Wypadek na A4 w okolicach Rzeszowa. Cztery osoby ranne po czo這wym zderzeniu

Wypadek na A4 w Bratkowicach. Dzisiaj rano dosz這 do wypadku na A4 w Bratkowicach pomi璠zy S璠ziszowem Ma這polskim a Rzeszowem. W wyniku zdarzenia ranne zosta造 cztery osoby.

Trasa w Bratkowicach jest nieprzejezdna. Uczestników ruchu obowiązuje objazd drogą wyznaczaną przez policjantów.

Wypadek na A4 w Bratkowicach

Do wypadku na A4 w Bratkowicach doszło w wyniku zderzenia się volkswagena z mercedesem. Tym pierwszym podróżowało aż ośmiu pasażerów. Kierowca volkswagena prawdopodobnie chciał wyprzedzić pojazd poruszający się przed nim. Zjeżdżając na lewy pas zderzył się z mercedesem jadącym z naprzeciwka. Oba samochody uderzyły w barierki energochłonne. Część volkswagena stanęła w ogniu. W wypadku obrażenia odniosły aż cztery osoby. Oba pasy ruchu pozostaną zablokowane przez jeszcze kilka godzin.

Pomyśl, zanim wyprzedzisz lub wyminiesz inne auto. Życie człowieka jest cenniejsze niż twój pośpiech

Wi璚ej o:
Komentarze (15)
Wypadek na A4. Do zdarzenia dosz這 w okolicach Rzeszowa
Zaloguj si
 • ffffffh

  Oceniono 9 razy 9

  Czy to na pewno by這 na A4 (autostrada)? Z opisy wynika, 瞠 zderzenie by這 czo這we - to raczej ma這 prawdopodobne na autostradzie. No chyba, 瞠 kt鏎e z aut jecha這 pod pr康.

 • zwiros

  Oceniono 4 razy 4

  "Zje盥瘸j帷 na lewy pas zderzy si z mercedesem jad帷ym z naprzeciwka." Na autostradzie?! Odstawcie sobie prochy, przynajmniej podczas pisania.

 • antares777

  Oceniono 4 razy 4

  Pseudo dziennikarski be趾ot cz這wieka, kt鏎y 鈍iata nie widzia

 • ffffffh

  Oceniono 2 razy 2

  Zdejmijcie ten artyku z g堯wnej, albo go poprawcie. Troch to s豉be jest. VW zajecha drog mercedesowi jad帷emu szybciej lewym pasem i zosta przez tego mercedesa uderzony z ty逝, wi璚 gdzie tu zderzenie czo這we. To raz. Dwa - volkswagen to bus, w kt鏎ym mo瞠 jecha nawet wi璚ej ni 8 os鏏, a tekst sugeruje jakby to by這 co nietypowego. Po trzecie - co to za tekst: "Cz窷 volkswagena stan窸a w ogniu"?

 • ortpol

  Oceniono 2 razy 2

  Tymczasem ta sama gazeta ale rzeszowski dzia: "Jak wynika ze wst瘼nych ustale, 23-letni kieruj帷y volkswagenem transporterem podejmuj帷 manewr wyprzedzania najprawdopodobniej nie ust徙i pierwsze雟twa przejazdu jad帷emu lewym pasem mercedesowi sprinterowi. Dosz這 do zderzenia, w efekcie kt鏎ego oba pojazdy uderzy造 jeszcze w bariery ochronne. Volkswagen zapali si i ca趾owicie sp這n掖." Cenisz dobre dziennikarstwo?

 • wasaty_janusz

  Oceniono 1 raz 1

  UD czyta/a co napisa/a przed publikacj tego be趾otu?

 • buttersbottombitch

  0

  Czy kto wie, ile jest w roku dni bez wypadku na A4?

Aby oceni zaloguj si lub zarejestrujX