Pogoda w pi徠ek. Pochmurno, na zachodzie burze i deszcz. Jedyny plus: b璠zie ciep這 [POGODA NA DZI因

Pogoda w pi徠ek zapowiada si na stosunkowo ciep陰, cho nad ca陰 Polsk wyst瘼owa b璠zie zachmurzenie. W kilku miejscach mo瞠 popada, a na zachodzie mo磧iwe s burze.

Według prognoz pogody piątek będzie przebiegał przede wszystkim pod znakiem sporego zachmurzenia. Chmury nie wpłyną jednak na temperaturę: w całym kraju będzie co najmniej 20 stopni Celsjusza.

Najcieplej będzie na północy i zachodzie kraju, gdzie według serwisu Windy, będzie do nawet 26 stopni Celsjusza. Tyle wskażą termometry w Gorzowie Wielkopolskim i Olsztynie. Między 25 a 23 stopnie Celsjusza będzie z kolei w Szczecinie, Suwałkach czy Gdańsku. Podobna temperatura wystąpi też w Warszawie i Krakowie (23 stopnie).

Chłodniej będzie na wschodzie: 21 stopni w Białymstoku czy 20 w Zamościu.

Pogoda w piątek. Deszcz na południowym wschodzie

Według prognoz pogody TVN Meteo mimo sporego zachmurzenia nad Polską, tylko w kilku miejscach może popadać. Największe prawdopodobieństwo opadów obejmuje południowy wschód kraju, województwa lubelskie i podkarpackie.

Deszcz wystąpić może też na zachodnich krańcach Polski, m.in. w okolicach Szczecina i Zielonej Góry. Tam także przewiduje się wystąpienie burz, dotyczy to praktycznie całego województwa lubuskiego, zachodniej części dolnośląskiego i sporej części zachodniopomorskiego.

Więcej o pogodzie na pogoda.gazeta.pl.

Wi璚ej o: