Komentarze (84)
Opóźnienia na kolei. Pasażerowie są wściekli. Przewoźnik tłumaczy
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • wmr2000

  Oceniono 14 razy 2

  Raz mój pociąg spóźnił się 67 minut. Złożyłem reklamację. Przyznali, że pociąg był spóźniony i należy się zwrot 25% ceny biletu. Ale nie mogą wypłacić odszkodowania bo jest... za niskie. Wypłacają dopiero powyżej 16 zł.

 • emiles81

  Oceniono 1 raz 1

  tak, moj tez sie opoznil okolo 30 minut, ale to jest szczegol bo wazne dla mnie bylo to ze dyzurny ruchu PKP Zielona Gora nie pozwolil innym pociagom (nie intercity) czekac na nas. Polaczenie mi walnelo bo moj nastepny pociag odjechal 5 minut (doslownie!) wczesniej. I moim zdaniem to skandal PKP Zielona Gora a nie Intercity (do 30 min opoznienia wszyscy przewoznicy nas przyzwyczili w tym naszym pieknym kraju)

 • amtis

  Oceniono 3 razy 1

  Pod względem kataklizmów atmosferycznych PKP może śmiało konkurować z polskimi rolnikami: w lecie jest gorąco, w zimie zimno, na jesieni pada, a na wiosnę się topi. Kataklizm za kataklizmem. W zasadzie jedyne, co wychodzi piardyliardowi spółek i ich prezesów, to likwidowanie połączeń i windowanie cen za szczęśliwe przejazdy tym, co jeszcze w ogóle kiedyś, dokądś jeździ, a czasem nawet dojeżdża... Z drugiej strony trudno się dziwić opóźnieniom przyjazdów, skoro całym tym burdelem kierują opóźnieni umysłowo. To - jakby nie patrzeć - jakiś logiczny komplet.

 • kaszynap985

  Oceniono 5 razy 1

  Jaka ,,dobra zmiana", taka PKP! Co ciekawe, że na bilecie Intercity zwykłym pociagiem nie pojedzie, choć pojechałby wczesniej! Jaki rząd, taka gospodarka. Głosujmy na PiS bedziemy jeździć konno!

 • marcinblonie

  Oceniono 3 razy 1

  Za opóźnienia odpowiadają warunki atmosferyczne A za brudne toalety odpowiadają pasażerowie A za debili na posadach w PKP intercity kto odpowiada ?

 • 0roman0

  Oceniono 3 razy 1

  Trasa Poznań-Wrocław. Na sporym odcinku czynny tylko jeden tor. Drugi w remoncie. A gdy skończą z jednym wezmą się za drugi. Koniec prac pewnie za 2 lata. Przedwczoraj zepsuła się lokomotywa i po zablokowaniu toru spowodowała opóźnienia nawet po 3 godziny. Wczoraj dźwig zerwał trakcję. Opóźnienia po 4 godziny. Dzisiaj wypadek śmiertelny. Ponownie spore opóźnienia. A to też nie jest tak że gdy usuną awarię to pociągi jadą już planowo. Zanim udrożni się ruch w obie strony na jednym torze mija pół dnia. Ciekawe co będzie jutro?
  Jednak najgorszy jest brak komunikatów, zadbania o pasażerów którzy godzinami koczują na dworach nic nie wiedząc.

 • owrank

  Oceniono 1 raz 1

  Rzecznik nie widzi żadnych anomali bo to niestety standard... Jak się uda być na czas to jest, a jak nie to nie :) a najlepsze ze Dorosła osoba w pociągu EIC który jeździ w najlepszych godzinach (nie mówimy o pendolino) płaci 140 zł!!!! Za przejazd trasami typu Poznań - warszawa

 • bankrut.1

  0

  ot wolskie zarządzanie patryjotów za pincet plus. tylko łapki wyciągają po naszą krwawicę ciężko zarobioną w imię solidarności społecznej. darmozjady jedne

 • wejsunek35

  0

  Co w tym dziwnego? Mieszkają w Polsce, czyli nigdzie. Tu nigdy się na lepsze nie zmieni.

 • gazeta-za-10

  Oceniono 2 razy 0

  Wściekli..., wściekli..., wściekli...
  Nadużywacie oklepanej formułki.

 • komentarzdramatyczny

  Oceniono 6 razy 0

  Ten burdel powraca cyklicznie od zawsze. Jedna z wielu patologii nie do zatrzymania. Na pocieszenie zostają odwołane loty :)

 • patmat02

  Oceniono 2 razy 0

  W pociągach Intercity w przypadku nagłych zdarzeń losowych panuje totalny bajzel. Nikt nic nie wie, przepływu informacji brak, pasażerowie zdezorientowani, drużyna konduktorska nieprzygotowana na tego typu sytuacje, jedna wielka improwizacja. Sam miałem nieprzyjemność brać w tym udział. Więc jak najbardziej rozumie irytację tych pasażerów.

 • hrkukus

  Oceniono 2 razy 0

  W sobotę IC z Warszawy przyjechał do Krakowa 20 min przed czasem. Ale było zamieszanie.
  Więc jednak można.

 • arturo.k61

  Oceniono 6 razy 0

  PKP jakie jest każdy widzi... nic dodać? nic ująć!

 • mybox

  Oceniono 3 razy -1

  Problem nie jest od dziś, w latach 2008-2014 często korzystałem z połączenie Wrocław-Warszawa-Wrocław "IC Fredro". Oczywiście nie codziennie ale sprawdzałem opóźnienia - one były codziennie!

 • veni.vici

  Oceniono 4 razy -2

  bardziej od kolei denerwują mnie Polacy - pasażerowie

 • pamejudd

  Oceniono 17 razy -5

  Pasażerowie PKP powinni się cieszyć, że nie mieszkają w Niemczech. Spóźnienia Deutsche Bahn są częste i gigantyczne.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX