Pogoda w niedzielę. Ciepło i bez opadów będzie prawie w całej Polsce

Pogoda w niedzielę będzie wręcz idealna: pogodnie z niewielkim zachmurzeniem. Letnia aura może na jakiś czas zostać przerwana na wschodzie Polski - tam gdzieniegdzie może popadać.

Po zróżnicowanej sobocie pogoda w niedzielę ma być łagodniejsza. Najcieplej 9 września będzie na zachodzie Polski: tam termometry wskażą do 24 stopni Celsjusza w Zielonej Górze i Gorzowie Wielkopolskim, 23 stopnie we Wrocławiu i Poznaniu. Z kolei 22-20 stopni będzie w Gdańsku, Opolu, Łodzi, Olsztynie, Krakowie i Lublinie.

Prognozy pogody na niedzielę wskazują też, że chłodniejsze będą dwa rejony kraju: północny wschód (w Giżycku zaledwie 16 stopni Celsjusza) oraz południe - mieszkańcy Ustrzyk Dolnych powinni ubrać się cieplej, tam także 16-17 stopni C.

Pogoda w niedzielę. Deszcz na wschodzie, bez burz

Także według prognoz TVN Meteo pogoda w niedzielę może zepsuć się tylko na wschodzie kraju. W reszcie Polski będzie słonecznie, z niewielkim zachmurzeniem, i pogodnie.

Na wschodzie możliwe są przelotne opady, głównie w rejonach Suwałk i Białegostoku, choć niewykluczone, że niewielki deszcz spadnie też na Podkarpaciu. Meteorolodzy nie przewidują w swoich prognozach, by w niedzielę 9 września gdziekolwiek w Polsce zagrzmiało.

Więcej o pogodzie na pogoda.gazeta.pl.

Tydzień na Gazeta.pl. Tych materiałów nie możesz przegapić! SPRAWDŹ

Więcej o:
Komentarze (1)
Pogoda w niedzielę. Ciepło i bez opadów prawie w całej Polsce
Zaloguj się
  • 31.februarius

    Oceniono 3 razy -1

    Dzś gwałtowne burze nad Skandynawią; nad Szwecją przedzie tajfun "Wybory" i zmiecie ze sceny politycznej samobójcze, dla tego niegdyś wspaniałego kraju, lewactwo!

    Mętshit je konsekwentnie przemilczał, ale dzisiaj mleczko się rozleje ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX