Tragiczny wypadek w woj. zachodniopomorskim. 15-latek zginął za kierownicą

Do wypadku doszło w miejscowości Kołtki w województwie zachodniopomorskim. 15-letni kierowca, prawdopodobnie z powodu zbyt dużej prędkości, wypadł z trasy. Samochód uderzył w drzewo. Chłopak zginął na miejscu.

W czwartek wieczorem, chwilę po godzinie 18.00, strażacy z OSP Biały Bór zostali wezwani do wypadku w miejscowości Kołtki (woj. zachodniopomorskie). Jak piszą na Facebooku, na miejscu zastali całkowicie rozbity samochód, który uderzył w drzewo. Kierowca był uwięziony w roztrzaskanym pojeździe. Aby go wydostać, straż musiała użyć sprzętu hydraulicznego.

Okazało się, że za kierownicą siedział piętnastoletni chłopak. Nie udało się go uratować. Zginął na miejscu. W samochodzie nie było nikogo innego. 

Wypadek w miejscowości Kołtki. Skąd 15-latek miał samochód?

Jak podaje TVN24policja podejrzewa, że przyczyną wypadku w Kołtkach w woj. zachodniopomorskim była nadmierna prędkość. Nastolatek prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem.

Skąd chłopak miał samochód? Śledczy na razie nie podają. To będzie przedmiotem śledztwa. Badania wykażą, czy był pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających. 

Więcej o:
Komentarze (113)
Kołtki. Tragiczny wypadek w woj. zachodniopomorskim. 15-latek zginął za kierownicą
Zaloguj się
 • xyz876

  Oceniono 97 razy 83

  Tragiczny wypadek byłby wówczas gdyby 15-latek zjechał na przeciwny pas ruchu i zabił np rodziców z 6-letnim dzieckiem jadących prawidłowo. A tak to mamy szczęśliwy wypadek, gdyż 15-latek zakończył na drzewie swoją karierę kierowcy nim na dobre jeszcze się rozpoczęła, a na drogach zrobiło się odrobinę bezpieczniej.

 • exwookie

  Oceniono 30 razy 30

  Słowa "kierowca" kojarzy się głównie z osobami posiadającymi prawo jazdy. Użyłbym bardziej pasującego zwrotu "kierujący".

 • glunek

  Oceniono 36 razy 20

  żal chlopaka...jedynie rodzinie.
  dobrze że zabił tylko siebie-jakby zabił kogoś z mojej rodziny to też by nie przeżył !

 • antropoid

  Oceniono 52 razy 20

  I PO CO POLAKOM DOSTĘP DO BRONI - skoro mają dostęp do samochodów?...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX