajnej prawicy w USA

Jak można sprawdzić na portalu thegatewaypundit.com, który współorganizuje wydarzenie, jednym z panelistów będzie poseł Dominik Tarczyński.

Czym jest samo wydarzenie? Jak informuje serwis itsgoingdown.org będzie to spotkanie różnej maści skrajnie prawicowych aktywistów, publicystów, youtuberów, a nawet przedstawicieli prawicowych partii w Europie. Na konferencji będą m.in. przedstawiciele niemieckiej eurosceptycznej i antyimigranckiej partii Alternatywa dla Niemiec (AfD). Obecność Dominika Tarczyńskiego u boku polityków AfD nie dziwi - polityk w wielu publicznych wypowiedziach podkreślał swoją niechęć wobec uchodźców.

Kontrowersyjna jest jednak obecność na konferencji kanadyjskiego youtubera i publicysty Stefan Molyneuxa. Kanadyjczyk w swoich programach przedstawia tezę, jakoby iloraz inteligencji był uzależniony od rasy. Molyneux przekonywał w jednym z programów, że na samej górze jeśli chodzi o inteligencję znajdują się aszkenazyjscy Żydzi natomiast na samym dole Afroamerykanie, Afrykanie subsaharyjscy, pigmeje i rdzenni Australijczycy. Wszyscy pozostali są "gdzieś pomiędzy".

Wysłaliśmy do Dominika Tarczyńskiego maila z pytaniem, czy wiedział, że na konferencji będzie Molyneux. Czekamy na odpowiedź.

Tydzień na Gazeta.pl. Tych materiałów nie możesz przegapić! SPRAWDŹ

Więcej o:
Komentarze (126)
Dominik Tarczyński leci na konferencję skrajnej prawicy w USA
Zaloguj się
 • menel13

  Oceniono 38 razy 14

  >>> Molyneux przekonywał w jednym z programów, że na samej górze jeśli chodzi o inteligencję znajdują się aszkenazyjscy Żydzi natomiast na samym dole Afroamerykanie, Afrykanie subsaharyjscy, pigmeje i rdzenni Australijczycy. Wszyscy pozostali są "gdzieś pomiędzy".<<<

  Bo takie są wyniki badań.

  youtube.com/watch?v=b3-hY1dgLUo

 • obserwatorfiubziu

  Oceniono 22 razy 8

  IMBECYL, DEBIL I IDIOTA WSZYSTKIE TE STOPNIE PASUJĄ DO TEJ KREATURY =TARCZYŃSKIEGO!

 • aja_88

  Oceniono 9 razy 7

  z tą inteligencja to akurat prawda

 • skamen

  Oceniono 9 razy 7

  Jenot to ma klawe życie.Gupi jak szpadel a i tak to zapraszają to hameryki aby wygłosił swoje chore teorie .I pewnie mu jeszcze zapłacą bo za darmo w życiu by nie poleciał.

 • tygrys102

  Oceniono 11 razy 7

  kto idiocie wizę dał ?

 • pi.mi

  Oceniono 14 razy 6

  Będzie bredził o swoim dziadzie co to ponoć generałem był a potem się okazało że zwykłym kmieciem co to Żydów po wojnie łapał...?

  A gustowne futerko spakował...?

  A co jak go nam tam czarni i Meksykanie na dziewczynkę przerobią...? ;-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX