Komentarze (152)
Sędziowie zadawali pytania Trybunałowi Sprawiedliwości UE. Są wzywani przez rzecznika dyscypliny
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • cztery0000ziobra

  Oceniono 5 razy 5

  Postanowili orzekać wg prawa i sumienia, a nie pod dyktando panny Zbysi. I niech w tym postanowieniu wytrwają!

 • loneman

  Oceniono 11 razy 5

  Ciekawe czasy gdy ktos musi tlumaczyc sie z przestrzegania prawa, 'Konstytucja' jest slowem "obrazliwym" a obrazac moze do woli innych strona rzadowa i prawicowa za co nie ponosi zadnych konsekwencji 😡

 • jurek4491

  Oceniono 6 razy 4

  Pod tymi rządami , terror trwa .
  Niech MOTŁOCH który głosował na PiS patrzy i podziwia .

 • damtek

  Oceniono 4 razy 4

  Nowe już działa i wprowadza odgórne zalecenia:

  "Prokuratura okręgowa w Warszawie 31 sierpnia br. umorzyła śledztwo w sprawie pobicia, naruszenia nietykalności cielesnej i znieważenia 13 "kobiet z mostu". Uzasadniono umorzenie tym, że kopnięcia, popychanie i zniewagi nie były objęte umyślnością."
  Małgorzata/twitter

 • damtek

  Oceniono 4 razy 4

  Pytaliśmy Ziobrę, ilu trefnych prokuratorów wyrzucił. I tu szok! Tylko jednego. Awansował zaś cały "kryminał zawodowy" zamiast go wsadzić. Tak się skończyła budowa nowej "linii orzeczniczej" po "reformie" prokuratury. Izba Dyscyplinarna posłuży do likwidacji niewygodnych ludzi.
  Kurier Polityczny/twitter

 • tygrys102

  Oceniono 12 razy 4

  rzecznik krs...łotr spod ciemnej gwiazdy...sprzedawczyk i Judasz...lepiej powieś się matole

 • cmochall

  Oceniono 5 razy 3

  Jednym slowem Panstwo totalitarne zaczyna dzialac! Zegnaj demokracjo!

 • Wieslaw Kwiecien

  Oceniono 3 razy 3

  Opozycjo, zapamiętaj nazwisko tego zastępcy rzecznika dyscyplinarnego i spraw aby zniknął z wymiaru sprawiedliwości na zawsze.

 • aronia0

  Oceniono 3 razy 3

  Podla zmiana.

 • damtek

  Oceniono 3 razy 3

  Z badań wynika, że wystarczy 3,5% populacji stawiającej czynny opór rządowi, by doprowadzić do realnej zmiany społecznej. Dr Katarzyna Kasia, filozofka i socjolożka, wykład „Strategie oporu i przyszłość demokracji”, teraz w siedzibie Obywateli RP.
  Małgorzata/twitter

 • acototak

  Oceniono 4 razy 2

  Postkomuna coraz bezczelniejsza

 • damtek

  Oceniono 2 razy 2

  ędziowie z Łodzi przyjęli uchwałę popierającą sędziów Bartłomieja Przymusińskiego i Igora Tuleyę. Rzecznik dyscyplinarny żąda od nich wyjaśnień w sprawie ich wypowiedzi w mediach. Łódzcy sędziowie uważają, że to tłumienie "zasadnej krytyki", a nowa KRS powinna podać się do dymisji.
  okopress/10.09.2018

 • westgreg

  Oceniono 16 razy 2

  Sędzia, jak każdy człowiek ma własną opinię na temat ziobrowych rewolucji i nic groźnego nie ma w tym, że ją wypowie, byle w wyrokowaniu nie kierował się sympatiami politycznymi (a jak zacznie się takowymi w orzekaniu kierować, do dla przykładu powinien być wychłostany publicznie i czci na zawsze pozbawiony).

  Ale to zadawanie pytań TSUE to jakaś paranoja. Zdaję sobie sprawę, że jej celem jest krycie własnej dupy, ale czy sędziowie nie widzą, że na głupków wychodzą. Po to sędzia jest sędzią, aby wyrok w sprawie wydać. Jak nie potrafi, to niech się w materii dokształci. Zapytać innego sędziego o rozstrzygnięcie to obywatel (czy instytucja) może samodzielnie. Przedszkole.

  A przed wydaniem wyroku niewłaściwego chroni nas wieloinstancyjność sądowa.

  Sędziowie na własne życzenie wpisują się w ziobrowe idiotyzmy.

 • wynanc2

  Oceniono 3 razy 1

  Gonić tą złodziejską kaste sędziów! Wszyscy won do zamiatania ulic!

 • optymus58

  Oceniono 3 razy 1

  W mysl KONSTYTUCJI WYROKI W IMIENIU RZECZPOSPOLITEJ POLSKI WYDAJA SADY A NIE KRS...w mysl PiS jest INACZEJ ...kazdy wyrok czy tez dzislania sluzace wydaniu zgodnego z porzadkiem prawnym maja byc KONTROLOWANE PRZEZ KRS...KONIEC NIEZALEZNYCH SADOW!!!

 • Wiesław Stypinski

  Oceniono 7 razy 1

  tuleja broni zwykłych ludzi przed PIS-skazany za zabójstwo Bogucki zgodnie z wyrokiem tego ćwoka ćwierć miliona odszkodowania za rzekomo zle warunki odsiadki; gang obcinaczy palców przez jego bezczelne pytanie do TSUE zamiast wyroku na wolności bezczelny drakoński wyrok na Kamińskiego czekam na szybkie działanie izby dyscyplinarnej przy SN i równie szybkie wyrzucenie ćwoka z zawodu

 • zawsze-zielony2014

  Oceniono 2 razy 0

  Wielki szacunek dla Igora Tuleyi ! Zapewne umiłowanie demokracji wyniósł z domu rodzinnego. Ojciec absolwent znanego moskiewskiego Uniwersytetu, który słynie z demokratycznych tradycji. Matka Lucyna Tuleya funkcjonariusz Milicji Obywatelskiej odpowiedzialna za inwigilowanie służb dyplomatycznych. Sędzia Tuleya znany miłośnik historii ma pełną wiedzę na temat metod stalinowskich dlatego tak błyskotliwie wypowiada się na ten temat. Mam nadzieję, że bohaterski Igor Tuleya zostanie w nagrodę Prezesem Sądu Najwyższego ! Tylko gdzie go wysłać na nauki ... ?

 • kasiapanowie

  Oceniono 29 razy -1

  Sędziowie zadawali pytania wyborcze polityczne czy apolitycznie ?

 • zawsze-zielony2014

  Oceniono 6 razy -2

  Tuleya nie jest niezależny. To przykład znaczy ( on jest przykładem) na celowość zmian w Sądach. Tak ustrojowych jak i personalnych. Byłem blisko jego środowiska. Opinia lekkoducha mającego problem z uzależnieniami to tylko sygnał. Obecnie jego aktywność to próba znalezienia się w celebryckiej rzeczywistości. Tuleya jest zależny i to od wielu osób. Dlaczego nie możemy zobaczyć jego jak i innych oświadczeń majątkowych ? Dlaczego tak tego bronią? To nie jest próba tworzenia teorii spiskowej a próba pokazania zdemoralizowanego środowiska, którego IT jest przykładem i dlatego jest na "froncie". Szkoda, że PiS rozpoczął tę debatę ponieważ mocno ją upolitycznił. Jeżeli nie znajdziemy w systemie demokratycznym sposobu na "obywatelską" kontrolę nad Sądami to obecna patologia trwać będzie.

 • smurfmadrala

  Oceniono 14 razy -2

  Sądy postpeerelowskie są wolne, tak, może nawet najwolniejsze na świecie ?
  Procesy po 10, 15 lat to normalka.
  W zamkniętych okręgach wyborczych polskich więzień, ferajna skazana za "niewinność"
  prawie w 100 % głosuje na niejaką Platformę O. ksywa "Ambergold",
  ileż postępaków, tolerastów, zwolenników "wolnych" sądów siedzi w polskich kryminałach !
  POdałbym link do wyników wyborczych w ZK ale cenzura GW "miłośnie" odrzuca wszelki jad niesłychanej nienawiści, łatwo samemu sprawdzić - "wyniki wyborów w polskich zakładach karnych".
  cbdu

 • Te Pe

  Oceniono 20 razy -2

  Czy zadali pytanie dlaczego gość skazany za morderstwo odbywa karę w systemie półotwartym i czy zadali pytanie o to, ile żyją ludzie ? bo obydwie sprawy łączy jedno - prawomocne wyroki wydane przez niezawisłych sędziów. Niezawisłych od rozumu.

 • val_drakul

  Oceniono 28 razy -2

  Frankenstein .......

 • 12saurom

  Oceniono 13 razy -3

  Obowiązkiem sędziów jest być lojalnym wobec państwa polskiego. Poza tym najwyższą wykładnią jest konstytucja, gdzież to byli ci wszyscy sędziowie, gdy za rządów PO dokonano skoku na TK gdzież to był wtedy Tuleja i inni.

  Sądownictwo w Polsce jest najgorzej oceniane a sprawy toczą się przez wiele miesięcy. Jakież to pozytywne propozycje zmierzające do poprawy pracy sądów ci panowie przedstawili.

  Żadnych w końcu im ten stan odpowiadał.

  Jaka to była sprawiedliwość za PO

  Sędzia kradnie ubrania koledzy z kasty wyrabiają jej żółte papiery.

  Chłopak z gdańska ukradł chleb skazano go na dwa lata więzienia.

  Sędzia kradł bateryjki kolesie nic nie zrobili w końcu przecież to członek kasty.

  Kobieta ukradła batonik w sklepie skazano ją na 500 złotych grzywny.

  Sędzia Tołpczewski okradł kobietę z 50 złotych zwiał zatrzymany przez policję. Początkowo zawieszono go potem się odwołał i koledzy z kasty orzekli, że jest niewinny gdyż to było przez roztargnienie.

  Chory psychicznie chłopak za kradzież batonika skazany na 2 lata więzienia.

  Piotr Najsztub dziennikarz z przemysłu pogardy i nienawiści po pijaku bez prawa jazdy spowodował wypadek miesiąc prac społecznych

  Piotr F potrącił z skutkiem śmiertelnym skazany na dwa lata więzienia.

  Dominik Wałęsa pobicie kobiety do nieprzytomności miesiąc pracy społecznej

  Paweł P skazany za na 5 lat za pobicie nastolatka w Świeciu.

  Jednym słowem jak masz głośne nazwisko jesteś synem kogoś ważnego masz ochronę z strony oligarchy z PO jesteś bezkarny.

  Jesteś zwykłym Kowalskim otrzymujesz wyrok na wiele lat

  Oto sprawiedliwość w Polsce

 • brzmski

  Oceniono 7 razy -3

  a...

  na feretronach, lewackich, w stulecie odzyskania niepodległości...
  tuleja, ups...
  stuleja!!!

 • mrkazzz

  Oceniono 19 razy -3

  Naklejka na zniczu "niezależne sądy=kontrola władzy" to ja się pytam gdzie były "niezależne sądy" gdy zapewniano bezkarność PRL-oskim oprawcom i zdrajcom, rozgrabiano majątek narodowy, wyrzucano ludzi na bruk, nie płacono wynagrodzeń pracownikom, zabierano dzieci rodzicom, strzelano do POLAKÓW w obronie prezesa z PO !!! Gdzie była ta niezależność przy gorliwym podporządkowywaniu się telefonom z ministerstwa i tuszowaniu afer. Gdzie była niezależność przy grabieży OFE przez PO/PSL. Gdzie była ta niezależność przy zaklepywaniu referendum konstytucyjnego mimo braku wymaganej frekwencji aby zadowolić rządzących komunistów i TW Alka ? Do chwili obecnej sądownictwo to bolszewicka mafia stosująca dyktaturę prawniczą wrogą POLAKOM !

 • genocidezionism

  Oceniono 24 razy -4

  Teraz Tuleya bedzie tulejki na tokarce robił jak go prYucza do zawodu albo psy na spacer bedzie wyprowadzal

 • endrju1521

  Oceniono 18 razy -4

  Sędziowie są niezawiśli ?

  ...granica niemiecko-rosyjska na Wiśle, coraz bliżej...

 • beton44

  Oceniono 19 razy -7

  Za ostro manipulujący tytuł - o dzielni żołnierze frontu propagandy z GW - wasi dziadkowie z Trybuny Ludu z lat 50/60 ubiegłego wieku byliby z was dumni...

 • supertlumacz

  Oceniono 9 razy -9

  Sędzia Tuleja na zdjęciu to typowy prawnik. Podobnie jak w przypadku mecenasa Rogalskiego, twórcy teorii helowej o sztucznej mgle w Smoleńsku, mimo kolejnych operacji plastycznych ślady genetycznego upośledzenia są widoczne na twarzy.

 • guest_wiec1

  Oceniono 15 razy -9

  Tych przestepców co kierowali pytania do TS nalezałoby w ogóle wywalic i do pierdla - przepisy nie przewiduja takiej mozliwości ot tak w dodatku wstrzymując postepowania lub wykonalność - cos takiego nie istnieje. Poza tym cała przestepczośc w togach do odstrzału i pod sad - wszyscy sa nasiaknięci przestępczością - potrzeba zupełnie nowych ludzi. I nie ma znacz\eia czy porzadki zobioą pisiory, platformersi czy inni lewacy - byle zrobili, bo poki co nikt z tym nic nie robi - pisiory udają i kłamia, a zero tylko zmienia stanowiskami prokur watorów udając zmiany. Smiech na sali.

 • diabel-tasmasnki-reaktywacja-d

  Oceniono 22 razy -12

  A gdyby policjant, zamiast podjąć interwencje skierował pytanie to TSUE o to, czy to właściwe że ma w danej sytuacji interweniować?

 • zbinigniew

  Oceniono 17 razy -13

  kto tu czuwa nad ocenianiem- dałem minus wyszłó 2+

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX