Pogoda w sobotę. Czy to już początek jesieni? Wciąż ciepło, ale pochmurnie. Na południu deszcz

Pogoda pierwszego dnia września będzie już bardziej jesienna, choć wciąż w całym kraju będzie ponad 20 stopni. Deszcze mogą wystąpić zwłaszcza na południu kraju.

Do końca astronomicznego lata jeszcze ponad dwa tygodnie, ale pogoda wraz z przyjściem września zapowiada się na bliższą jesieni. Według prognoz pogody na sobotę 1 września mieszkańcy południowej części Polski powinni przygotować się na zachmurzenie, a co za tym idzie: na przelotne deszcze.

Deszcz może pojawić się w Zielonej Górze, Wrocławiu, Katowicach, a także w Łodzi - wynika z prognoz TVN Meteo. Co więcej w Małopolsce i na Podkarpaciu możliwe jest wystąpienie burz z deszczem.

W reszcie kraju, choć też możliwe jest zachmurzenie, będzie dosyć pogodnie.

Prognoza pogody na weekend [POGODA]

Pogoda w sobotę 1 września. Ciepło, ale nie upalnie

Mimo chmur i ewentualnego deszczu na południu, prognozy pogody wskazują, że w sobotę będzie stosunkowo ciepło. Wyjątkiem jest część Śląska, okolic Wałbrzycha i Wrocławia, gdzie termometry wskażą mniej niż 20 stopni Celsjusza.

W reszcie kraju będzie co najmniej powyżej 21 stopni, a w centralnej, południowej i południowo-wschodniej części Polski termometry wskażą ponad 24 stopnie. Najcieplej, bo około 26 st., będzie w Tarnobrzegu i Krakowie.

15 dat z historii naszego kraju, które każdy Polak musi znać. Poniżej 13/15 to wstyd
1/15Kiedy został koronowany pierwszy król Polski?
Zobacz także
  • Lech Wałęsa wychodzi z bazyliki św. Brygidy, gdy głos ma zabrać Andrzej Duda Obchody 38. rocznicy Porozumień Sierpniowych. Wałęsa wyszedł z kościoła, gdy zapowiedziano Dudę
  • Fragment nagrania z Magdalenki Prawicowy dziennikarz: Kaczyński brzydził się piciem w Magdalence. Co innego widać na nagraniu
  • Aleksandr Zacharczenko, przywódca samozwańczej Republiki Donieckiej Nie żyje Aleksander Zacharczenko. Lider Donieckiej Republiki Ludowej zginął w wyniku wybuchu
Komentarze (1)
Pogoda w sobotę. Zapowiada się na ciepły dzień, ale na południu Polski popada
Zaloguj się
  • 64stasiek

    0

    jak nie wiecie, to ja wam powiem. Nie, to absolutnie jeszcze nie początek jesieni.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje