Łódzkie. 19-latek pobił i podpalił konkubinę. Kobieta bała zgłosić się na policję. "To diabeł"

19-latkowi z gminy Aleksandrów grozi nawet dożywocie za usiłowanie zabójstwa. Mężczyzna najpierw znęcał się i bił 36-letnią konkubinę, potem ją podpalił. - Niektórzy mówili, że to "diabeł". Facet, którego nie chciałoby się znać - tak miejscowi w rozmowie z TVN24 opowiadają o chłopaku.

Dramat rozegrał się 9 sierpnia w domu jednorodzinnym w małej miejscowości w gminie Aleksandrów (województwo łódzkie). Arnold S., 19-letni właściciel posesji, znęcał się tam nad swoją 36-letnią konkubiną. 19-latek podczas awantury bił i kopał kobietę, po czym wyciągnął ją za włosy na podwórko. Następnie polał 36-latkę benzyną i podpalił.

Kobieta była tak zastraszona, że nie powiadomiła policji o całym zajściu, nie poszła też do lekarza. Dopiero po około dwóch tygodniach od tych wydarzeń poinformowano o wszystkim organy ścigania - zrobił to anonimowy informator. Gdy policja wypytywała 36-latkę o zdarzenie, ta na początku wymyślała różne wersje.

Dopiero później, po zabezpieczeniu dowodów, śladów, otrzymaniu opinii lekarza, a także dzięki zeznaniom pokrzywdzonej, służby miały pełen obraz zbrodni Arnolda S.

Miejscowi o 19-latku: Niektórzy mówili, że to "diabeł"

22 sierpnia policja zatrzymała mężczyznę, który usłyszał zarzuty usiłowania zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem, za co grozi nawet dożywocie. Sąd zastosował wobec 19-latka 3-miesięczny areszt tymczasowy.

Miejscowi w rozmowie z TVN24 wspominają, że 19-latek miał wcześniej nie tylko problemy z prawem, ale też opinię brutalnego i nieprzewidywalnego. - To chłopak, który od zawsze sprawiał problemy. Niektórzy mówili, że to "diabeł". Facet, którego nie chciałoby się znać - opowiadają.

Dzwonisz na 112 i co dalej? Te rzeczy musisz powiedzieć, żeby szybko i sprawnie wezwać pomoc

Więcej o:
Komentarze (46)
Łódzkie. 19-latek znęcał się, pobił i podpalił konkubinę. "To diabeł"
Zaloguj się
 • malepifko

  Oceniono 25 razy 23

  "Arnold S."

  Powiadają, że im bardziej patologiczna rodzina, tym bardziej tandetne imię.

 • 3jw60

  Oceniono 19 razy 13

  A co na to Kuria, przecież są do tego egzorcyści, w najbliższej parafii zawezmą się i Diabła wypędzą. Przywrócą chłopaka Panu.

 • drozd215a

  Oceniono 16 razy 12

  Ale jak on ją musiał kochać.

 • ja5569

  Oceniono 19 razy 11

  19 lat i juz mu sie seks znudzil? Zmanierowany jakis.

 • dziadekjam

  Oceniono 25 razy 11

  " Arnold S., 19-letni właściciel posesji, znęcał się tam nad swoją 36-letnią konkubiną. 19-latek podczas awantury bił i kopał kobietę, po czym wyciągnął ją za włosy na podwórko. Następnie polał 36-latkę benzyną i podpalił"
  ==========================
  Czy ta posesja to spadek po zmarłych rodzicach, a jeli tak, to radzę zbadać przyczyny ich zgonu...

 • 4v

  Oceniono 16 razy 10

  19 lat i już "właściciel posesji"? taki to ma życie...

 • 31.februarius

  Oceniono 22 razy 8

  "To chłopak, który od zawsze sprawiał problemy. Niektórzy mówili, że to "diabeł". Facet, którego nie chciałoby się znać - opowiadają."

  żeby tylko w tym kiciu funkcjonariuszom jakiej krzywdy nie zrobił ...

 • wawiak57

  Oceniono 15 razy 7

  Utylizować bez sądu, szkoda pieniędzy podatników.

 • haha-to-ja

  Oceniono 17 razy 5

  I znowu ten łamiacy news od wczoraj? nie za dużo tych stazystów

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX