Pedofil z Pomorza zatrzymany. Mówił chłopcu, że ma go dotykać. To znany animator kultury

Pedofil z Pomorza znalazł się w rękach policji. Marek W. miał molestować 14-letniego chłopca. Policja zabezpieczyła nagrania w tej sprawie. Jego fragmenty opublikował "Fakt".

Marek W. to osoba znana na Pomorzu. Jest on psychologiem i animatorem kultury, ponadto angażuje się społecznie. Brał udział w wystąpieniach w szkołach i na wydarzeniach młodzieżowych.

Jak doszło do zatrzymania Marka W.?

Marka W. o molestowanie oskarżyła matka 14-letniego chłopca, który znajdował się pod opieką mężczyzny na obozie w Olecku. Tam pedofil z Pomorza miał zwabić nastolatka do pokoju, a następnie kazał mu się rozebrać. Potem wydzwaniał do rodziców chłopca twierdząc, że syn potrzebuje pomocy psychologicznej. Dziecko ostatecznie wyznało matce prawdę. Kobieta postanowiła zastawić pułapkę na pedofila. Z pomocą prywatnych detektywów założyła chłopcu podsłuch. W ten sposób powstały nagrania z rozmowy chłopca z Markiem W.

Szokujące nagranie

Fragmenty nagrania opublikował "Fakt". Sytuacja miała miejsce w samochodzie Marka W. - Nie dotykaj mnie - krzyczał 14-latek do swojego oprawcy, gdy ten zatrzymał samochód na polu kukurydzy. Pedofil zaczął przekonywać go, że to "przełamywanie barier, to będzie nasza tajemnica". Chłopiec bronił się mówiąc "nie dotykaj mnie, to moje majtki". Wyraźnie zdenerwowany mężczyzna odpowiedział mu na to: - Będziesz dotykał mnie, a ja mam dotykać ciebie. Dokończymy to później.

Marek W. miał odjechać na zlot harcerski na Wyspie Sobieszewskiej, gdzie zatrzymała go policja. Związek Harcerstwa Polskiego poinformował, że Marek W. nie jest związany z ZHP i nie wchodził w skład kadry zlotu, a poszkodowany chłopiec nie jest członkiem Związku. 

"Nie pełnił na zlocie żadnej funkcji ani nie realizował żadnych zajęć wychowawczych. Marek W. prowadzi własną działalność, która nie jest w żaden sposób związana ze Związkiem Harcerstwa Polskiego. Z naszej wiedzy wynika również, że nie jest związany z Urzędem Miejskim w Gdańsku" - czytamy w oświadczeniu przesłanym do naszej redakcji. ZHP dodaje, że w zlocie bierze udział 1200 instruktorów i wychowawców, którzy przeszli niezbędne szkolenia związane z wymaganiami, jakie stawia  Ministerstwo Edukacji Narodowej. 

Zarzuty dla pedofila z Pomorza

Marek W. trafił do aresztu na razie tylko na 3 miesiące. Jednak sąd ma zamiar postawić mu trzy zarzut trzykrotnego doprowadzenia małoletniej osoby poniżej 15. roku życia do poddania się innej czynności seksualnej. Grozi mu za to 12 lat więzienia. Marek W. nie przyznaje się do winy.

W pierwszej wersji artykułu podaliśmy, że Marek W. molestował dzieci podczas zlotu harcerskiego. Za pomyłkę przepraszamy.

Pedofilia w kościele. Watykan odczuwa ból i wstyd'. Papież reaguje na skandal w Pensylwanii

Więcej o:
Komentarze (109)
Pedofil z Pomorza zatrzymany. Mówił chłopcu, że ma go dotykać. To znany animator kultury
Zaloguj się
 • stronzo_bestiale

  Oceniono 37 razy 17

  Homoseksualny zbok. Masa takich kręci się przy dzieciakach. Nie tylko księża - wśród aktywistów i domorosłych terapeutów, pomagaczy, psychonaciągaczy.
  To jest niewyleczalne. Pierdel się należy a potem dożywotni zakaz zbliżania się do dzieci.

 • citaobscura

  Oceniono 86 razy 12

  -=-=-=-=-=-=-=-
  No to co, lewaccy aktywiści już jadą z akcją wywieszania małych bucików
  na drzwiach psychologów i domów kultury?

 • stanislawperkoz

  Oceniono 39 razy 7

  Ale jak to? Skąd oburzenie? Przecież to są takie trendy, to jest wolność i krzewienie wolnej miłości, przecież pedzie są tacy delikatni, on chciał ubogacić chłopaczka, pokazać ścieżkę samorealizacji i doznań!!! Czy będzie jakiś list w obronie? Może ktoś to zainicjuje? Gdzie są społecznicy lbgsre coś tam?

 • 31.februarius

  Oceniono 17 razy 7

  "Marek W. odjechał na zlot, gdzie zatrzymała go policja, z którą współpracował detektyw."

  Zlot "Lato z dotykaniem 2018" ...

 • 4v

  Oceniono 20 razy 6

  Czy sprawa dotyczy też młodszych dzieci, czy tylko tego 14-latka? Bo w przypadku 14-latka ciężko już mówić o pedofilii. To jest oczywiście obrzydliwe, to jest wykorzystywanie swojej pozycji OPIEKUNA, to jest łamanie prawa (artykuł 200, o ile mnie pamięć nie myli) ale jednak pedofilia to pociąg do DZIECI.

  14-latek może oczywiście wyglądać jak dziecko, ale nie musi.

  określanie tego jako pedofilia de facto szkodzi walce z pedofilią, gdyż rozmywa ją. dziś czasem nawet związek 18-latki i 25-latka jest postrzegany jako związek pedofila i jego ofiary. właśnie przez rozmywanie pedofilii! a kto rozmywa, jak nie dziennikarze?

  PS. od lat mówię: przyjrzeć się tym wszystkim animatorom, dorosłym harcerzom, trenerom od tańca i sportu! połowa z nich to są zboki!

 • dryl1

  Oceniono 40 razy 6

  Homoseksualiści i pedofile powinni mieć zakaz pracy z dziećmi i młodzierzą. Wszędzie , w kościele, szkołach , domach kultury. Niech się realizują na innej niwie.

 • twzelnik

  Oceniono 4 razy 4

  Kolejny psycholog wymagający pomocy (co najmniej) psychologa...

 • bede_jojczyl

  Oceniono 8 razy 4

  Prawdą jest, że ludzie o takich skłonnościach po prostu są i będą dążyć do ułożenia sobie życia w taki sposób, aby mieć kontakt z dziećmi. Dlatego zostają nauczycielami, trenerami, księżmi itp.

 • komuno

  Oceniono 22 razy 4

  Niedawno była informacja o pedofilu z Bydgoszczy - też animatorze kultury i sportu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX