Stalowa Wola. Świadek i drużba spieszyli się z obrączkami. BMW wypadło z drogi, obaj zginęli

Dwóch mężczyzn zginęło w wypadku na wyjeździe ze Stalowej Woli w kierunku Tarnobrzega. Ich bmw uderzyło w drzewo. Media podają, że byli to świadek i drużba w drodze na ślub.

Do tragicznego wypadku doszło w sobotę po godz. 13 na drodze wojewódzkiej nr 871. Według wstępnych ustaleń policji bmw, którym jechało dwóch mężczyzn, zjechało z drogi, dachowało, a następnie uderzyło w betonowy słup i drzewo. 

Gdy na miejscu pojawiły się służby, obaj mężczyźni w wieku ok. 25 lat już nie żyli. Ich ciała udało się wyciągnąć dopiero po podniesieniu pojazdu przez strażaków przy użyciu specjalistycznego sprzętu - podaje lokalny serwis stalowka.net.

Serwis nowiny24.pl podaje, że ofiary wypadku to świadek i drużba, którzy spieszyli się na ślub i wieźli obrączki dla młodej pary. Na miejscu wypadku pojawili się później państwo młodzi, którzy przyjechali po obrączki. Wg stalowka.net wiedzieli jedynie, że doszło do wypadku, ale nie zdawali sobie sprawy, jak tragicznie się on skończył.

Nie wiadomo, dlaczego auto zjechało z drogi na prostym odcinku trasy. Wypadek bada prokuratura. Oględziny przeprowadził biegły sądowy. 

Więcej o:
Komentarze (183)
Stalowa Wola. Świadek i drużba zginęli w wypadku w drodze na ślub
Zaloguj się
 • saves

  Oceniono 37 razy 25

  Dziś mając 1000zł można zostać posiadaczem BMW. I takich najwięcej po wsiach jeździ.

 • heliheli

  Oceniono 34 razy 24

  przyczyna wypadku ?? zapier/dalali . Szkoda gosci ale jak sie zapier/dala to sie ginie .

 • pryszcze.duszy

  Oceniono 43 razy 21

  Przyzwolenie na zapitalanie "szybko, ale bezpiecznie" i pogarda dla ograniczeń prędkości nie gasną w narodzie. A ilu adwokatów BMW się zleciało. Niemca bronicie? :v
  Trzeba niewiele poruszać się autem po kraju, żeby nie skojarzyć tej marki z chamską jazdą, niezależnie czy jest to auto duże/małe/nowe/stare. No chyba, że własnie użytkownicy BMW stają w obronie, jeśli tak to mam do was przesłanie - spróbujcie jeździć mniej więcej zgodnie z przepisami, automatycznie takich jak ten nagłówków podnoszących wam ciśnienie będzie mniej :*

 • eend

  Oceniono 34 razy 16

  Specyfika tego samochodu z umiejetnościami i wiekiem POLSKICH kierowców daje takie rezultaty. Nie ma dnia, żeby nie było informacji o wypadku z udziałem BMW. W 8 na 10 wypadków są to szrotowozy czyli pojazdy kilkudziesięcioletnie+brak mózgu kierowcy efekt do przewidzenia. Ale statystycznie w dwóch przypadkach na 10 są to prawie nowe samochody a jednak bach!. Czyli w naszym krajowym wydaniu BMW to jednak wyznacznik stan umysłu kierowcy .... Z jaką prędkością (powyżej 150) musieli "grzać" weselnicy , żeby tak sprasować samochód? Wyrazy współczucia dla rodzin bo to młodzi ludzie (jak zwykle) i okropna tragedia.

 • brajanu

  Oceniono 22 razy 12

  Co te BMW.
  Na ten samochód trzeba mieć w Polsce specjalne papiery. Młodzi nienpotrafia jeździć tym samochodem.

 • tegepe

  Oceniono 17 razy 9

  Polak w bmw to jak małpa z żyletką.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX