Zatrzymano trzy osoby ws. dziecka zamkniętego w pralce. Wśród nich 18-letni konkubent matki

Policja zatrzymała trzy osoby w związku z nagraniem z dzieckiem zamkniętym w pralce - informuje Polsat News. Jeszcze w niedzielę mogą usłyszeć zarzuty znęcania się.

W sieci od kilku dni krąży krótki filmik, na którym mężczyzna siłą umieszcza dziecko w pralce i głośno się śmieje. Sprawę nagłośnili internauci, a wówczas zajęła się nią policja.

Jak podawaliśmy w sobotę, w sieci szybko namierzono rodziców dziecka i przekazano te informacje funkcjonariuszom. Malec został zabrany do szpitala, gdzie wykonano badania. Był jednak w dobrym stanie, nie miał żadnych obrażeń.

Okazuje się, że nagranie zostało wykonane w kwietniu. 21-letnia Matka była wówczas w pracy, zostawiła dziecko pod opieką znajomych.

Policja zatrzymała znajomych kobiety (22 i 19 lat) oraz jej 18-letniego konkubenta - podaje Polsat News. W sobotę byli przesłuchiwani przez radomskich prokuratorów i prawdopodobnie jeszcze w niedzielę usłyszą zarzuty znęcania się nad dzieckiem.

Twoje dziecko kąpie się w fontannie? Sanepid ostrzega: to niebezpieczne

Więcej o:
Komentarze (220)
Zatrzymano trzy osoby ws. dziecka zamkniętego w pralce. Wśród nich 18-letni konkubent matki
Zaloguj się
 • brak.slow

  Oceniono 47 razy 33

  W zamkniętej pralce dziecko udusi się po paru minutach bo bęben jest szczelny ! Powinni go za próbę zabójstwa wsadzic do pie..rdla

 • notojakanosiak

  Oceniono 40 razy 30

  Naprawdę chciałbym wiedzieć skąd biorą się tacy imbecyle, tych "ludzi" nie powinno się karać oni powinni być poddani lobotomii, upadek moralności i zoobojętnie okrucieństwo ptymitywizm naszych czasóe jest przerażający

 • coswampowiemlubnapiszeraczej

  Oceniono 27 razy 27

  Dziecko w pralce. 18-letni konkubent... Ratunku!!! Co bedzie z ta Polska...

 • spinaker99

  Oceniono 31 razy 21

  Serce się kraje,jakie wrzody gnoje zamieszkują ludzkie ciało?

 • alpepe

  Oceniono 41 razy 17

  Patologia wita.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX