Policyjny pościg ulicami Rawy Mazowieckiej. Kierowca skończył w rowie. W aucie przerażona 2-latka

Pijany 29-latek uciekał przed policją ulicami Rawy Mazowieckiej. Nie zatrzymała go stłuczka z sygnalizatorem. Auto zatrzymało się dopiero, gdy wpadło do rowu. Policjanci ze zdumieniem odkryli, że jechało nim malutkie dziecko.

Dramatyczne sceny w Rawie Mazowieckiej rozegrały się w sobotę wieczorem. Ok. godziny 20.30 jadący ulicą Słowackiego policjanci zauważyli mazdę bez włączonych świateł mijania. Próbowali zatrzymać samochód do kontroli, ale wtedy kierowca nagle przyspieszył. Uciekając przed radiowozem, pędził z prędkością ok. 100 kilometrów na godzinę.

Pościg w Rawie Mazowieckiej. Uderzył w słup, później w barierę

Kierowca nie zatrzymał się nawet wtedy, gdy na skrzyżowaniu ulic Kościuszki i 3-go Maja uderzył w sygnalizator świetlny. W końcu auto na drodze serwisowej przy trasie S8 wjechało w betonową barierę i wylądowało w przydrożnym rowie.

Mężczyzna nie dawał za wygraną, próbował uciekać pieszo, ale policjanci go obezwładnili. Okazało się, że to 29-letni mieszkaniec Łodzi. Mężczyzna miał promil alkoholu w organizmie, twierdził, że do Rawy Mazowieckiej przyjechał na wczasy. 

Przerażona dziewczynka w foteliku

Najbardziej w tej historii szokuje fakt, że z mężczyzną ten szalony rajd ulicami Rawy Mazowieckiej odbyła jego 2-letnia córka.

Na tylnym siedzeniu rozbitej mazdy policjanci znaleźli siedzącą w foteliku płaczącą i przerażoną dziewczynkę

- relacjonują rawscy funkcjonariusze. Dziecko na szczęście nie odniosło obrażeń i po badaniach zostało przekazane matce.

Mężczyźnie postawiono zarzuty kierowania po pijanemu, niezatrzymania się do policyjnej kontroli oraz narażenia swojej córki na utratę życia i zdrowia. Grozi mu 5 lat więzienia. 

Pomyśl, zanim wyprzedzisz lub wyminiesz inne auto. Życie człowieka jest cenniejsze niż twój pośpiech

Więcej o:
Komentarze (68)
Rawa Mazowiecka. Pijany kierowca skończył w rowie. W aucie przerażona 2-latka
Zaloguj się
 • beataj1

  Oceniono 12 razy 12

  Na miejscu matki tego dziecka poruszyłabym niebo i ziemię by ten człowiek następny raz miał kontakt z dzieckiem w okolicach jego 21 urodzin. A najlepiej w ogóle nie.

 • miastomakow

  Oceniono 12 razy 8

  wiózł małą do monopolowego - w końcu to dziecko banknot 500 zł. A tak serio - to Hitler ze Stalinem nie zrobili tyle dla rozpicia i roznarkotyzowania tego "wyklętego" społeczeństwa ile PiS z tymi 500 zł na prochy i piwska miesięcznie. Plus w tę patologię jeszcze dzieci władowali.

 • goodwater1

  Oceniono 6 razy 6

  Matka oczywiście go nie yeb...ie, bo łobuz kocha najmocniej :)

 • Filip Syrek

  Oceniono 17 razy 5

  Czy mogliby podac informacje jakiej firmy/model byl ten fotelik? Prawdopodobnie ocalil zycie malej.

 • lactum

  Oceniono 6 razy 4

  Interesujace jest, co mial jego cel przyjazdu do Rawy Mazowieckiej z jego wyczynem wspolnego?

 • nanorobot

  Oceniono 31 razy 3

  "Okazało się, że to 29-letni mieszkaniec Łodzi."

  No. Gdyby to byl np. 37-letni mieszkaniec Rzeszowa, albo 52-letni mieszkaniec Poznania, toby nie było w ogóle o czym pisać ...

 • true_lysander

  Oceniono 6 razy 2

  Mało, że pijany to jeszcze z Łodzi...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX