Komentarze (214)
Fregaty Adelaide. Mateusz Morawiecki: Nie blokowałem żadnej decyzji
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • evergreen111

  Oceniono 15 razy 7

  "Nic nie blokowałem". Czyli że Andrzej "Budyń" Duda i Mariusz "Sodomita" Błaszczak sami z siebie zrobili w Australii durniów? HA HA HA!!!

 • fragola50

  Oceniono 10 razy 6

  Czy można wiedzieć, w jakim celu do Australii wraz z PADem pojechał pan Błaszczak??

 • barakuda62

  Oceniono 12 razy 6

  Serial Krzywoustego "Codzienne rżnięcie głupa" ciąg dalszy 🤣🤣🤣

 • k0lec

  Oceniono 16 razy 6

  A jak cię złapią za rękę, to mów, że to nie twoja ręka...

 • Tomasz K.

  Oceniono 5 razy 5

  Podobno Morawiecki był pierwszym kapitanem tych fregat ;)

 • michur51

  Oceniono 5 razy 5

  typowy pissbolszewik, to nie ja. a co wina tuska?

 • darren.p

  Oceniono 5 razy 5

  "Nie było żadnej mojej decyzji blokującej...". Hahahaha. A jaką ty premierku lud dudek możecie podjąć samodzielną decyzję?

 • rozdeptany_przez_pis_robak

  Oceniono 9 razy 5

  Jeżeli taki jest prawdziwy Polak - katolik, czyli notoryczny kłamca jak Morawiecki, to ja nie przyznaje się do wspólnoty z takimi "Polakami".

 • pysio62

  Oceniono 15 razy 5

  Cecha charakterystyczna dla tak zwanego "premiera" Mateusza Dyzmy Morawieckiego jest konfabulacja, czyli opowiadanie roznego rodzaju bajek, jak na przyklad z tymi negocjacjami z UE. W tym tak zwanym "rzadzie" nie ma nikogo kto nadawalby sie na referenta w gminie, wiec jak mozna mowic o rzadzie.

 • hastatrespasos

  Oceniono 6 razy 4

  Po antynarodowym, szowinistycznym, postkomuszym nierządzie bezprawia i niestrawności Kacze Gumno wymaga nie tyle modernizacji, ale dekaczyzacji. Porównywalnej z denazyfikacją w Niemczech po II wojnie światowej. Wszelkie karygodne analizy i mściwe decyzje herszta sPISku, likwidujące praworządność odzyskaną dzięki POKOJOWEMU NOKAUTOWI b. PRL przez Wałęsę z Jaruzelskim, doprowadziły do katastrofalnej likwidacji demokracji. Odrzucając solidarną współpracę z bogatszymi państwami UE, które solidaryzując się z nami płaciły miliardy na rozwój Polski, kaczy nierząd z premedytacją działa na szkodę Polski i interesów narodowych. Katastrofa armii traktowanej przez szmacierwicza jak ołowiane żołnierzyki, to jeden nie z siedmiu, ale z 777 grzechów głównych kaczyzmu.

 • salsolo.4

  Oceniono 10 razy 4

  Jak Matołusz mówi, że nie było to znaczy, że było. U nałogowego łgarza wszystko na opak.

 • goldendeliceus

  Oceniono 4 razy 4

  A jednak Krasnoludki są na świecie, szczególnie w Polsce PiS!!!
  Dzięki takim wiadomością, nie ma szans na nudy.

 • niko8472

  Oceniono 10 razy 4

  Oczywiscie ze niczego nie musial blokowac;) Ktos wpuscil Adriana w maliny podsuwajac mu mysl ze moze dysponowac budzetem MON. Nie moze. Koniec, kropka.

 • pawel_groupon

  Oceniono 8 razy 4

  "Po rządach naszych poprzedników armia wymaga tak szeroko zakrojonej modernizacji". Faktycznie widać, że zajęto się najpilniejszymi potrzebami armii. Zrezygnowano ze zbędnych helikopterów Caracal. Za to w ekspresowym tempie, bez przetargu, zakupiono niezwykle potrzebne armii samoloty dla VIPów.
  Teraz czuję się znacznie bezpieczniej.

 • komentarz.satyryczny

  Oceniono 8 razy 4

  MON nie podjął decyzji i dlatego jego szef Błaszczak mówił że leci kupić fregaty.
  Ciekawe akurat, tego jednego Mateuszka miałem za kłamcę ale inteligentnego, czyżbym miał zmienić opinię. No bo chyba nie myślą że ludzie SĄ AŻ TAK GŁUPI?

 • tr1975

  Oceniono 4 razy 4

  Już nawet siebie zaczęli traktować, jak to robią od dłuższego czasu ze społeczeństwem, zakłamane piSeSmańskie wieprze.

 • japka_putina

  Oceniono 10 razy 4

  Spójność przekazu godna przedszkolaków.

 • felicjan.dulski

  Oceniono 12 razy 4

  Bo nie fregaty chodziło, a o kuwety.
  Kuwety dla kota prezesa.
  Nastąpiło przekłamanie: kuwety - kur.wety - kórwety...
  Korweta, fregata (na fregatę zabiera się Beatę) jeden PieS.

 • marc.pl

  Oceniono 12 razy 4

  Idioci głosowali na idiotów a skutki tego odczuwamy teraz wszyscy. Polska przestała być traktowana jako poważne i obliczalne państwo, premier Australii Malcolm Turnbull odwołał spotkanie z Dudą. Oprócz Orbana nie ma chętnych do rozmów z naszymi pisowskimi dyplomatołkami.

 • jzd

  Oceniono 10 razy 4

  Nie blokował bo w tym.momencie odkrywał zaginiony ląd Atlantyde

 • jurek4491

  Oceniono 16 razy 4

  Tydzień myślał i beknął , to nie ja , ale jajca .

 • jurek4491

  Oceniono 16 razy 4

  KRĘCENIE trwa , czary mary nie ma winnych , czy nie lepiej wszystko zrzucić na poprzedników , to wina Tuskowych i byłoby po sprawie .

 • pszczolkaprezesa

  Oceniono 18 razy 4

  To jasne jak Słońce, że nic nie blokował. W końcu za cienki bolek z niego jest. Od takich decyzji jest capo di tutti capi z Żoliborza, a nie kukiełka w roli premiera.

 • sector23

  Oceniono 14 razy 4

  Osobiście wynegocjuje Taktyczny Parasol Ochronny Opatrzności Boskiej nad Polską. Zatem wszystkie te korwety, Caracale, rakiety czy inne tam pociski są zbędne.
  Zresztą jak już będzie trzeba, to jeszcze raz położy się w Szczecinie tę samą stępkę, co już tam leży, bo została położona pod flotę promów pasażerskich. Efektownie i oszczędnie a ciemny suweren i tak to kupi.

 • kryweg

  Oceniono 3 razy 3

  No to ja się pytam jaki TUMAN (że nie powiem : ch..) organizował ten wyjazd na drugi kraniec świata jeśli nie było tam nic do załatwienia !! Po co leciał tam Płaszczak ??

  Przecież polecieli do Australii w bardzo gorączkowym dla tego państwa okresie - trwała walka o przejęcie stanowiska szefa rządu ! Nikt tak naprawdę nie miał dla naszych asów czasu. Tylko ewentualne podjęcie rozmów w sprawie korwet byłoby jakimś usprawiedliwieniem, bo przecież nie spotkanie pod kościołem z Polonią. Nawet ambasada nie była na to przygotowana, a w Australii spotkania nie odbywają sie nigdy pod kościołami z prostej przyczyny : nie wszyscy są zwolennikami wiary naszych klęczników !!!

  W efekcie p.o. prezydenta Polski urządził sobie, swojej małżonce, "ministrowi MON" i kupie znajomych wycieczkę na antypody za nasze ciężko zarabiane pieniądze.
  Czyżby Matołusz biorący pensję za udawanie premiera miał zamiar za tę wycieczkę zapłacić.?
  No w końcu ma z czego... A gęba coraz bardziej krzywa i nochal urósł o kolejne centymetry !!!

 • nalesniku

  Oceniono 5 razy 3

  ja nie blokowalem, ja sie zesralem...

 • mila12.1

  Oceniono 3 razy 3

  wobec nieustającego kłamstwa człowiek staje się bezbronny

 • hastatrespasos

  Oceniono 5 razy 3

  Karuzela sPISkowych kłamstw, wykrętów, manipulacji, odwracania kaczych trzewi więdnącymi piórami i tępym ogonem rozkręca się z dnia na dzień. Ani Kwaczyński, ani żaden z jego podnóżków ministrantów, nigdy w życiu nie powiedział prawdy. Wszyscy oni takim zaprzeczaniem samym sobie, negowaniem faktów kompromitują się coraz bardziej. Ale co gorsza, miliony zidiociałych Kaczogumniaków wierzą im w każdą brednię. A im więcej bzdur płynie z ust tych świętoszków, tym bardziej rośnie sPISkowi w sondażach. Kiedy wreszcie Polacy ockną się z tego letargu, wywołanego kryminalnymi słowami jego Kaczej Nikczemności o POLSCE W RUINIE sprzed wyborów w 2015 r.?

 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 9 razy 3

  Ubek Piotrowicz ponoć planuje wyjść z UE. Niech ubek Piotrowicz pamięta, że jak Janukowycz na Ukrainie wstrzymał negocjacje akcesyjne z EU to wybuchł majdan.

  A Pisuary ZOMO nie mają...

 • munkela

  Oceniono 5 razy 3

  Teatrzyk kukielkowy Cara-Samozwanca Jaroslawa nadaje program satyryczny i nastepuje tzw.
  wpadka bo spoleczenstwo ani mysli smiac sie.

  Panowie, grajacy w ciuciubabke i gluchy telefon, naleza do tzw. najwyzszych wladz RP !!!
  Chyba wiec nie wypada zachowywac sie jak grono absolutnych idiotow .

  Cala sprawa jest bardzo prosta. Miala byc podpisana umowa intencyjna ale podpisana nie zostala bo Brudzinski wygral spor z Blaszczakiem.

  Blaszczak chcial podpisania umowy ale Brudzinski, dla ktorego wyniki zblizajacych sie samorzadowych i parlamentarnych wyborow sa duzo wazniejsze niz stan obronnosci kraju byl przeciwny podpisaniu tejze .
  Bal sie, ze stoczniowcy szczecinscy beda glosowac na kandydatow innych partii.

  Jak wiadomo fregaty o ktorych byla mowa sa stare, wymagaja modernizacji ale PLYWAJA !

  Natomiast polskie stocznie maja problemy z budowa okretow patrolowych z funkcja zwalczania min „Czapla” i korwet "Miecznik".

  I tak to znowu, po raz kolejny, kukielki Kaczynskiego osmieszyly Polske na arenie miedzynarodowej a Prezydent RP upiekszyl to wszystko "wisienka na torcie" nazywajac w swoim wystapieniu Nowa Zelandie, Irlandia.

 • arkadly2

  Oceniono 5 razy 3

  Albo Morawiecki kłamie, co nie byłoby dziwne, albo Adrian poleciał na wakacje na koszt podatnika, co również nie byłoby dziwne. Koryto plus, przyzwyczajajmy się.

 • kukunapniu

  Oceniono 7 razy 3

  Nie było tematu fregat, nikt nic nie negocjował, nikt nic nie blokował, ten wyjazd nie był wyjazdem oficjalnym, jedynie prywatnym wyjazdem na urlop w sezonie narciarskim na antypodach.

  Wszyscy wzięli to na opak, ale to normalne bo w Australii chodzą do góry nogami.

 • zritah49

  Oceniono 3 razy 3

  Po rządach naszych porzedników, Polcy i Polaki....

 • nefretete55

  Oceniono 9 razy 3

  OCZYWISCIE WINA TUSKA MORAWIECKI 3 -LATA MIELISCIE ZEBY WOJSKU CHOCIAZ SAPERKE KUPIC /TO JEST ŁOPATA DO OKOPOW/ A WY NIC TYLKO WOJSKO DEWASTUJECIE

 • student_zebrak

  Oceniono 5 razy 3

  chwileczke - poprosze o dokumenty - maliniak jedzie z oficjalna wizyta do Aus i NZ. Gdzie sa materialy MSZ i MON przygotowane przed wyjazdem? W kazdej delegacji jest etap planowania, gdzie sa dokukenty. Gdzie jest sprawozdanie maliniak z wyjazdu SLUZBOWEGO?

 • mikejar

  Oceniono 9 razy 3

  TO DUDUS SAM TO WYMYSLIL ??????????? Agata dala mu $ 5 na zakupy.!!!!!!!!!! Myslal ze kupi DWIE ADELAJDY I bedzie mial interes zycia. Sprzeda na zlom !!!!!!!!!
  A TU MATOUSZEK z rodu MATOLEK pozazdroscil interesu I SAM chcial kupic bez posrednikow. REASUSUJAC , Tak to jest jak IDIOCI biora sie do POWAZNYCH SPRAW.
  STARY MORAWIECKI JEST NA KRYMIE ( darmowe wczasy od Putina) pewnie syn nie konsultowal z tatusiem tego pomyslu OGOLNIE WSTYD I ZENADA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  TAKIE INTERESY ROBIA TYLKO W PIS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • andrzejw52

  Oceniono 3 razy 3

  On jak się nie pomyli to prawdy nie powie.

 • burkaklucha

  Oceniono 7 razy 3

  Kto tu, do cholery, rządzi ?! Kto podejmuje decyzje i ponosi za nie odpowiedzialność? Jesteśmy w stanie "totalnej" anarchii.

 • bog43

  Oceniono 7 razy 3

  Dyzma przy tych pisowskich baranach to absolutny ekspert . Tego się nie da okreslic innym słowem jak ; WY-PIER-DALAĆ PO WSZE CZASY

 • ferryk

  Oceniono 9 razy 3

  To mi przypomina starą grę w "Tata wariata". Jasne ,że premier nie blokował tylko prezes bo jego kot nie wyraził zgody.

 • loneman

  Oceniono 9 razy 3

  Tak samo prawdziwe jak inne "dementi", brak planow ws. ustaw antyaborcyjnych czy kampanijne ukrywanie najwiekszych szuj z Pissu - nosz qrna jakos mu NIE WIERZE 😱😈

 • 600ps

  Oceniono 11 razy 3

  Krzywousty znowu klamie !!!!!!!. I takie osoby reprezentuja polski rzad smiechu warte.

 • kotprezesa

  Oceniono 13 razy 3

  Cyrk...
  Nieprawdaż? PiSSowskie matoły?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX