Na stacjach LOTOS taniej tankują nie tylko związkowcy. Spółka daje też rabaty księżom

Stacja benzynowa koncernu Lotos w Gdyni

Stacja benzynowa koncernu Lotos w Gdyni (Fot. Dominik Sadowski / Agencja Gazeta)

LOTOS przekazał, że w ciągu 13 lat wydał dwa tysiące kart rabatowych księżom. Na zniżki mogą liczyć też związkowcy.

LOTOS w odpowiedzi na pytanie portalu tvn24bis.pl przekazał, że jeszcze w 2005 roku przejął umowy z diecezjami na zniżki podczas kupna sieci Esso. Później spółka rozszerzała tę współpracę i przez 13 lat diecezjom wydano ponad dwa tysiące kart rabatowych.

LOTOS nie chciał ujawnić, jakie warunki i rabaty otrzymują księża. Spółka odmawiając tej informacji powoływała się na tajemnicę handlową. Jednocześnie LOTOS wskazał, jakie rabaty daje najczęściej:

Zazwyczaj poziom rabatów wynosi w zależności od rodzaju paliwa od kilku do kilkunastu groszy, 10-15 proc. w przypadku wybranych towarów i usług

Związkowcy z rabatami na stacjach LOTOS

29 sierpnia LOTOS poinformował, że podpisał umowę z NSZZ "Solidarność", na mocy której związkowcy otrzymają jednolite stawki rabatowe.

Użytkownicy związkowych kart LOTOS Biznes mogą liczyć na kilka lub kilkadziesiąt groszy za każdy litr paliwa, a także zniżkę na produkty na stacjach.

Rabatami od LOTOS objęto też część związkowców z Forum Związków Zawodowych, m.in. z przemysłu chemicznego czy związkowcami ze służb mundurowych.

15 dat z historii naszego kraju, które każdy Polak musi znać. Poniżej 13/15 to wstyd
1/15Kiedy został koronowany pierwszy król Polski?
Zobacz także
  • Lech Wałęsa wychodzi z bazyliki św. Brygidy, gdy głos ma zabrać Andrzej Duda Obchody 38. rocznicy Porozumień Sierpniowych. Wałęsa wyszedł z kościoła, gdy zapowiedziano Dudę
  • Fragment nagrania z Magdalenki Prawicowy dziennikarz: Kaczyński brzydził się piciem w Magdalence. Co innego widać na nagraniu
  • Tatar wołowy Lidl wycofuje ze sklepów tatar wołowy. W badaniach stwierdzono obecność pałeczek Salmonella
Komentarze (181)
LOTOS daje rabaty nie tylko związkowcom. Zniżki otrzymują też księża
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje