Andrzej Rosiewicz przed rozmową w TVP Info zaczął stepować. Michał Rachoń nie krył radości

Andrzej Rosiewicz, polski piosenkarz, który został zaproszony do programu Michała Rachonia, aby porozmawiać o ekologach i wycince drzew w Bawarii, wszedł do studia, stepując i nucąc jeden ze swoich utworów.

Prowadzący program TVP Info "Minęła 20" Michał Rachoń często wprowadza do niego elementy rozrywkowe. Wczoraj taki element wprowadził się sam dzięki Andrzejowi Rosiewiczowi, który jest częstym bywalcem w TVP. Piosenkarz wszedł do studia, nucąc swój przebój "Czy czuje Pani cha-chę" i jednocześnie stepując.

Sytuacja wywołała żywą reakcję dziennikarza.

Rozmawiali o ekologach i korniku drukarzu

Andrzej Rosiewicz, który jak się okazało ukończył studia z melioracji wodnej na SGGW, rozmawiał z Michałem Rachoniem na temat organizacji ekologów, które nie protestowały przeciwko wycince drzew w Bawarii, kiedy zaatakował je kornik drukarz. Odniósł się również do decyzji poprzedniego ministra środowiska Jana Szyszki o wycince drzew w Puszczy Białowieskiej. Były minister studiował na SGGW w tym samym czasie co Andrzej Rosiewicz.

Rosiewicz coraz częstszym gościem programu

Piosenkarz pojawił się w programie "Minęła 20" już po raz kolejny. W połowie czerwca wypowiadał się u Michała Rachonia na temat porażki polskich piłkarzy podczas pierwszego mundialowego meczu. Był również w TVP Info pod koniec lipca i komentował bieżące wydarzenia.

Więcej o:
Komentarze (227)
Andrzej Rosiewicz przed rozmową w TVP Info zaczął stepować. Michał Rachoń nie krył radości
Zaloguj się
 • pies_fafik

  Oceniono 67 razy 57

  Uważam, że w kolejnym programie Pani Jadzia z warzywniaka powinna komentować kwestię zakupu fregat w Australii...

 • achzarit

  Oceniono 57 razy 49

  W Bawarii wycina się lasy uprawiane. Natosmiast puszczę pierwotną - Bayrischer Wald pozostawion bez ingerencji. Czego nie zrobiono w Białowieży. TVPiS łze.

 • Maciek Medyj

  Oceniono 40 razy 36

  A tam zaraz "stepować". Po prostu deptał biegające po studiu korniki.

 • polak_katoli

  Oceniono 44 razy 34

  Jak TV taki ekspert ;) A poważnie to: syf, kiła i wodorasty

 • R Henke

  Oceniono 33 razy 33

  Tańczył Jaruzelskiemu Gorbaczowowi to i nadprezesowi też może różnica żadna . Czasy się zmieniają a błazen wciąż ten sam....

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 59 razy 33

  ja wam wszystko wyśpiewam... PRL mi się przypomniał dzięki Rosiewiczowi, etatowej gwieździe z czasów Gierka i Jaruzelskiego

 • blechtrommel

  Oceniono 54 razy 32

  Rachoń szybko mógł przebrać się za penisa, jak to wcześniej robił walcząc o względy partii, i postepowaliby razem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX