Pijana mieszkanka Szczytna w rozpędzonym aucie wypadła z drogi i rozbiła się w lesie

Dwa lata więzienia, zakaz prowadzenia pojazdów do 15 lat oraz wysoka grzywna grożą 34-letniej mieszkance Szczytna, która spowodowała wypadek. Kobieta mając w organizmie 1,5 promila alkoholu wjechała BMW do lasu, po drodze wpadając na kilka drzew. W wypadku ucierpiała 18-letnia pasażerka, która z ogólnymi obrażeniami trafiła do szpitala.

We wtorkowy poranek szczycieńscy policjanci drogówki zostali wezwani do wypadku. Zgłoszenie dotyczyło zdarzenia z udziałem BMW. Policjanci, którzy natychmiast pojechali we wskazane miejsce, znaleźli w lesie poobijane ze wszystkich stron auto oraz ślady na drzewach, które świadczyły o tym, że rozpędzone BMW po drodze wpadło na kilka z nich.

Rozbite w lesie w BMWRozbite w lesie w BMW Fot. wm.policja.gov.pl

Tuż obok samochodu stały trzy osoby. Od kobiety i mężczyzny wyczuwalny był silny zapach alkoholu. W pobliżu auta była jeszcze jedna młoda dziewczyna, która narzekała na bóle kręgosłupa. Dziewczyna została przewieziona do szpitala w Szczytnie.

Policjanci rozpytali świadków, których niedaleko rozbitego auta było kilkoro i ustalili, że kierującą BMW była obecna na miejscu 34-letnia pijana mieszkanka Szczytna. Kobieta wprawdzie przyznał się, że rozbite auto należy do niej, ale starała się przekonać policjantów, że nie ona nim kierowała.

Policjanci nie dali wiary tym tłumaczeniom i zatrzymali kobietę. Po przebadaniu okazało się, że 34-latka miała w organizmie 1,5 promila alkoholu.

Śledczy przedstawili kobiecie zarzut prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Więcej o:
Komentarze (46)
Szczytno. Pijana 34-latka w rozpędzonym aucie rozbiła się w lesie
Zaloguj się
 • Tadeus Ko

  Oceniono 17 razy 9

  może zostanie skierowana na leczenie zamknięte - tak jak pijani księża !!!

 • zarliwy

  Oceniono 18 razy 6

  Dla porównania proponuję artykuł poniżej - "Policjanci obudzili mężczyznę, który spał za kierownicą. 59-letni prokurator miał 2,5 promila"

 • taroudant

  Oceniono 30 razy 6

  Pincet plus żondzi, Zbyniu Zerio uniewinni, w ostateczności Du*a ułaskawi.

 • satur9

  Oceniono 5 razy 5

  KARYNA 500+!!! A gdzie był Sebix, może na SOR-ze po wakacyjnych przygodach z dopalaczami?

 • krzysztof_ptk

  Oceniono 13 razy 5

  I co? Są bunkry?
  Bunkrów nie ma, ale też jest zajebiście!

 • notremak

  Oceniono 16 razy 4

  BMW... jednak coś w tym jest!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX