Tragiczny wypadek w Biłgoraju. Samochód z 19-latką i 22-latkiem wyrzuciło prosto pod ciężarówkę

Tragiczny wypadek w Biłgoraju. 22-latek podróżujący z 19-letnią pasażerką uderzył w stojący na drodze samochód. Siła uderzenia wyrzuciła auto na przeciwny pas, którym jechała akurat ciężarówka. Nie udało się ich uratować.

Do wypadku doszło wczoraj wieczorem w Biłgoraju na trasie Korytków Duży - Sokołówka. Ok. godz. 20.30 dyżurny biłgorajskiej policji otrzymał zgłoszenie do wypadku.

Biłgoraj. W wypadku zginęła 19-latka i 22-latek

Na miejscu funkcjonariusze zastali trzy samochody osobowe i ciężarową scanię. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 57-letni mężczyzna próbował zepchnąć na pobocze swojego volkswagena, który zepsuł się w trakcie jazdy. Za nim zatrzymał się 26-letni kierowca forda. W ich stronę jechał hondą jechał 22-latek, w jego samochodzie znajdowała się 19-letnia pasażerka.

Mężczyzna nie zdążył zahamować i uderzył w forda, ten z kolei wjechał w volkswagena. Honda pod wpływem uderzenia została wyrzucona na przeciwległy pas, którym akurat jechała ciężarowa scania.

22-latka i 19-latki nie udało się uratować. Jak informuje policja scanią jechał 31-letni mieszkaniec Ukrainy. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi. Prokurator zlecił przeprowadzenie sekcji zwłok ofiar wypadku.

Więcej o:
Komentarze (173)
Tragiczny wypadek w Biłgoraju. Nie żyje 19-latka i 22-latek
Zaloguj się
 • 2random

  Oceniono 62 razy 46

  "Mężczyzna nie zdążył zahamować i uderzył w forda"
  Durny SKU...EL. Jeden z wielu, ktorzy nie wiedzą, co do bezpieczna prędnośc i odległość. Wielu takich jedzie kierowcom "na ogonie" i nie rozumieją nawet, gdy zdejmujesz nogę z gazu i ich zwalniasz. Miszczowie kierownicy, ku... ich mać.

 • puotka

  Oceniono 58 razy 32

  Jechał za szybko, dlatego nie zdążył wyhamować. Ale my dalej wymagajmy na egzaminie na prawo jazdy wymiarów tablicy rejestracyjnej... Tego wypadku nie byłoby, gdyby kursy na prawo i egzamin kładły wiekszy nacisk na skutki nadmiernej prędkości, czas reakcji i możliwości samochodu.

 • ailanthus1980

  Oceniono 18 razy 18

  Tak to jest, za kierownicą 22-letni pacan, który robi wszystko, tylko nie uważa na drodze.

 • farcry3

  Oceniono 34 razy 14

  przed chwilą na A2 pod Strykowem 26-latka też zginęła. Giną ludzie i to młodzi. Jakie doświadczenie mogli mieć Ci ludzie ? Na naszych drogach się zrobiła rzeżnia. Nie wiem czy tylko ja mam takie wrażenie bo z wiekiem się robie marudny, czy faktycznie tak jest. mam wrażenie, że szczególnie milenialsi jeżdża bardzo ostro nie mając jednoczesnie umiejętności.

 • Jerzy Stromski

  Oceniono 10 razy 10

  Słabe szkoleleniena nauce jazdy, złe za słabe kary za przewinienia młodych kierowców i ułańskie podejscie do jazdy daja efekty. W Niemczech nowi kierowcy maja 2lata próbne. Jeżeli przekroczą przepis, sa odrazu wzywani do specjalnej nauki. To kosztuje kilkaset Euro, potem egzamin na nowo. Nastepnym razem się sto razy zastanowi zanim pojedzie jak ułan.

 • srv14

  Oceniono 35 razy 9

  "Suweren" ponoć boi się emigrantów jako potencjalnych terrorystów a w Polsce podczas wakacji zgineło w wypadkach samochodowych około 700 osób i sprawcami w większości były to osoby określane jako sól tej ziemi .I tak jest we wszystkich aspektach życia jeśli chodzi o znajomość prawa i dostosowania swoich zachowań do obowiązujących przepisów

 • herrpietru

  Oceniono 85 razy 9

  A w niemczech jak to w niemczech, spokojnie i wesoło a co najważniejsze multikulturowo. W piątek w Duisburgu 17 latka została zaatakowana przez 5 turków uzbrojonych w noże (prawdziwi twardziele). A wczoraj wieczorem w Köthen 22 letni niemiec został zaczepiony a następnie pobity przez 2 afgańczyków - dzisiaj rano zmarł w szpitalu. Takie rzeczy to już prawdę mówiąc norma, niema tygodnie w którym nie informuje się o jakimś morderstwie dokonanym przez uchodźcę.

 • kataryniarski

  Oceniono 22 razy 8

  Śmierć w wyniku wypadku samochodowego w weekendową noc, to ulubione zajęcie na ścianie wschodniej młodzieży! :D

  matecznik PiS...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX